...aneb návod, jak si konečně dosyta užít prázdniny.  Panic je nanic je mottem hlavních hrdinů, tří šestnáctiletých kamarádů z Prahy. Ničím se neliší od svých vrstevníků, problémy jim dělají jak předpotopní rodiče a většina dospělých, tak hlavně věk. Nejsou totiž ještě opravdovými muži, ale samozřejmě dětství už mají dávno za sebou. Chtějí strávit prázdniny společně, jenže Vašek dostane k narozeninám od babičky poukaz na zájezd k Balatonu. Honza s Jirkou se proto vypraví na vandr bez něj. Vašek si ale nenechá prázdniny zkazit, uteče z autobusu plného důchodců a vydá se za kamarády. Setká se s nimi v hospůdce v zapadlé vesnici, kde se zrodí úžasný plán. Seznámí se s místní kráskou, která by moc ráda strávila alespoň část prázdnin v Praze. Jirkovi rodiče jsou služebně v Paříži, a tak s ní kluci na pár týdnů vymění jejich luxusní vilu za zchátralý statek. Prožijí báječné dny, zažijí spoustu neuvěřitelných a ztřeštěných příhod se starousedlíky, navážou nová přátelství a s pomocí místních dívek se z nich možná konečně stanou chlapi... (oficiálny text distribútora)

mikhail odpad!

Pôvodný komentár mal byť nasledovný: "Tak toto by asi aj nahúlený snehuliak lepšie natočil." Ale keď som sa 5 minút :-o zamýšlal nad touto snímkou dospel som k názoru, že sa jedná o zhodu náhod. Proste herci nestoja ani za figu borovú a scenár fakticky nejestvuje. Obdivujem režiséra, že sa vôbec podujal pracovať na takejto "ftákovine". ()

amyth odpad!

Pan Ivo Macharáček má za vzory pravděpodobně pány Soukupa a Olmera. Něco takového uvést do kin je nehorázná drzost. Zvláště pro to, že většinu těchto filmů nedobrovolně sponzorujeme všichni. Já osobně bych byl pro to, aby herci kteří se sníží hrát v něčem takovém byli vykázáni z herecké obce. Už nikdy více!!!! ()

Mire odpad!

Kurva jak ja nenávidím tú českú sračkovovú komédiovú produkciu!!!! Toto je tak neskutočne úbohá zlátanina, kde sa nedeje nič, kde nič nie je vtipné, nemá to hlavu-pätu, tí traja kokoti v hlavnej úlohe sú takí nesympatickí a toto sa ako pasuje za komédiu??? A tá Vaňková či kto to bol tu niekto dobre napísal, ak chce rozťahovať nohy pred kamerou tak poriadne a so schopnejším "hercom"!!! Choďte do piče s takými sračkami!!!! ()

HarlanWade

Mám takový pocit, že kdyby se parta studentů rozhodla, že překvapí své spolužáky a za den si natočí celovečerní film, dopadlo by to asi nějak takhle. Bohužel, tohle je natvrdo - tohle je film, o kterém si tvůrci zřejmě mysleli, že se bude líbit širšímu publiku, film, který se bez zaváhání sází do kin. Humus. Ale upřímně - v rámci (nejen) naší kinematografie znám i o hodně delikatesnější skvosty. ()

Pharlap odpad!

Tohle jsem tehdy s manzelkou ani nedokoukal.. Ty dialogy.. ty situace.. proste trapas nad trapas ke zbliti.. Pardon pane Ivo Machracku.. Ale tohle byl a je hodne spatnej film.. :-( ()

kabul odpad!

Tak toto bola kravina na n-tú. Nenechal som sa odradiť nízkym hodnotením, ale teraz som veru mal. V zasade som nepochopil o čo tam išlo, ten záver už vôbec nie, ale musím priznať, že som to vnímal tak na 1/4 oka aj ucha. Našťastie existuje online stream, lebo by som asi hodne hodne ľutoval, že som kvôly tomu musel pohnuť prstom. ()

Stejšn

Absolutní sračka, na všechny sračky futrál. Jediná scéna, kde jsem se aspoň pousmál, byla ta s bombarďákama. Jinak jsem se po většinu filmu cítil trapně a koukal na hodinky. Bohužel i tady hrála Irena Máchová, kterou znám osobně a která i tady ukázala světu, že je naprosté herecké dřevo. ()

Wojda odpad!

Na tomto filmu se nepovedlo nic. Dialogy bezduché a zápletka stupidní. Herci nepřirození a otravní. Má to být komedie, ale já jsem se nezasmál. Nemohu hodnotit jinak, než odpad. ()

donnovann

* za Šárku Vaňkovou která sice jako herečka absolutně nevěděla která bije ale jako puberťák sem tento tragický počin díky ní dokoukal. ()

Sholi

Nadšen ze Snowboarďáků jsem v té době šel do kina s velkým očekáváním. Odcházel jsem velmi zklamaný. Jedna hvězda za scénu s Liborem Boučkem, kde hrál sám sebe. Tomu jsem se opravdu musel smát. ()

RigorMortis odpad!

Snowborďákov a Rafťákov som ešte celkom strávil, no bratia Češi, toto je totálny žvást... Súhlasím s Tomom Hardym, nám pekne pos*al reputáciu Hostel, vy máte zase toto. Autor nápadu by mal stráviť aspoň týždeň v pustovni v lese o chlebe a slzách. ()

ma3e odpad!

Áhble fuj tajbl. Někdo mi vraťte 99 minut mýho života. Podobnou sračku s hlavní herečkou vice-superstár ČR bychom jen těžce hledali. Kdybych snad byl tak naivní a věřil v boha, musel bych mu děkovat za to, že mě neposlal na tenhle hnus do kina, protože to bych asi nerozdejchal. ()

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

Michal Hruška vítězem filmových cen Artur

17.06.2015

Ceny v prvním ročníku soutěže krátkých filmů Artur, kterou pořádá televize Óčko, byly předány. Reportážní video můžete zhlédnout zde. Filmoví nadšenci poslali přes 50 filmů, porota vybírala mezi 29,… (viac)