Réžia:
Martin EnlenKamera:
Philipp TimmeHudba:
Dieter SchleipHrajú:
Ulrich Noethen, Martin Feifel, Jeanette Hain, Johanna Bantzer, Jürgen Tonkel, Iris Berben, Monika Baumgartner, Peter Lerchbaumer, Olivia Pascal, Jurij Rosstalnyj, Philipp Sonntag, Klaus Stiglmeier (viac)Hrajú
Ulrich Noethen
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Comedian Harmonists (1997)
The Promise (2011) (seriál)
Rebelka z dobrej rodiny (2018) (seriál)
Martin Feifel
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Bastard (2023)
Země sněhu (2005)
Čo robiť, keď horí? (2001)
Jeanette Hain
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Predčítač (2008)
Nikdy neodvracaj zrak (2018)
Med v hlavě (2014)
Johanna Bantzer
Švajčiarsko
Najlepšie filmy:
Přítel (2008)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Jürgen Tonkel
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Pád Tretej ríše (2004)
Ako to robia rybky? (2002)
Veľký sen (2011)
Iris Berben
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Orol Eddie (2016)
Vamos a matar, compañeros (1970)
Trojuholník smútku (2022)
Monika Baumgartner
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Hrozná holka (1990)
Starke Zeiten (1988)
Zamrznuté nebo (2011) (seriál)
Peter Lerchbaumer
Rakúsko
Najlepšie filmy:
Viktor a tajemství krokodýlího domu (2012)
Tanec s diablom - Únos Richarda Oetkera (2001) (TV film)
Die Konkurrentin (1997) (TV film)
Olivia Pascal
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Příteli můj (1993) (seriál)
Slnečné reggae na Ibize (1983)
Miesto činu (1970) (seriál)
Jurij Rosstalnyj
Sovietsky zväz
Najlepšie filmy:
Leanderova poslední cesta (2017)
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Ripleyho hra (2002)
Philipp Sonntag
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Grandhotel Budapešť (2014)
S tváří dítěte (1968)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Klaus Stiglmeier
Najlepšie filmy:
Starke Zeiten (1988)
Nezlomný (2001)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Lilian Naumann
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Miesto činu (1970) (seriál)
Claudio Caiolo
Taliansko
Najlepšie filmy:
Med v hlavě (2014)
Občianska výchova (2004)
Ludwig van Beethoven (2020) (TV film)
Lucas Nathrath
Nemecko
Najlepšie filmy:
Chvíľa rozhodnutia (2006) (TV film)
Kouzelný křišťál (2004)
Leonardo Nigro
Najlepšie filmy:
Šťastný Lazzaro (2018)
Pasca anjela temnoty (2005)
Pastýřova panenka (2010)
Harry Täschner
Najlepšie filmy:
Zamrznuté nebo (2011) (seriál)
Zimní spáči (1997)
Život pre futbal (2014) (TV film)
Hubertus Hartmann
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Životy tých druhých (2006)
Prolomit zeď (2008) (TV film)
Kým nás viera nerozdelí (2010) (TV film)
Anna Brodskaja-Bomke
Najlepšie filmy:
Miesto činu (1970) (seriál)
Jochen Striebeck
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Lucie, postrach ulice (1983)
Rosenstrasse (2003)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)