Cole Young je bojovník MMA, zvyknutý sa doslova biť o svoje živobytie. Nevie však nič o tetovaní draka, s ktorým sa narodil, o svojom dedičstve, ani o tom, prečo cisár Vonkajšieho sveta Shang Tsung vyslal svojho najlepšieho bojovníka Sub-Zera, aby Colea chytil. V strachu o svoju rodinu prijme Cole radu veliteľa špeciálnych jednotiek Jaxa a vydá sa hľadať Sonyu Blade. Vďaka tomu sa dostane do chrámu Lorda Raidena, ochrancu Zeme, ktorý dušiam s dračím znamením poskytuje útočisko. Cole uňho začne trénovať so skúsenými bojovníkmi Liu Kangom, Kungom Lao a žoldnierom Kanom, aby sa pripravil na zápas najlepších svetových bojovníkov s nepriateľmi z Vonkajšieho sveta. V stávke je totiž osud celého vesmíru... Dokáže Cole odomknúť vnútornú silu arcanu, aby zachránil svoju rodinu a zastavil Vonkajší svet raz a navždy? (Continental film)

Raichu.Cz

Mortal Kombat je s příběhem úplně jinde... ze začátku to nabilo velká očekávání ale potom to jak si klesalo dolů... ale co? Příběhy jsou těžké na udělání když se jedná o videohru. Nejedná se o žádný příběh... pouze film plný akce a efektů které to jediný zachraňovaly a pořádně jsem si je užíval. Bohužel jsem ale čekal hodně pořádný lámání kostí podle věkový kategorie 18+... ale jak si se mi to zdálo slabí... čekal jsem pořádný Xray efekty jak se jim krásně lámou kosti na padrť... to co jsem ale viděl se mi zdálo že je to spíše pro věkovou kategorii 16+... no bohužel se očekávání nesplnilo... Za mě 41% ()

Dadarin

Tomu filmu chybí 15 minut navíc. Všechno je tam takový zrychlený. Boje jsou tam strašně krátký. Hlavní postava je tam úplně nezáživná. některý postavy v tom filmu stojí za nic. Jediná postava, která vás bude bavit je KANO. víceméně je to, ale v pohodě, proto dávám 60% ()

Tycygo

Chybí ikonická znělka, chybí uvěřitelé dialogy, chybí dobrá muzika, chybí všechno dobré z Mortal kombatu a Kano jako jediná trochu obstojně zahraná postava s duší to nezachrání. I poslední epický fight je slabota. Co nechybí je zklamání z tohoto snímku. ()

burg

Ó bóže!! Nechápu dodneška proč někdo vůbec adoruje tu známou devadesátkovou teenage sračku, která kromě pár kopanců a prince Gora (nadto silně zmršenýho) neměla co nabídnout. Naproti tomu 2021 verze byla fakt něco. Krev, fatality a super choreografie. Ten rating R tomu fakt slušel! Jen ty souboje mohly být krapet natáhlejší. Ale jinak: Vážně boží!! ()

om6pb

Neviem nebolo to uplne zle malo to svoje fajn efekty aj príbeh, aj ked nie vždy tak uplne rozvinuty ako by som si prial ale budiš... boje celkom fajn aj to ako ziskali tie svoje schopnosti... ale dalo sa to možno trochu viac rozviesť... keby sa to trochu viac prepracovalo a nebolo to take z rýchlika.. ()

AJensen

Tak tohle bylo opravdu zklamání... Anderson v roce 1995, kdy byl venku teprve 2 díl MK, vypotil lepší a věrnejší adaptaci, než se jim podařilo udělat teď, kdy je venku 11 číslovaných dílů s vlastními kampaněmi v kvalitě celovečerních filmů. Ve zkratce: obsazení, střih, příběh, bojové scény, všechno špatně. Povedl se jen Kano, což je tady, ale totálně kontraproduktivní. K tomu naprosto promarněné obsazení Sanady a strašný vzhled Scorpiona😓 ()

JancakV

Prostě promarněná šance. Nevýrazné a špatně prokreslené charaktery, nic moc bojové scény (u primárně bojového filmu), často lacině vypadající prostředí a kulisy. A samotný příběh mne taky neoslovil. Škoda. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Na život a na smrt!" Mortal Kombat je série arkádových bojových počítačových her. V důsledku úspěchu her, se Mortal Kombat dočkal v roce 1995 filmového zpracování, které mělo i v roce 1997 pokračování. Nakonec přišel v roce 1998 i televizní seriál, který byl plný pěkných polonahých ženCheyenne z Odpadlíka tam dokonce vylezou kalhotky z kalhot. Všechny zmíněné tituly jako pařmen Mortal Kombat nebo Tekkena či Street Fightera, jsem už hodnotil a Andersonův MK miluji. ;) Nové zpracování této rubačky dodalo brutální šarvátky plné násilí a pak samozřejmě také fatality. To vše ve velice hezkém grafickém podání. Jednotlivé souboje jsou velice svižné a dynamické. Sub-ZeroScorpion zde bezpochyby to nejlepší. Celkově to hodnotím hodně pozitivně. - 99,9%. ()

Di.ana

Vizuálne vybombovaný podpriemer s ultra nudne rozpovedaným príbehom. Škoda. Hra na konzolu ostáva naďalej medzi obľúbenými. Film určite nie hoc úvod bol sľubný. ()

Berserkr1111

Hru jsem nehrál. Od filmu jsem nečekal nic filozofickýho vzhledem k názvu a fakt se s nápaditostí nepředřeli. Je to plný klišé a hlavní hrdina, bojovník z klece, který pořád dostává do držky, mi moc nesedl. Na druhou stranu to není zase tak primitivní, nesníží vám to trvale IQ jako sledování Ulice a nenudilo mě to. Na jedno podívání dobrý. ()

APLSMLS

Žádnej zázrak, ale vlastně v pohodě. V minulosti jsem se k MK příležitostně nachomejtl jako Playstation hráč, takže bylo fajn vidět boje těch známejch postav a jejich fatality určitě nezklamaly! Tempo až skoro moc uspěchaný, řeči blbounký a nikomu jsem tam nic z ruky nezobal a vztah nenavázal, ale akce byla většinou enjoyable a pár epic momentů jako nástup Scorpiona na scénu byly fajn.. ač znova vidět nemusím, tak skalní potěší (a nepolíbení si na tom sotva něco najdou řek bych). ()

GoodStenly

No, budu se na to dívat jako divák nikdy nepolíben původním filmem, jinak bych ho sepsul, že by ani hvězdička nebyla. Děj mírně kostrbatý, ale moderní, digi sračky ho vylepšili, bohužel opět nezranitelnost hrdinů tomu dává pěst mezi oči (Sonička v zápalu rvačky ani malé bebíčko nezíská, o stále čistém u.s.a. triku nemluvě - to budou ty nanovlákna z Česka nebo z bojovníka MMA Younga v oktagonu crčí doslova krev, následně stačí sprcha a obličej jak z obálky magazínu). Chtělo by to údernější hudbu. Jednou zkouknete, ani kvůli kýblům krve a metrům střev vracet se k tomu nejspíš nebudete, podle mne spíš škodí - průměr... ()

darius1706

Nejsem úplně zarytej megafanda herní série, přestože jsem asi mlátil úplně všechny díly, co vyšly, dokud to nepadlo na konzole. Jenže v době, kdy to začalo, tak jsem neuměl žbleptnout anglicky a když jsem pak už uměl, tak jsem se k tomu nevracel. Takže klidně přijmu fakt, že Scorpion může být klaďas, ostatně on a Sub-Zero jsou, podle mého, hlavní tváře MK. A tady, až na Johnnyho, byla většina bojovníků, které si pamatuji. Takže hodnotím v rámci žánru, kdy od MK čekám, že po nutné omáčce, začne boj a skončí nějakým vítězstvím. KONEČNĚ měl někdo koule a natočil film, který nebyl pro třináctileté, ale dal tomu konečně krev a co hlavně, ano, fatality. Přestože násilí nemám rád, tak nemít ho v MK je dost na hlavu, takže jestli se nepletu, tak tohle je opravdu první ztvárnění MK, kde stříká krev, létají vnitřnosti a boje končí formou fatality. Proč, opakuji v rámci žánru, nedávám plný počet? Protože se vůbec nepovedl Shang Tsung, ten herec, co ho hrál, tak by se hodil spíše do knihovny a nebo na trh prodávat magneťáky a kromě toho postava Shang Tsunga nedostala vlastně žádný prostor. Chodil tam jako tajtrlík v županu sem a tam, občas pronesl nějakou kravinu, ale jinak nic. Za druhé - Raiden, že byl asiat bych ještě kousl, ale opět ten herec byl takový nanicovatý, navíc divně mluvil a postava vyjma pár blesků nepředvedla vůbec nic. Ale zase kvituji, že byl ironický až sarkastický, jen to fičelo. Ale na to, jaké to jsou postavy v rámci MK, tak ani jedna neměla charisma, což třeba oproti prvnímu filmu s Lambertem se nedalo vůbec porovnávat. No a pak byla škoda, že se tam alespoň nemihl Shao Kahn, případně pokud mihl, tak jsem si ho vůbec nevšiml. Přesto, i přes zmiňovanou klasiku s Lambertem, byla tohle díky zpracování asi nejlepší adaptace, co jsem zatím viděl. Chybělo fakt málo a bylo to na plný počet - opět podotýkám v rámci žánru. ()

Tomas129

To se teda divím, že to tu má tak špatné hodnocení. Já od toho nic jiného než akci nečekal. O tom prostě Mortal Kombat je. Přišlo mi, že film byl hrozně krátký. Kane byl hodně zábavný. Několikrát jsem se zasmál. Co mě dostalo asi nejvíc tak bylo: ,,Kabale, spíš vůbec? Ty oči máš zarudlejší než obykle" x-D Příběh jinak celkem nuda. Nemá to nějaký hlubší vjem. Člověk u tohoto filmu nesmí moc přemýšlet. Kane to však shrnul pěkně: ,,Superschopnosti...už to chápu jsou jako bonboniéra, nevíš co dostaneš...ohnivý koule, bude to blesk? Co? Nebo hovno nebo klobouk" :D 70% ()

FildasCZ

Za mě docela povedené průměrné béčko, kde Kano v podání českého dabingu byl sice otravný, ale ty jeho kecy byly až překvapivě vtipné.. Začátek vypadal nesměle graficky výborně. Sub-Zero byl velmi povedený, co se týče efektů.. Avšak pravdou je, že mnoho scén bylo fakt úsměvných, ale nikdo nemůže upřít, že se jim princ Goro povedl na výbornou. Problém je, že tam byl spíš, jak fackovací panák a ne monstrum, co trhá hlavy. Udrželo mě to v napětí a vůbec jsem se nenudil byt ty bojové scény byly opravdu žalostné.  Kostým kungpaa, a nebo jak se jmenoval s tím házecím kloboukem a jeho postavy mi přišel nejvíc chudý. Raiden se mi tady vůbec nelíbil. Sona byla taková sympatická průměrná žena. A zbytek postav podprůměrných defakto si je jmény nepamatuji. Generál s kladivem, spálený týpek, co se teleportuje, nějaká upírka s noži, co se teleprotuje jiným způsobem a hlavní hrdina, který byl nejméně výrazný a bez toho brnění by byl naprosto k ničemu. Obsazení mi přišlo naprosto v pořádku 3,5/5   Původní Remake měl výbornou atmosféru a víc se blížil k pc adaptaci. kde Raiden vypadal, jak k něčemu a ně jako šašek četně zuřivého Gora, naopak Sona s Kano a týpkem s robotickými pařáty zaostávali. ()

Enon

Na pohled strašně sexy vypadající ale scénářem zkažené dílo. Jako není to nutně špatný, akce a choreografie je reálně dost dobrá ale jakmile tam někdo mluví tak to neskutečně šustí scénářem a prostě to nefunguje. Ale jako je to jakžtakž zábavný a fanoušci hry si tady taky najdou svoje, takže 3* ()

Bratyslavcan

Spočiatku, ešte počas úvodu v Ázii, som filmu fandil, no každými ďalšími minútami hodnota filmu klesala a klesala, až spadla. Vlastne sa ešte drží jednou rukou na skale a tak je to 1*. Dialógyprimitívne s otrepanými hláškami. Postavy sa snažia za každú cenu stále pôsobiť drsne. Film mal aj takú schémičku = Ideme hentam, pobime sa tam, akože ledva vyhrajme, alebo nie, buďme z nejakého dôvodu smutný, hoďme dojímavý príbeh nejakej postavy a ideme sa znova biť. Takto stále dookola. Prišlo mi to tak, že príbeh tam bol, len aby zlepil scény s bitkami. Bola tam postava Kana, ktorá chcela byť veľmi veľmi vtipná, ale prisahám, že som sa počas filmu ani raz nezasmial. Niekedy som mal pocit, že sa autor spolieha na to, že divák pozná a hral rovnomennú hru. Zážitok z filmu je len krútenie hlavou nad udalosťami, čo sa tam dejú. ()

Merotren

Mortal Kombat bez Mortal Kombatu. Po slibném úvodu to bohužel rychle nabere strmý spád. Hlavní hrdina je necharizmatické dřevo, jeho kumpáni jakbysmet. Celý film je jak přes kopírák. Ukážeme fatalitku, pak bude následovat 20 minut kecání o ničem, další fatalitka, zase kecání o ničem a takhle furt dokola. Absence slavného turnaje je vyřešena fakt otřesně a pak následuje celkem ok finále, které ale nemá šanci zachránit zbytek filmu. Jako nečekal jsem nic extra zajímavého, ale něco takhle průměrného taky ne. 5/10 ()

Druhý Mortal Kombat oficiálně potvrzen

Druhý Mortal Kombat oficiálně potvrzen

27.01.2022

Fanoušci fatalit a eRkové herní brutality můžou jásat, drsný Mortal Kombat se totiž oficiálně dočká sequelu. Snímek z loňského roku režiséra Simona McQuoida si sice odbyl premiéru vedle kin současně… (viac)

John Wick hlásí další posilu

John Wick hlásí další posilu

18.06.2021

Čtvrtý John Wick se začne točit už tohle léto na lokacích ve Francii, Německu a Japonsku. A právě z poslední zmíněné země teď dorazila čerstvá posila, obsazení totiž doplní také herec Hirojuki Sanada… (viac)

Russell Crowe zakládá vlastní studio

Russell Crowe zakládá vlastní studio

17.06.2021

Herec Russell Crowe (Gladiátor, Muž z oceli, Správní chlapi) oznámil založení nového studia v Austrálii. Studio bude postaveno přímo v Novém Jižním Walesu, regionu, kde herec žije posledních 25 let.… (viac)

Mortal Kombatu se daří. Bude dvojka?

Mortal Kombatu se daří. Bude dvojka?

28.04.2021

Analytici si opět hráli s diváckými přehledy a statistikami a nově tak víme, jak se na streamovací službě studia Warner Bros. dařilo herní novince Mortal Kombat. A šéfové z HBO Max si nejspíš mnou… (viac)