Justice League

• Česko Liga spravedlnosti (viac)
USA, 2017, 120 min

Bruce Wayne, inšpirovaný Supermanovou obetou a motivovaný novou vierou v dobro ľudí, si povolá na pomoc novú spojenkyňu Dianu Princovú, aby spoločne čelili ešte nebezpečnejšiemu nepriateľovi. Batman a Wonder Woman musia čo najskôr zostaviť tím metaľudí, ktorý sa postaví proti novej hrozbe. Takúto ligu superhrdinov svet ešte nevidel – Superman, Wonder Woman, Aquaman, Flash a Cyborg. No možno je už aj tak príliš neskoro, aby ochránili Zem pred obrovským útokom.. (Continental film)

DmKK

Tak tohle se opravdu nepovedlo. Takovouhle nudu jsem u DC filmu ještě nezažil. Relativně dlouhou stopáž vyplňují nudné bitky a ohrané klišé z předchozích filmů, které už známe. Flash je nuda , Batman je absolutní slabka , Aquaman docela ujde , Cyborg......ehm..co to kurva. Jedina WW alespoň trochu drží tuhle partu tragédů nad vodou. Supermanův opravdu "nečekaný" comeback byla mrdka stejně jako zbytek tohohle filmu. Hvězdu dávám za relativně cool záporáka, ale to je opravdu slabé světýlko v tomto špatném snímku. Doufám že příště se DC trochu pochlapí. ()

kacer4

Vôbec to nefunguje ako plnohodnotný film rázu Justice League. Ja osobne som necitíl prácu dvoch režisérov. Film ale trpí v kŕčí celé dve hodiny. Všetko sa snaží rýchlo zomleť, dialógy slúžia len na to, aby vo filme niekto prehovoril, ostatné je nám servírované formou digitálneho bordelu. Pri BvS stupil Warner do obrovského hvna a neviem, či sa mu podarí ho niekedy rozškriabať z topánky. ()

Davidaxik

Nejtrapnější zakoncčení ságy tohoto roku? Myslel jsem že Thora dneska už nic nepřekoná. OMYL! Tým retardů hrající si na bohy z obrovským, až nekonečným patriotismem tohoto světa - kterého bysme se ve skutečnosti nedostali ani náhodou - je obrovský průser. A vřele doufám že ta hovadina prodělala... Myslel že tento průser zahýbe mím žebříčkem top 10 filmů...opak je pravdou a asi sním ani nehne. Nechápu jak někdo mohl udělat zakončení všech hrdinů do jednoho filmu... když nemá filmy pro začátek VŠECH těchto hrdinů!! Začátek kdy představí jakž takž všechny hrdiny byl očekávaný, ale že bude až takto nudný a vlastně všechno vám prozradí trailer... jsem nemusel ani chodit na první hodinu filmu...společně z dost trapným zmrtvích stání prý "idola světa," to jo ty vole. Dále z totálním kreténistickým prvním útokem týmu proti ještě trapnějšímu záporákovi kterému ZASE njede nic udělat... Až potom co proberou toho ...LOL, LOL, LOL...CO TO KURWA JE?!!! Ptám se vás. Co to je...a dostává se mi odpovědi: Je to pohádka pro 12leté kteří už chápou vtip z finančního světa "koupil jsem banku." Znovu se ukázalo že Supermana nejde porazit NIJAK. A je prostě jen trapná a nic neříkající modla. Která má jedinou nevýhodu tu že je jen jeden. Tudíž není co řešit. Celej ten tým hoďte dokoše. Je k ničemu...Dyť NIKOHO NEZACHRÁNÍ!!! Prostě DC trapárna. Jediné co už opravdu nemůžou posrat je ten Batman...A to jen díky tomu že už ho kdosi natočil! Díky bohu!! ()

gu-staff

Hrůza a děs. Čtyřlístek roku 2018, kterýmu šéfuje Ben "chrchel" Eflek. Bobík se naučil plavat a ztratil tičko, Pinďa sivzal moc Nurofenu najednou a Myšpulín se spářil se svym počítačem. Celý to mohla zachránit Fifinka svym kostýmem, ale poté, co jsem zjistil, že má pod sukýnkou bombarďáky z dobročinnýho bazaru oblečení po Ivance Zemanový, to šlo celý do prdele,a já to už jen útrpně dokoukal. Škoda no.... ()

Rian_witcher

Konečně solidní a zábavná komiksovka od DC. Doteď si neuměli dělat DC hrdinové ze sebe moc legraci a tady se objevují první vlaštovky :-) Překvapivě tu byl vtipný i Jason Momoa, který byl doposud ve filmech víceméně využíván jen jako kamenný obličej se svaly. ()

Scaevola

Hned na počátek specifikuji, že jde o dobrý film, respektive tak dobrý, jak mu je jen okolnostmi umožněno. Scénář nenudí, akce má oproti předchozím střetnutím smysl, a ačkoli se hraje o osud světa, příběh je relativně minimalistický, přestože se snaží vměstnat na plátno všechny postavy fikčního univerza, z nichž většina bohužel nemá dostatek prostoru ani na to, aby se představila. Snímek však především trpí nevyvážeností koncepce a touhou spěchat kupředu za každou cenu. S přihlédnutím k jeho snaze o epičnost mu chybí potřebný, dostatečně rozsáhlý fikční (filmový) svět. Nepřítel je sice očekáván, ale náhle se zjeví, přes hlas C. Hindse nevyděsí a rychle zmizí, protože prostě nemá proti jistému hrdinovi s pláštíkem šanci. Snaha o dospělost a závažně sociální vyznění tak končí ve spršce jisker a digitálních efektů, což bolestně kontrastuje s batmanovsky temnou výstavbou předchozích snímků. Připočtu-li k tomu Flashův urputně hledaný humor, je výsledkem nedorostlý klon s velkými ambicemi, ale pramalým potenciálem. ()

rEooo

Nebolo to nepozerateľné ako tu mnohí píšu, DC stále ťahal za kratší koniec tak tomu je aj teraz, myslím si že Batman (Ben Affleck) aj keď bez super schopnosti ťahá tento film spolu s Gadot. Prijal by som záporaka v ľudskej koži nie niaku nestvuru s temnot. Jason Momoa podľa mňa absolútne najslabší, už teraz mam strach s Aquamena čo sa pripravuje. Gadot dobra, dobre sa na ňu pozerá. ()

Dawydov

Vyloženě špatný. Sotva tři hvězdy, max 50%. Nuda, lacinost, předvídatelnost, žádné zaujetí ani emoce, ani akce ničím neuchvátí. Ani nejhorší marvelovka nebyla taková srágora ()

májovec13

Takhle nějak by vypadaly filmy MCU, kdyby je točila banda blbů :) Na první pohled je vše v pořádku - vizuál celkem ok, akční scény zajímavé, lehký náznak mytologie...ale když po Rosnerovsku zabrousíte hlouběji, najdete stupidní příběh, postavy s nevyužitým potenciálem, naprosto debilní dialogy a záporáka CGI na ůrovni pokémonů. Nelíbil se mi BvS ani WW, ale ještě to s DC nevzdávám! ()

Kohutik

Zbabraný film. Slabý odvar Avengerov, vôbec sa na marvelácku úderku nechytajú, jedine kto stál za to bola Wonder woman, aj to neviem či len nie som zaujatý kvôli iným ako filmovým prednostiam. Zloduch úplne o ničom, smiešnotrápny baran so sekerkou. Dosahuje to úroveň animovaných filmov od DC, čo je na úspech na veľkom plátne málo. Sklamanie. ()

esmoke

Batman, Superman, Wonder Woman, Aquaman, Flash a Cyborg musí zastavit neřáda z vesmíru - jmenuje se Steppenwolf. Jako režisér uveden Zack Snyder, ale ten film nedotočil a nahradil ho Joss Whedon, který z toho nakonec udělal docela fungující film. Rozhodně výsledek než Batman vs Superman. (2D dabing) Rozpočet: $ 300 miliónů, Tržby: $ 657,924 miliónů. ()

v.indruchova

Už na začátku mě zaujala hudba. Je to slabší asi než druhý protipol komiksů. Ale stačí to. Zdá se dětinštější méně propracované. Každopáďně mě pořád udivuje, co je dnes možné vytvořit renderací a efekty. Vždy jsem milovala Supermana a happy endy, takže (průměrná) spokojenost. Teď jsem si zamilovala i mladého Flasche. :) V kom zůstává určitá dětinskost bude jistě hodnotit pozitivněji, kdo postupně stárne (až zkostnatí/, a měřítkem nemusí být věk (ale mysl), tvději posoudí (odsoudí/ tento počin. Netvrdím, že je to "posazovačka na zadnici", ale koukatelné to je. Pro mladší diváky to bude jiné kafe. ()

Dr_Berry

Tohle je průser. Přes veškeré problémy s natáčením jsem se fakt bál jak to dopadne a dopadlo to strašně. Přišlo mi jako by ve filmu chyběly důležitý scény. Na humor se tlačilo silou. A postavy mezi s sebou neměly vůbec žádnou chemii nebo konflikt prostě se sešlo pár neznámých vylepšených lidí a byly to kamarádi do deště. O digizáporákovi se už nakecalo, ale nějak mi unikl motiv jeho činů. ()

zbigi15

Všetky DC filmy trpia Marvelovským syndrómom, snažia sa dobehnúť svojho konkurenta, ktorý chrlí jeden film za druhým s veľkým úspechom a to je hlavným dôvodom, prečo sú filmy ako Justice League taký prepadák. Všetko je robené umelo a bez myšlienky, všetky postavy sú mi ukradnuté (dokonca aj Batman, ktorého som veľký fanúšik) a o príbehu ani nehovorím. Dávam 1 hviezdu len za niektoré momenty, ktoré sa mi páčili. ()

Kushina

Není to špatný film o super hrdinech, bohužel tomu na rozdíl od Marvelu chybí víc emocí, napětí a akce. Na druhou stranu jsem si po dlouhé době užíval film od někoho jiného, než od Marvelu a jiné hrdiny. Netopýr alá Batman, srajdaman, WW, atd. Fakt jsem se nenudil a docela pohodička. 70% ()

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

21.11.2023

Když to nejde přes Batmana, musel Nicholas Hoult (Šílený Max: Zběsilá cesta, Menu) vzít zavděk Lexem Luthorem. Britský herec byl totiž jedním z favoritů na Reevesova netopýřího superhrdinu, jehož… (viac)

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

Nové detaily z Affleckova sólového Batmana

06.08.2023

Novinky ze světa filmové branže jsou poslední dobou trochu pomalejší, což je zapříčiněno především stávkou hned dvou odborů. Nastalá situace ale dává prostor jiným příběhům, a ten následující se točí… (viac)

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera

Nový šéf Warnerů by chtěl více Pottera