Kosti

• Česko Sběratelé kostí (viac)
Komédia / Krimi / Dráma / Mysteriózny / Romantický
USA, (2005–2017), 176 h 8 min (Minutáž: 40–86 min)

Tvorcovia:

Hart Hanson

Réžia:

Ian Toynton, Dwight H. Little, Jeannot Szwarc, Chad Lowe (viac)

David Boreanaz, Emily Deschanel, Michaela Conlin, T.J. Thyne, Tamara Taylor, John Francis Daley, Eric Millegan, John Boyd, Jonathan Adams, Patricia Belcher (viac)

Keď sa v hromade zlisovaného kartónu v továrni na recykláciu zjaví obraz Panny Márie, agent Booth a Dr. Brennanová vyrazia do terénu. Zistia, že nešlo o žiadne zázračné zjavenie, ale o obrys vysušeného ľudského tela, ktoré leží vnútri zlisovaného kartónu a je úplne sploštené! Závisí len od nich, aby prišli na to, kto je obeťou a kto ju mohol zabiť. Ak chcete objasniť vraždu, musíte pátrať až do špiku kostí obete. Emily Deschanelová ako brilantná súdna antropologička Dr. Temperence "Bones" Brennanová vládne výnimočnou schopnosťou odhaliť stopy ukryté v kostiach obete. Aj preto pomáha vyšetrovať vraždy, pri ktorých sú štandardné metódy na identifikáciu pozostatkov mŕtveho neúčinné. Sledujte napínavú prácu vedcov, ktorým nechýba humor a ľudskosť aj napriek tomu, že pracujú v morbídnom svete plnom krutých a hrôzostrašných zločinov! (oficiálny text distribútora)

Rssa

Seriál má zajímavý vývoj, kdy s každou novou sezónou se zvedá jeho kvalita. Vztah mezi dr.Brennenovou a agentem Boothem je dostatečně zvláštní, případy zajímavé. Vedlejší postavy napsány dobře, vtipné, možná jen karikaturistka Angela je rušivý element. 85 % ()

B4TM4N

Viděl jsem pouze dva díly a sledovat tenhle seriál ve svém volném čase dále nehodlám, ale není to špatné. Nabízí se otázka, co to dělá na Primě, když ani jeden z detektivů není z Německa. ()

Giggs

Vynikajuci serial, ktory začal ako pomerne važne krimi, no s pripudajucou porciou epizod je čim ďalej tym vtipnejši a vtipnejši. ()

wosho

Ze všech těch krimi seriálů tohoto druhu jsou Sběratelé kosti mnou nejoblíbenější a to hlavné díky obsazení a humoru. ()

Bohemák

První sérii bych hodnotil hodně vysoko, ale pak do toho musely přijít problémy minulosti hlavních hrdinů a už to šlo do kopru... ()

Merkin

Doktorka Brennanová je jednou z mých nejoblíbenějších postav, atypická, svérázná, neskutečně chytrá, velice krásná a mě zkrátka baví nejen sledovat, jak se probírá jednotlivými případy, ale i různé lapálie a nedokonalé tahy na její vztahové šachovnici. Booth oproti tomu příjemný a docela hezký chlapík s lidským srdcem a obyčejnými problémy tvoří její skvělý protiklad a zároveň doplněk(kéž by jim to vyšlo) a zbytek týmu je k nakousnutí ať už jde o machra před brouky, extraordinérní laborantku, uhlazeného psychologa, sladkou počítačovou divu nebo ambiciózní šéfovou. Emily Deschanelová hraje precizně, scénáristé nejsou žádní hlupáci a režiséři se tedy rozhodně nemají za co stydět:) ()

Paity

Tohle to se skutečně a možná i trochu překvapivě povedlo. Na první pohled nijak nevybočující krimi seriál má veliký potenciál a také ho patřičně využívá. Možná také proto, že si často dělá srandu sám ze sebe a tak trochu i s nadsázkou řeší hlavní hrdinové zapeklité případy. Velmi milá záležitost. ()

Nerhinn

Macho idiot a protivná autistka usvědčí jednoho ze tří podezřelých (ten třetí to není). Mustr aplikovatelný na 95% dílů. ()

Angelino

Asi jediný, momentálne bežiaci seriál, ktorý si naozaj rád pozriem. Emily Deschanel bola určite výbornou voľbou a ďalšie hlavné postavy veľmi nezaostávajú. Príjemné herecké výkony, všetci tak trochu "divní" a vždy je to o niečom. ()

jasiska

Tento seriál sa mi pôvodne nepáčil presne pre to isté prečo sa mi pôvodne nepáčil House - nesympatický hlavný hrdina. A aj tentokrát sa potvrdilo, že s nimi treba vydržať dostatočne dlho a veľmi si ich obľúbite. Páčia sa mi dialógy a aj to ako kvalitne sú vyprofilované hlavné postavy. Bootha aj Bones proste zbožňujem (a nielen preto, že voľakedy som bývala namotaná na Angela:-) Má to napätie, fenomenálny humor aj inteligenciu. Začiatkom piatej série som kompletne závislá a Bones radím ako môj TOP seriál. ()

Schuldiner

Další trapný americký kriminální seriál... Líbí se mi, jak se mezi těmi různě znetvořenými mrtvolami pokouší tvůrci o jakýsi nadhled nebo lépe řečeno odlehčení v podobě opravdu nevšedního a velmi podařeného a vtipného humoru. Viděl jsem jen pár dílů a ne celé, ale to není nutné k tomu, abych to mohl hodnotit. ()

Macik

Osobně mně přijde, že jsem se koukal asi na úplně jinej seriál než vy všichni ostatní. To myslíte vážně 81% (stav k 4.1.07)?? Tohle nemá s CSI vůbec nic společného. Už v prvním díle Vám naservírují psychologické problémy hlavní představitelky naprosto bez varování aniž byste s ní něco cítili, takže je vám to vlastně úplně jedno. Další věc, když v prvním dílu stála paní Doktorka nad rozsypanýma kostma u stolu a snažila se z nich něco poskládat všudepřítomný otecko, který zrovna procházel podotkl: "snad nechce složit tu lebku z těch kousíčků?" načež jsem mu odvětil: "ježiš neblázni to by byla blbost na n-tou" a ono světe div se, povedlo se jí to.. :) pak to stačí dat jenom do počítače a vyjede vám i co měla v den smrti na sobě.. :) nehledě na to, že první díl byl naprosto šíleně natočenej.. samý hop sem, hop tam a byl konec.. další díl pouze z nudy ;) ()

Yardie

Začal jsem koukat až ve třetí sérii, dříve jsem neměl potřebu na to nějak koukat. Pak jsem se jednou nudil a kouknul na to a od té doby koukám. Sice nepravidelně, ale kouknu se. Na rozdíl od jiných kriminálek je to tady prošpikované humorem, vtipnějšími scénami a hláškami, což dost seriál odlišuje od ostatních, také kvalitních kriminálek. I vyšetřování je celkem působivé, nicméně ne tak propracované jako u Kriminálek Las Vegas a spol. Ale ten humor zde je fakt dobrý. A krásná hlavní hrdinka... No, radost pohledět. Negativem může být absence hlavní dějové linky, což vás nenutí koukat na každý díl. na druhou stranu možná dobře, alespoň u TV nemusím sedět pořád. Každopádně se mi v té záplavě kriminalistických týmů všeho druhu - Kriminálky, Myšlenky zločince, Closer apod. zdá, že v USA musí mít 100% úspěšnost řešení zločinu. Howgh! ()

fredisek

zkrátka jeden z nejlepších seriálů na všední večer, kdy se nechcete věnovat nějakému závažnému tématu, a navíc, sběratelé kostí jdou i vtipní. ()

Oňďo

l 1. séria » 90% l l 2. séria » 90% l l 3. séria » 100% l l 4. séria » 90% l l 5. séria » 95% l l 6. séria » 95% l l 7. séria » 90% l l 8. séria » 40% l ()

Zemřel herec Ryan O'Neal

Zemřel herec Ryan O'Neal

09.12.2023

Ve věku dvaaosmdesáti let zemřel americký tvůrce nominovaný na Oscara a dva Zlaté glóby, známý díky legendárním snímkům jako Barry Lyndon, Love Story a Papírový měsíc, herec Ryan O'Neal. Smutnou… (viac)

Zemřel herec Hal Holbrook

Zemřel herec Hal Holbrook