Prci, prci, prcičky 2

• Slovensko Prci, prci, prcičky 2: Pikantné pokušenie (viac)

Nemotorný Jim Levenstein (Jason Biggs), sympatický Kevin Myers (Thomas Ian Nicholas), športovec Chris „Oz“ Ostreicher (Chris Klein), intelektuál Paul Finch (Eddie Kaye Thomas) a frajer Steve Stifler (Seann William Scott) majú za sebou rok „pôstu“ na univerzite - a pred sebou letné prázdniny! Prenajatý dom na pláži dáva každému z nich nádej na skvelý sex. Ich túžba po aspoň jednej búrlivej sexuálnej noci je taká veľká, že prijmú aj brigádu, len aby si zarobili nejaký ten dolár na prilepšenie, a tým si zvýšili svoje šance. Lenže správny sex praktizujú minimálne dvaja a v tom je i tentoraz problém. O dievčatá, ktoré by mali pochopenie pre ich hobby je totiž núdza a chlapci to s nimi majú skrátka ťažké... Jedinou nádejou je dlho a starostlivo pripravovaná párty, ktorá sa však i tentoraz vymkne ich kontrole - a nikto na ňu nepríde! (TV Markíza)

Olík

Kolikrát to už tady bylo? Počin, který se nějakým způsobem zapsal do historie světové kinematografie....myslete si, co chcete, ale první “Prcičky” svého času rozpoutaly malou teenager revoluci....a šup honem, natočme další příběhy, třeba to ještě vydělá na nové autí. Léty ověřeným probléme je fakt, že většina pokračování zdařilých titulů nesahá svému předchůdci ani po lem ponožek. Souložení koláče roku 1999 versus rok 2001....KO v prvním kole. Laciné, trapné, lámané přes koleno.....to co bylo před dvěmy roky zábavné, má teď efekt suchého záchodu. Rád jsem zase všechny “panice” vyděl, ale takhle už raději příště ne. ()

baiskon108

Absolutně ohavné pokračování tak skvělé jedničky. Humor o čtyři hvězdičky níž, trapné a nezajímavé scénky, příběh je o ničem a hlavní postavy ani jejich vztahy se nikam nerozvíjí. ()

Besyn

Strašná,nechutná,sprostá,fekální,nevtipná a trapná záležitost,kterou jsem ani nedodíval do konce ( po tom "skvělém" vtipu s přilepením ruky na penis mi můj dobrý vkus nedovolil v sledování pokračovat).Jednu hvězdičku jen kvůli tomu,že existuje (bohužel) Klub sráču. ()

Barak

Více než důstojné pokračování se starou známou partičkou. Pokud jste neviděli jedničku tak můžete být malinko zmateni, pokud však jo, tak zase naopak malinko zklamáni - ono většinou jsou dvojky méně podařené. "Dvanáct nesmrtelných týdnů", s četnými odkazy na předchozí díl, s čerstvou porcí neurážející zábavy a se scénářem pracujícím na stejném konceptu jako jednička (akorát podruhé ;) ). Našlapaný soundtrack není výjimkou.... ()

Jeand´Boa

Já bych si rozhodně nehrál na žádného mravokárce a nehovořil tu o tom, jak jsem si zakrýval roztřesenou rukou svůj zrak ... kdepak, zas takové pobouření to nevyvolalo ... řeknu to asi takto: jednička cosi ve filmovém průmyslu prolomila a díky tomu se do kin dostalo mnoho zhovadilostí v jiných snímcích (otázku, zda je to správné ponechme stranou)... dvojka je tedy ještě celkem slušnou podívanou a nepřehnaným následovníkem svého předchůdce, což se o jiných teenagerských komediích dá říci jen těžko... ()

Fat'Fatal

Haha :) o dost vtipnější než jednička, především díky Stiflerovi a jeho drsňáckým hláškám :)) Ale i ostatní hrajou a házej džouky na všechny strany. Nějaký trapnosti tu jsou, ale PŘEKVAPIVĚ jsem se bavil, ačkoliv jsem k Prcičkám 2 přistupoval trochu s obavami. // Viděl jsem v originálním znění s titulky. ()

yamk5

Najlepší diel série. A typický zástupca dvojok, ktoré sú najlepšími zo série, ktorý je typický úkaz prelomu storočia. ()

Hpatrik

Průměrná zábava pro teenagery. Fascinuje mě, jak to musí skončit pro všechny dobře - všichni si prostě užijou, a na konci odjedou spokojeně do západu slunce. ()

Jakubik

Celkem překvapivě si i dvojka udržela určitou kvalitu a v příběhu postupuje opravdu dále. Je zde spousty nových scén a gegů. Všechno si tu drží svou mez stejně, jako tomu bylo v jedničce. U jedničky jsem to zapomněl zmínit ale všechno tohle podkresluje fakt suprovej soundtrack kterej prostě do té mojí doby zapadá… ()

Kingjiri

Znatelně vylepšená jednička s přijatelnou porcí romantiky (patetickej závěrečnej výstup Jima na hudební přehlídce budiž tvůrcům odpouštěn) a větší porcí zábavy. Gagy s lepidlem, hudebnim táborem nebo lesbičkama jsou skvělou ukázkou toho, jak z vtipnejch nápadů vyždímat, co se dá, čtyři silnější hvězdy. ()