Neporaziteľný: Vykúpenie

• Slovensko Neporaziteľný 3: Vykúpenie (viac)
všetky plagáty

Odvtedy, čo ruský trestanec Boyka (Scott Adkins) utrpel v drsnom súboji vážne zranenie kolena, už, žiaľ, nie je obávaným bojovníkom, akým býval... Vlastne je už dobrý akurát tak na to, aby v base čistil záchody, takže mu rozhodne niet čo závidieť. To sa však zmení v momente, keď sa dozvie, že sa chystá nový vražedný turnaj väzňov, ktorého sa zúčastnia len tí najlepší bojovníci z rôznych kútov sveta. Boyka totiž vie, že práve účasť na turnaji a prípadné víťazstvo mu môžu opäť vrátiť jeho hrdosť, postavenie a možno dokonca i vytúženú slobodu. Presne tú má totiž víťaz turnaja prisľúbenú ako odmenu... (TV Markíza)

divak84

4* dát prostě nemůžu. Ten film je samozřejmě učelovej a zaměřenej pouze na supr souboje, které má adkins opravdu v maličku. Klasická americko-bulharská tvorba která se po JCVD a Snipesovi rozeběhla jak cip, je zde však cítět každou vteřinu. Je fakt zže undisputed 1 a 2 baví a ani příliš nenudí, avšak osobně vždy hodnotím film jako celek, ne pouze to, k čemu ten film směřuje. Je to však velmi dobrá bečková, arénová serie takže palec jedině nahoru :) ()

matias32

Vďaka svojej jednoduchosti nepozerateľné a pre mňa osobne to bolo skutočne vykúpenie, keď táto non-brainerová záležitosť skončila a ľudia, ktorí sa starali o dabing si zaslúžia byť v jednom ringu s Urim Boykom. P. S. Ja radšej starú dobrú Áziu. ()

Mičl

Undisputed III: Yuri´s Redemption, Boyka je zpátky a i se zlomeným kolenem ve výborné formě, miluju záporný hrdiny a i když se ze záporáka stal záporným klaďasem nevadí. Příběh je opět průhledně klasický, ale pořád je to solidní zástupce v arénovém žánru. A Scott Adkins je můj novej akční hrdina. ()

showxman

Nenáročná "bitkařina" s dobrými souboji, na kterých je to vše postaveno. Nic víc, nic míň. Spoiler: Hyper klišoidní deux ex machina twist v závěru to neuvěřitelně zmrvil (teď mluvím o "spřízněné duši" z lochu, která vyskočí kdesi z poza Avie atd.). Yuri měl dostat kulku a možná bych přitlačil i pátou hvězdu. ()

AdamesWWE

[7/10] Najlepší film z tejto trilógie. Príbehovo takmer totožné ako dvojka, nič prekvapivé ale všetko je veľmi dobre natočené, opäť v hlavnej úlohe Scott Adkins opäť v skvelej forme a zvyšok tiež nezaostáva. Pri tomto filme som sa bavil takmer rovnako ako pri dvojke, ale považujem túto časť za najlepšiu zo série, začo môže hlavna početne väčšia dávka súbojov, ktoré sú špičkové, či už obsahovo na niekoľko nezabudnuteľných momentov, ale aj svojím spracovaním. ()

FiliPP

Stejně dobrý jako předešlý díl. Bitky jsou tu opět naprosto dokonalý a to je to, co jsem od tohoto filmu chtěl. A dostal jsem to. Hodnocení 78%. ()

TERRORDROME

... a víťazom je... BOYKA!!! Scott Adkins ako ruská supermláťička, väzenský bojový turnaj o slobodu, nevyhnutné podrazy organizátorov a hlavne banda namakaných šialencov ktorý si efektne rozbíjajú držky. Plný počet si to možno objektívne nezaslúži ale to je fuk, bavil som sa na 100 percent takže menej nedám. Zo záporáka s predošlého dielu sa Boyka vypracoval na "klaďasa" a hlavného hrdinu. Najprv je síce za somráka čo vytiera podlahu, ale potom predvedie že aj s dochrámaným kolenom dokáže robiť komplikované kopy, výskoky a otočky z ktorých sa človeku prevracajú oči dozadu. A vidieť Lateefa Crowdera v akcii je vždy zážitok, ten chlap je ako opica na gumičke. ()

Sufferer

Režisérska rošáda, ktorá sa odohrala ešte pred dvojkou, sa ukázala ako veľmi pozitívny, ba zásadný ťah v progrese, kedy Isaac Florentine vniesol do série čerstvý vzduch. Vykúpenie len pokračuje v nastolenom trende. Ponúka o čosi viac tanca medzi povrazmi, ktorý má opäť skvelú choreografiu, je výborne natočený, prehľadný, má šťavu a vyraďovací pavúk (inak hlavný stavebný kameň príbehu) je prehliadkou rôznych bojových štýlov. Yuri Boyka, ktorému prepožičal tvár Scott Adkins, prevracia kabát, šmahom ruky si omotáva diváka okolo prstu, pričom človeku nerobí žiaden problém mu držať palce aj napriek tomu, že v predošlom diely sme mu priali pomalú a bolestivú smrť, samozrejme obrazne povedané. Každopádne ešte existuje priestor, kam by sa daná látka mohla posunúť, ako napríklad dejová línia, ktorá sa drží všetkých schém a s boom-bang scénami ťahá za kratší koniec, no súčasnej konkurencii dáva už v prvom kole zdrvujúce K.O. ()

Lefty86

Tradice pokračuje v tom, že v sérii Neporazitelný hraje v novém díle hlavní roli, záporná postava z předchozího filmu. I když záverečný fight byl až trochu moc přehnaný, dá se to přejít. Scott Adkins je opravdu výborný ranař, asi nejlepší dnešního filmu. Dříve to byl Bruce Lee pak Chuck Norris nebo Van Damme, dnes je to Adkins, jeho pohybové nadání je parádní. Škoda jen že nedostane více příležitostí, hlavních postav v akčních filmech jako třeba Statham, pořád se mi zdá že jenom tak paběrkuje, nebo hraje záporáky kde nevynikne. Výraznou postavu hrál v Nájemných zabijácích po boku Van Damma ale tam se moc nebitkovalo. Už jsem myslel že ten konec mě na..re, ale dobrý :-D . Film měl i dobrý příběh, rozhodně lepší než druhý díl ()

J*A*M*A*L

Pořád nemohu pochopit, jak z tak špatného režiséra mohl vylézt tak geniální akční film.Pořádně jsem si nebyl jistý u hodnocení dvojky, protože to bylo tak nějak mezi těmi pěti a čtyřmi hvězdičkami a nakonec jsem tomu dal čtyři hvězdičky (i když by si těch pět hvězdiček bezpochyby zasloužilo), ale věděl jsem, že se budu skvěle bavit u trojky, tak jako u jedničky a možná i víc a pokud se bavit budu skvěle, tak bez problému tomu vysolím pět hvězdiček.A tady je máte.Zápasy daleko lepší, napínavější a i efektivnější.A mimo zápasy také velmi kvalitní film.U Undisputed III jsem se i možná bavil dokonce víc, než u Expendables, aspoň u dvojky, která mě ještě k tomu trošku zklamala, je jasné, že jednička nejspíš je a bude lepší.Zkrátka jsem byl velmi spokojen a také dojat.Vypadá to, že mě asi každý sportovní film emocionálně skvěle dostane.A pokud se jedná akčně nabitý sportovní film, tak i s parádním uspokojením adrenalinové zábavy.......a Undisputed III mě uspokojil z obou stránek na sto procent.Nejlepší akční film, který jsem po Expendables 2 viděl......a už to je docela dlouho co jsem Expendables 2 viděl, ale je pravda, že už jsem se dlouho na nějaký akční film nepodíval. ()

Paldiny

Isaac Florentine sa znovu chopil réžie a ako je v sérii zvykom opäť pretransformoval zápornú postavu v klaďasa. Tento post v trojke zastáva zmrzačený Boyka, aký sa po neúspešnom finále opäť vypracuje na šampióna väznice. Vďaka získanému titulu obdrží vstupenku na medzinárodný turnaj, kde víťazstvo znamená slobodu. Príbeh je okrem klasickej osnovy okorenený prekvapivými zvratmi a postavou amerického reprezentanta prináša vítanú dávku odľahčenia. Spracovaniu opäť nechýba dynamické tempo, aké v spojení s brilantnou choreografiou, prehľadnými a najmä početnými súbojmi nadchnú nejedného fanúšika. Tretí diel Neporaziteľných sa minimálne vyrovná predchodcovi, čoho zásluhou je poctivý kus odvedenej práce režiséra Florentina a hlavného predstaviteľa Scotta Adkinsa, ktorý sa znovu podieľal na choreografii súbojov. Obaja menovaní sú akčnými borcami súčasnosti a rozhodne by stagnujúci žáner prijal viac spoločných projektov. ()

Mirah81

Jako milovník bojového umění jsem byl z tohoto filmu naprosto odvařenej.Jedny z nejlepších bojových scén co jsem kdy viděl.Arénovky mám rád už od dob Krvavého sportu a tady to bylo dotaženo k dokonalosti.Adkinsův styl lahodí oku a zejména jeho souboj s Lateefem jsem schopnej si pouštět pořád dokola.Sice nám Bojka od dvojky trochu vyměkl ale ani ta omáčka kolem mě ve výsledku nenudila.A i kdyby tam zbytek filmu jenom strouhal brambory tak díky těm geniálním soubojům je to za mě jasných pět. ()

Bucounit

Dvojka mi prišla podstatne zaujímavejšia aj zábavnejšia. Toto drží nad vodou už len super choreografia podporená dobrou hudbou pri súbojoch. Ďalší diel už nepotrebujem. ()

Dallas

Undispued III sa podobne ako jeho starší bratia drží tematiky väzenských fightov, ale laťku posúva zase o niečo (o dosť) vyššie. V dvojke bol Scott Adkins záporák, avšak tu je klaďas. No skôr jednoducho ten típek, ktorému držíme palce. Adkins je ultimátny killer. Jeho údery či už rukami alebo nohami majú snáď kinetickú energiu úderu väčšiu ako strojárenský buchar. Už len samotný pohľad na neho vás musí tresnúť o zem. Všetky fighty sú výborné, ale to čo predvedie Adkins s Crowderom (prečo kurva nemá tento borec ešte vlastný film!) alebo finále s Zarorom je vrcholom arénových fightov. Všetko medzi je klasická vata, ale celkom v pohode. Čo sa týka žánru je to výborné a v subžánry arénoviek úplne perfektné perfektné. Pre fanúšikov povinnejšie ako školská dochádzka. S típkami ako Adkins, Crowder či Zaror vidím budúcnosť martial arts filmov až omračujúco jasnú. Boyka, Boyka, Boyka, 80% ()

Zombi

Už druhej díl téhle série byl opravdu povedenou arénovkou z vězeňského prostředí, trojka je o další level výš a to zejména díky pasování ultimátního bijce a drsňáka Bojky do hlavní role a díky angažování velmi šikovných maníků, kteří si v ringu vytloukají duše neuvěřitelným způsobem. Příběh je opět lehkou variací na Krvavý sport ve vězeňském prostředí a není to nic duchaplného, ale v rámci béčkového žánru ani žádná trága a rozhodně neurazí, zato souboje jsou opravdu vynikající a myslím, že kromě thajska nemají konkurenci, navíc je v nich minimum střihu, tak jak to máme od Florentinea rádi. Adkins i celkem solidně hraje a tato drsná, zarostlá postava mu sluší a sedí mnohem víc než vymydlenej Mirek Dušín z Ninji. Dvojce jsem dal 4 hvězdy, stejně tak Tonymu Jaa, ačkoliv jeho filmy jsou o tři třídy stupidnější, prostě musím dát v rámci akční bojové škatulky 5 hvězd, jen ta hudba mi tu moc nesedí, ale to je můj problém, mám radši kytary. ()

Ricky_CZ

Na něco tak šíleně choreograficky geniálního jsem čekal už dlouho...To jsou prostě TY fighty, po kterých jdete přinejmenším do posilovny a chcete být alespoň ze třetiny tak hustí, jako Boyka. Tohle je prostě film pro testosterony...Tohle je ONO!! :) ()

Kopin

Platí defacto to samé co u předešlého dílu. Borci jsou ještě drsnější než byli, a chrániče zářivých úsměvů létají ze zkrvavených dásní co pět minut. Semtam křupne kost a na závěr opět hepáč. ()

conery1

" Tam odkiaľ som ja, nie je nič zadarmo! Ja som zasa odtiaľ, kde bolo zadarmo všetko , a stálo to za hovno." Ak chcete mať " nadupané " telo, musíte denne umývať dlážku. Pochopil som to z príbehu. Brutálna rozprávka pre ( ne ) dospelých. " Hej Rus ! Potrebujem sa vysrať. Tak sa skús obesiť a vyser sa na to." ()