Prci, prci, prcičky 2

• Slovensko Prci, prci, prcičky 2: Pikantné pokušenie (viac)

Nemotorný Jim Levenstein (Jason Biggs), sympatický Kevin Myers (Thomas Ian Nicholas), športovec Chris „Oz“ Ostreicher (Chris Klein), intelektuál Paul Finch (Eddie Kaye Thomas) a frajer Steve Stifler (Seann William Scott) majú za sebou rok „pôstu“ na univerzite - a pred sebou letné prázdniny! Prenajatý dom na pláži dáva každému z nich nádej na skvelý sex. Ich túžba po aspoň jednej búrlivej sexuálnej noci je taká veľká, že prijmú aj brigádu, len aby si zarobili nejaký ten dolár na prilepšenie, a tým si zvýšili svoje šance. Lenže správny sex praktizujú minimálne dvaja a v tom je i tentoraz problém. O dievčatá, ktoré by mali pochopenie pre ich hobby je totiž núdza a chlapci to s nimi majú skrátka ťažké... Jedinou nádejou je dlho a starostlivo pripravovaná párty, ktorá sa však i tentoraz vymkne ich kontrole - a nikto na ňu nepríde! (TV Markíza)

holub109

Pro mě ještě o kousek lepší než jednička. Obsazení je výborné, parádní hlášky padají každou chvilku a příběhově to funguje. Pro mě jedna z top komedií, která mě dokáže vždycky pobavit. 89% ()

Nix

Tak dvojka začíná tak nějak v poklidu, ale pak se to zase rozjede a najdete tam plno legendárních hlášek a scén. Tady neuděláte špatně, pokud máte tyhle teen komedie rádi. ()

junxi91

Druhé pokračování dnes již kultovní teenage sexuální komedie, kterou si pustím vždy, když se něco podělá a já potřebuji vypnout a nedívat se na nějaký složitý a náročný film od věhlasného režiséra. Pětice kámošů úspěšně složila maturitu a má za sebou první rok na koleji, po kterém je čeká párty léto. Jim Levenstein, Kevin Myers, Chris „Oz“ Ostreicher a Paul Finch jsou pozváni na párty k Stevenovi Stiflerovi, během které Stifler na vlastní kůži pozná, co je to zlatý déšť. Finch zase prozkoumává dům a hledá Stiflerovu mámu, kterou je úplně posedlý a pro místní puberťáky je to hrdina. Párty však rozežene policie a další den hoši sedí na patníku a jsou zoufalí z toho, co se bude přes léto dít. Situaci zachrání Kevinův bratr, který mu vnukne nápad pronajmout si plážový dům z jezera Michigan, kde můžou uspořádat pořádnou párty. Hoši chtějí původně vyrazit jen ve čtyřech, ale kvůli penězům musejí vzít také to sprosté hovado Stiflera. Hoši si přivydělávají malováním jednoho domu, ve kterém žijí dvě lesby. Jimovi zavolá Nadia, která ho plánuje navštívit a Jim má tak příležitost si s ní konečně řádně zapíchat. Aby však získal nějaké zkušenosti a věděl, co dělal poprvé špatně, tak se sejde se svou první a jedinou milenkou Michel, která je zrovna na hudebním táboře. Během návštěvy si ho spletou s postiženým, ale talentovaným chlapcem Petem, a Jim musí přede všemi zahrát na trombón, u čehož jsem se fakt brutálně chlámal. Na baráku je uspořádána menší párty, kde se potkají Kevin a Vicky a oba si lžou po počtu sexuálních partnerů – Kevin říkal, že měl tři a Vicky, že jen jednoho. Ale pravidlo tří tyto počty upravuje. Oz se pokouší o sex po telefonu s Heather, která studuje ve Španělsku, ale jejich prasárničky přeruší Stifler, který to poslouchá ve sluchátku v kuchyni. Během natírání domu Stifler sleduje dvě údajné lesbičky, a když odejdou, tak se vloupe do jejich domu. Stifler najde velkého gumového čuráka a Jim s Finchem jej chtějí zastavit, ale holky se vrátí předčasně domů. Hoši se nejprve schovávají ve skříni, ale pak jsou odhaleni a aby holky nezavolali policisty, tak si s nimi zahrají hru „něco za něco“. Stifler musí sáhnout Jimovi na prdel a holky se za to také osahávají. Stifler a Jim si musejí dát francouzáka, což bylo nechutné, a holky se pak líbají a jedna ukáže kozy. Nakonec ho však musí Jim vykouřit Stiflerovi, ale to už je moc a hoši raději znechuceně odejdou. Jim znovu navštíví Michel, aby ho naučila něco o sexu a při tom je málem přistihne přísný ředitel hudebního tábora. Stifler donese na barák porno a Jim si ho rozhodne u něj vyhonit. Bohužel si však splete lubrikant s lepidlem a přilepí se mu jedna ruka k penisu a druhá k videokazetě. Od doktora se dozví, že jeho penis bude nějakou dobu nepoužitelný, což je problém, protože brzy má dorazit Nadia. Finch zase objevuje umění Tantry, aby v sobě nahromadil veškerou sexuální energii, aby jí pak mohl vypustit se Stiflerovou mámou. Myslí si, že máma dorazí na barák, ale místo ní dorazí Stiflerův mladší drzý brácha. Předčasně dorazí také Nadia, což je pro Jima problém, protože se mu péro ještě nezahojilo. A tak se dohodne s Michel, že si budou hrát na pár a těsně před večírkem se rozejdou. Následně je Jim sám v pokoji s Nadiou a během toho si uvědomí, že miluje Michel, a s těžkým srdcem nechá tu sexy kost kvůli potrhlé trumpetistce. Nadia se také rozhodne, že si najde někoho trhlého, a tak bude mít zrzavý Sherminátor svou šťastnou noc, zmrd jeden. Jim dorazí na tábor, přeruší Michelino koncertní vystoupení a společně se vrátí na párty. Smůlu má ovšem Kevin, protože Vicky dorazila na párty se svým novám přítelem. Oz je naopak šťastný, protože mu dorazila Heather. Kámoši však nenechají Kevina sedět samotného na pláži a přemluví jej, aby se vrátil na večírek. Kevin se Vicky omluví za své chování a všichni si společně užívají párty. A Stifler přebere svému bratrovi ty dvě falešné lesbičky a dá si s nimi trojku – šťastný parchant. Chybí nám tu ještě někdo? Jo, dokonce i Finch se dočká – u baráku se objeví Stiflerova máma, Finch nasedne do jejího kupéčka a pěkně si zamrdají u cesty. Ulítlý a nekorektní film, který mi vrací nostalgii nultých let, kdy nebyly mobilní telefony rozšířené, neexistovali sociální sítě, internet byl jen doma na počítači a porno se shánělo na kazetách. Staré dobré časy, které jsou nenávratně v hajzlu. () (menej) (viac)

KillerZeli

Clovek tomu nemuze uverit ale po skonceni filmu (asi 3 hodiny) me zasahla neuveritelná nostalgie. Ten film ac se nezda ma dost prirozenych pribehu (samozrejme i neprirozenych). ()

Karajda

Nejlepší díl prcičkovské série.. oproti jedničce tu můžeme vidět o dost víc vtipných scének jako např.: vteřinové lepidlo místo lubrikantu, lesbický rozhlas a mnoho dalších.. směju se ještě teď:) prostě super nástupce jedničky a Stiffler je v tomhle díle ještě lepší než v předchozím... ()

Tythan

Mě se to líbilo, tohle téma mi nevadí a zas tak přehnaný mi to nepřišlo, dokonce to mělo i docela svižně ubíhající děj, takže klidně 3hvězdičky. Akorát s tim překladem celého názvu filmu je to fakt dost přehnaný, ale za to nemůže ten film, to jsme takhle přeložili my. ()

wito

mam pocit akoby scenárista trpel schizofréniou alebo jednoducho nestíhal. oštievanie hláv mi ešte nevadilo, ale to nudné, otrepané, klišoidné vyvrcholenie, to čo bolo? záver filmu: odpad! ()

Godhaj

,,Finchi, nelez tak blízko k tomu fíkusu, naškrobenej fíkus chcípne." Je to stejná jízda jako jednička, ale dvojka přeci jen trochu lepší. Atmosféra letních prázdnin, brigády natírání domu lesbiček (sic!) a megapařby u moře, to byl sen každého z nás. Stará parta je zpátky ve stejném složení s opět bezchybnatým Stiflerem! Bez něj by tento film upadl do žumpy zapomění. K tomu opět hraje výborný soundtrack. Prostě pohodová letní komedie nejen pro náctileté. ()

Ogrb

Pořád moc fajn. Trochu to ztratilo grády a kouzlo jedničky, ale S.W. scott furt jede, holky furt sexy a hlavně je to pořád dobrá prdel. Nic víc nežádám. 8/10 ()

MRPitivier

Samozřejmě originálnost se vytratila, ale vtip byl zachován a celkově úrověň neklesla. Prváci z vysokých škol se vrací zkušenější do vod, kde vyrůstali, ale zjištˇují, že se doopravdy nic nezměnilo a jejich představy byly naivní. Toto pokračování mi přijde více o té chlapské půlce, oni dostanou nápad jet na chatu k jezeru a dělat tam párty a hlavně jejich úsměvné a v Jimovo podání jak jinak než trapné scénky a gagy. Pořád má tento film v sobě tón klasiky a kdo by se nezasmál nad Jimovo slepení sama sebe nebo jeho vystoupení v hudebním táboře či nad Stifflerovo a Finchovo nenávistí. Já jsem se opět dobře pobavil, a to je hlavní! ()

Daginka

Zvláštní, tenhle díl mám raději než jedničku. Jako obvykle dokonalý Jason Biggs, Alyson Hannigan a krásný a roztomilý Chris Klein. O Seanovi William Scottovi ani nemluvě, to dá rozum. :o) ()

Scraffy

Úplne rovnako dobrá druhá časť, ako bola aj prvá. Nasmial som sa opäť hodne, ako aj u prvej časti. Jason Biggs opäť skvelý! ()