Lovecká sezóna právě začíná... V létě 1974 vyráží čtyři přátelé na víkendový výlet tábořit v lese. Během cesty jsou ale přepadeni a omráčeni. Když se proberou z bezvědomí, slyší zvuk lovecké trubky. O tom, že se kořistí stali právě oni, není pochyb. A lov? ... Začíná. (oficiálny text distribútora)

Martineq15

Tak kde začít, první bude vhodná poznámka o ztrátě času. Nepatřím mezi kritiky filmů, ale tohle bylo příliš i na mě. Absolutně scénář, který nedával smysl, nemělo to celé hlavu ani patu. Takhle by se lidi nechovali v ohrožení života. Nereálnost, kdy hlavní hrdince bodnou nůž do žeber, ona chvíli leží, a po chvilce vstane jako by se nechumelilo. Kdyby mi někdo řekl, že tohle dílo pochází od studenta prvního ročníku filmové školy, tak smeknu, ale tohle byl pro mě brak. Uděluji jednu hbězdičku za sympatyčnost hlavní představitelky. ()

tommco

Miliónta samoúčelná vyvražďovačka bez pointy, tentokrát v nórskom prevedení. Nenudí vás to, ale načo to je dobré, keď to nič nové neprináša. Tretia hviezda je za optimálnu stopáž. ()

-rooney-

Námět nebyl vůbec špatný, ale naprosto nesympatické charaktery hlavních postav, musím hodnotit maximálně 2 hvězdami. Rozhádanějši čtverku jsem ještě na společný výlet jet opravdu neviděl. Doslova jsem se těšil jak některé postavy lovci konečně umlčí. ()

Kaylar

Většina filmu se odehrává v neznámém, nehostinném a jakoby nikdy nekončícím lese. A tak to má podle mě v takových filmech být, protože jak už název napovídá, lovit v lese se budou tentokrát lidé. Bohužel film příliš neoplývá originalitou a děj je silně předvídatelný - zase je ale třeba nestranně konstatovat, že v tomto žánru být originální zřejmě už nejde. Jako malé mínus vnímám to, že film nemá atmosféru, jakou v rámci slasheru bezesporu vytvořit jde, a to navzdory okoukanému tématu . ()

Zacharod odpad!

Naprostá zbytečnost. Nic nového. Tupé a nudné, přemýšlel jsem o jedné hvězdě, ale konec mi jen potvrdil že to je odpad! ()

mdf

Vybijená v Zeleném údolí,v hlavních rolích,les,krátká kulová zbraň,nůž a jiné nástrahy.Do elity to nepůjde,ale vcelku i pobaví. ()

JohnnyJohnny

Klasický lesní vyvražďovák – můj oblíbený hororový žánr. Film má jednoduchý scénář – parta mladých lidí v lese vs burani z tamního okolí. Film je zasazen do hezké norské přírody, má pěkný retro-nádech a celkem sympatické postavy. Na své si přijdou i milovníci gore-scén, které jsou pěkně realisticky zvládnuté. Celkově velká spokojenost. ()

VsetkoVsade

Človek si už v dnešnej dobe nemôže vo voľnom čase vybehnúť ani do prírody bez obáv, na akého strešteného psychopata na tej nevinnej vychádzke tam asi tentokrát narazí. Len si predstavte, že sa takto s rodinkou za slnečného nedeľného popoludnia po obede vyberiete do lesa, aby ste si v rámci pravidelnej oddychovej činnosti vyhliadli nejakého náhodného turistu, ktorého priviažete konopným povrazom k najbližšiemu stromu, loveckým nožom mu vyoperujete vnútorné orgány, necháte ich v girlandách visieť z konárov a kúsky jeho odseknutých končatín voľne naaranžujete po okolitých kríkoch, skrátka ušľachtilá a zábavná činnosť, ktorá človeku dokáže zakaždým spoľahlivo spestriť stereotyp všedného dňa, a keď sa po pár hodinách s úsmevom na perách a hrejivým pocitom na duši konečne vrátite domov, aby ste si v rodinnom kruhu pri večeri vymenili celodenné dojmy, na vaše nemilé prekvapenie zistíte, že ten vražedný maniak sa z ničoho nič rozhodol vystopovať váš príbytok a čo viac, bez ohľadu na vlastnícke práva a zákony o zločinoch proti ľudskosti si dovolil vlámať do vášho príbytku a začať vás ohrozovať na bezbranných životoch vaším vlastným samopalom. Po zhliadnutí filmu som nemal najmenších pochýb o tom, že notorickí narušitelia rodinnej atmosféry a pokojného spolunažívania si podobnú amputáciu končatín nie práve humánnym spôsobom zaslúžili do posledného prsta, ich správanie ma v kinosále od samého začiatku vytáčalo natoľko, že som si po úvodnej štvrťhodine musel v rámci prestávku zbehnúť do bufetu, aby som si tam na upokojenie kúpil miesto tacos s Pepsi colou štyri krabičky xanaxu, teda predovšetkým Henriette Bruusgaard by som vydržal pichať od rána do večera a v jej prípade by som pritom dokonca nemusel ani disponovať bodnou zbraňou. ()