Prci, prci, prcičky 2

• Slovensko Prci, prci, prcičky 2: Pikantné pokušenie (viac)

Nemotorný Jim Levenstein (Jason Biggs), sympatický Kevin Myers (Thomas Ian Nicholas), športovec Chris „Oz“ Ostreicher (Chris Klein), intelektuál Paul Finch (Eddie Kaye Thomas) a frajer Steve Stifler (Seann William Scott) majú za sebou rok „pôstu“ na univerzite - a pred sebou letné prázdniny! Prenajatý dom na pláži dáva každému z nich nádej na skvelý sex. Ich túžba po aspoň jednej búrlivej sexuálnej noci je taká veľká, že prijmú aj brigádu, len aby si zarobili nejaký ten dolár na prilepšenie, a tým si zvýšili svoje šance. Lenže správny sex praktizujú minimálne dvaja a v tom je i tentoraz problém. O dievčatá, ktoré by mali pochopenie pre ich hobby je totiž núdza a chlapci to s nimi majú skrátka ťažké... Jedinou nádejou je dlho a starostlivo pripravovaná párty, ktorá sa však i tentoraz vymkne ich kontrole - a nikto na ňu nepríde! (TV Markíza)

Mukade

Tara Reid tu vyzerala, ešte ... , supper :) .................... Celkovo sa to spuritánštilo ešte viac - Biggs odmietne Shannon, kôli ... , ostatní traja zo 4 hlavných hrdinov tiež variácie monogamnosti... Skrátka "good sweat boy" film, Rosamunda Pilcher !! LOL ... ()

JeyeK

Kdo chce být negativní, vždycky si něco najde - "je to jen natahování původní myšlenky", "je to předvídatelné", "je to povrchní", ... Ale proč? Když se člověk naladí na tu pohodovou letní notu, kterou film udává, tak je to veskrze příjemných 108 minut. Hudba se dala poslouchat, vtipné scény byly překvapivě docela často vtipné a romantika byla opravdu romantická. Dokonce mi buď mezitím otupěly smysly a nebo od minulého dílu ubylo trapných momentů. Smířte se s tím, že nelze snímek takového typu zakončit nijak jinak než všeobsažným happyendem v americkém stylu, a nechte se pohltit tou bezstarostnou prázdninovou atmosférou, ať už jej sledujete v zimě nebo v létě. Překvapivě povedené pokračování prvního dílu. 60% ()

KraLuban

Zapomeňme na (rádoby)umělecké kvality - komedie buď baví, nebo ne. A tahle baví - parta z Great East Falls trochu dospěla a užívá si první chvíle téměř dospělosti. Více prostoru je věnováno Jimovi, největšímu průšviháři, ale taky nejvíce dospělému z celé party. Pohodová letní věc, 70%. ()

Michal118

Pro mě o něco kvalitnější než předchozí díl. I po letech mě baví poslouchat Stiflerovy super vtipné hlášky. Filmu nebudu nic vytýkat. 90% ()

soukyd33

Tak tohle byl úlet na situace a hlášky. Škoda že to není první dabing s VHS. Na Blu Ray už to není ono. Život plyne jako voda, co se změnilo od prvního dílu? No na konci tohoto filmu dost věcí. Vtipy a humorné scénky nejsou špatné, ale film již nového nepřinesl. Zasmál jsem se vícekrát než u prvního dílu. Hvězdiček 4**** ()

Camel91

Pro mě nejlepší americká komedie své doby, zároveň nejlepší komedie pro mě v dobách puberťáka, celkem musím říct že i ovlivnila můj vývoj a dospívání, u této partičky jsem se dost nasmál, znám každou hlášku, scénku (scénka s přilepením ke kazetě je úžasná) a i dnes mi přijde film vtipný, soundtrack taky pecka, tuto komedii si vždy rád pustím, ve svém oboru to je takový průkopník..Lidičky komu vadí, že ten film skoro není o sexu tak to je možná tím, že český název je víc zavádějící než je org název a když se i nad tímto filmem zamyslím, tak humor je spíše založený na trapných situací než na sexu. V rámci komedií to je pro mě král a dávám nekompromisně 100% je mi trochu líto, že si nevede tak dobře v hodnocení kord když školní sraz v červených číslech je a ten už stojí na sentimentu a fekálech a nechutnostech, to co si myslí američani v současnosti že je sranda... v rámcí teenage komedií neznám lepší než tento druhý díl. ()

KuceraJohny

Dřív jsem bral druhý díl jako lepší jedničku, ale po už asi 60. shlédnutí tomu možná tak není. Tentokrát poprvé jsem pocit že už to není takový nářez jak jsem si pamatoval, ale i přesto ta nostalgie a všechny vtipy na mě působí jako dřív. Stifler je neuvěřitelnej, ostatně asi jako všichni. Nejslabší je tu dějová linka Kevina, ale furt je to super. Vždy se na dvojku znovu rád podívám a nikdo mi nevezme že nejlepší hlášky jsou právě odsud. Plus když se k tomu přidá parádní soundtrack od kapel Blink 182 nebo Sum 41, mám ten správnej pocit, z dob kdy ještě nebyli největší hvězdy uměle vytvoření rapeři. Abych to shrnul, posun na vejšku byl nevyhnutelný, ale velmi si cením že děj zůstal mimo školu a obsazení opět perfektní takže za mě 4 hvězdy i když dřív jsem to měl na pět. ()

nudlis

Klasická americká pičovina pro tupou americkou mládež. A podstatně horší než první "American Pie" (český název distributora je nejspíš výplod dalšího tupýho mozku). ()

Jansuper

No tak tady už je to díl za mě slabší já si z toho skoro nic nepamatuji a mockrát sem už tolik nesmal i když taky párkrát jo. Nejlepší byla ta scéna v té restauraci pod stolem. Ale Jako postavy už přestávali být simpatický a začínalo to být už fakt trapný ale na jedno zkouknutí to bylo eště jako dobrý ale zbylé dva díly už sem měl velkou práci dokoukat tím jak byly trapné ()

JB001

Poprvé viděno v důchodu a pobavil jsem se. Hezká vzpomínka na vlastní dospívání. Ty mejdany v sedmdesátkách řešily úplně stejnou problematiku... ()

SkeeveTulp

Nechápu ty odsuzující komentáře. Je to velmi dobrá kombinace toho, co jsme zažili, a toho co jsme chtěli zažít. A kdo říká, že ne, tak buď lže, a nebo měl extra nudné dospívání. Historky z mládí jsou s každým rokem lepší a lepší. ()

Dinoo

Toto je vec ktorú ja môžem ,vtipné,zábavné a hlavne oddychové. Je to možno slabšie ako jednotka ,ale gagy su stále rovnako dobré a rovnako veľa ich tam je. Keď si spomeniem na scénu s lesbičkami vždy sa musím usmievať. To je proste typ komédie ktorých by sa mohlo točit viac a myslím si ,že to určite zaujalo viac adult ludí ako teen :) Toť môj názor. ()

mindkiller

Výborné pokračovanie jednotky. Má to síce o niekoľko vecí menej no zato sa tam pridali ďalšie naviac. Tento krát tam boly pridané scény ktoré sa poberajú trochu odlišným smerom ako v prvom diely. To ma tak napadá že už je leto a treba prenajať nejakú chatu :D . ()