Lovecká sezóna právě začíná... V létě 1974 vyráží čtyři přátelé na víkendový výlet tábořit v lese. Během cesty jsou ale přepadeni a omráčeni. Když se proberou z bezvědomí, slyší zvuk lovecké trubky. O tom, že se kořistí stali právě oni, není pochyb. A lov? ... Začíná. (oficiálny text distribútora)

uprchlice odpad!

Začátek se odvíjel slibně. Skupina teenagerů, výlet do lesů, hádka s místníma v hospodě... To vše bylo v pořádku. Pak přišla na řadu stopařka, co chtěla svést. Ta zešílela, jakmile uviděla neznámý auto. Nepřipomíná vám to něco? Auto z roku 1974... Mě to trochu připomnělo Texaský masakr motorovou pilou (2003). Pak následoval zběsilý boj v lese. Neznámí lovci s puškami. Vyjmuté vnitřnosti. Co takhle Pach krve (2003) ? No to bylo trošičku nudnější. Ale přesto na Norsko to nebylo nejhorší. Jedna z postav mi sice trochu lezla krkem (výbušný a trochu násilný povahy), ale dalo se to přežít. Konec, kdy přeživší hrdinka stopne auto a babča, co ho řídí se tváří, jako kdyby koukala na telenovelu, byl trochu překvapivý, ale vlastně se dal předpokládat. Ovšem Lovci lidí jsou jen trapným nápadem norských tvůrců a Já se k nim už nikdy nevrátím. ()

Ounak

Klasický hororový snímek o mladých lidech která se vydá do pustých lesů na odpočinek a pak klasický boj o přežití. Na deštivý nudný den ideální kandidát. Nenadchne, neurazí. Možná občas trošku nechutnější scény například párání vnitřností, ale vše se dá přežít. ()

Al90

po půl hodině jsem to vypnul,nevím jestli za to mohla kamera,nebo celkové provedení filmu či nesympatičtí herci(kromě teda té blondýnky),zkrátka jedna hvězda za tu blondcku :) ()

NSN odpad!

Zmatený útěky lesem, dlouhý záběry na jednotlivý scény, nulová atmosféra a vůbec nic, co by nahnalo strach. Motiv honců? Nevysvětlen. Nuda i přes krátkou stopáž. ()

Baroque

Celkom slušný splatter/slasher o tom, že škandinávski burani nie sú o nič lepší, prívetivejší a milší, ako tí konfederační. Veľmi slušne spracované, atmosféra patričná, výkony veľmi dobré. Pre fanúšikov žánru určite chuťovka. Za mňa 7/10. p.s. som hrdý na to, že nie som vôbec fanúšikom turistiky. a v žiadnom prípade tej horskej. ()

Accuphose odpad!

Myslel jsem si, že tohle bude patřit ke špičce subžánru. Tedy po úvodních minutách. Ale ten film je jako závody se želvou v dětským pokojíčku, s tím, že si uděláte polívku, pokud se nepohne. Takhle bych to natočil možná v lesíku za barákem :-))) Postavy se chovají idiotsky a jediné, na co bych přitom sázel, je na znechucení nepřátel. Jste tak marný, že vám radši zavolám Uber, abych vás měl z očí :-P Zkrátka, když to srhnu, idiotský, bez nápadu a sralo mě to. Suma sumárum mínus tři, plus jeden bod za krátkou stopáž. ()

zeleznak

Udelat ze sice omseleho, ale stale dobreho nametu dilo, ktere vas kazdych 5 minut drasa svoji nelogicnosti a stupiditou, je kumst. 1* za sekeru v tlame. ()

oskiii

Začátek vypadal dobře…do chvíle než se probudili v lese. Tam kde měl děj gradovat, naopak ztrácel dech. A ten závěr… ()

Pattrick

Po Eden Lake jsem si dal silně podobný film, tudíž to musím srovnávat. Napětí zde bylo silné, dokonce jsem se přistihl, že si u některých míst zakrývám oči. Trošku mě mrzela divná stopáž filmu a je to znát, že kdyby byla delší, určitě by napínavost byla zajímavější (třeba ten konec ještě protáhnout a byl bych velmi spokojenej). Kamera byla zvláštní a nikterak mě neoslovila. Když se naháněli v lese a kamera šla přímo před nimy, byl jsem vyděšen co to má být. 70. léta jsou hodně znát a na filmu to přidává tu zajímavější atmosféru, než kdyby tam šaškovali s mobilem a hledali signál.. 65% ()

whoof

Byla to šílená nuda, koukal jsem na to z postele a protože většinou filmy sleduju na PC a mám jenom 19 palcovej monitor tak mě to skoro vždy vytahne z postele zpátky do křesla, u tohohle se mi to však nestalo a postupně jsem klimbal až jsem při samotným konci filmu usnul jak to bylo děsně napínavý. I přes krátkou stopáž mi přišel film šíleně dlouhý což bylo asi způsobené debilním dlouhým střihem. Navíc polovinu času vejrat na vyděšenou osobu, která chvíli běží chvíli stojí a rozhlíží se, to fakt nebylo nic pro mě. Chyběla tomu svižnost, akce. Slaboučké dvě hvězdičky ()

kosak

Velké překvapení z Norska a hlavně z shitové DVD edice.Lovci lidí se nejdříve tváří jako poloamaterská kopírovačka "Texaských masakrů", ale po čase se promění v napínavý a velmi drsný snímek s notnou dávkou násilí a brutalit.Jedna hvězda dolu za nepřítomnost titulků a hodně mizerný dabing. ()

Isfio

Každý tvor má v sebe pud sebazáchovy a zvieracie inštinkty. Avšak ľudia v tomto filme konajú tak, akoby úspešne absolvovali mozgovú lobotómiu. Dej sa akože odohráva v hustých hlbokých lesoch, čo je zvláštne že prenasledovaní sa stretávajú s lovcami, akoby boli v záhrade 10x10 metrov. Nehovoriac o iných fatálnych prešľapoch. Nestačí si vybrať úchvatnú lokalitu a neokukaných hercov, prešľapy v scenári a nelogickosť zrážajú tento film k zemi. ()

Deacon59

Podle zdejších komentářů, sem čekal žánrovou lahůdku, ale tahle měla velmi hořkou příchuť. Běhání po lese a nic jiného. ()