Prci, prci, prcičky 2

• Slovensko Prci, prci, prcičky 2: Pikantné pokušenie (viac)

Nemotorný Jim Levenstein (Jason Biggs), sympatický Kevin Myers (Thomas Ian Nicholas), športovec Chris „Oz“ Ostreicher (Chris Klein), intelektuál Paul Finch (Eddie Kaye Thomas) a frajer Steve Stifler (Seann William Scott) majú za sebou rok „pôstu“ na univerzite - a pred sebou letné prázdniny! Prenajatý dom na pláži dáva každému z nich nádej na skvelý sex. Ich túžba po aspoň jednej búrlivej sexuálnej noci je taká veľká, že prijmú aj brigádu, len aby si zarobili nejaký ten dolár na prilepšenie, a tým si zvýšili svoje šance. Lenže správny sex praktizujú minimálne dvaja a v tom je i tentoraz problém. O dievčatá, ktoré by mali pochopenie pre ich hobby je totiž núdza a chlapci to s nimi majú skrátka ťažké... Jedinou nádejou je dlho a starostlivo pripravovaná párty, ktorá sa však i tentoraz vymkne ich kontrole - a nikto na ňu nepríde! (TV Markíza)

Ollie235

O chlup slabší než první díl, ale stále koukatelná zábava, která rozhodně, ač ničím nepřekvapí, nezklamala. Vtípky jsou zase trochu trapnější a odpornější, ale na rozdíl od dalších dílů stále únosné. ()

gurmanik

Nejslabší mezi prvními třemi díly, i přesto si získal mou pozornost a né jednou. Když koukám na prcičky, sjedu první 3 díly po sobě :D ()

lareinna

Nechýbala flétna a jej majiteľka - škaredá jak "cesta do roboty", nemotorný Jim, prenajatý dom na pláži, mejdan a za tým už iba tma.. ()

GreatestFan odpad!

Jeden z mála filmů, které jsem si stáhl, ale pak smazal, tyhle trapasy beze všeho dobrého jen s nahotou pro teeny nesnášim, nevím proč, ale ne. Humus! Humus! // videno 1X ()

Sancoo

Už sice né tak dobré jako jednička, ale i tak slušné pokračování. Bohužel s jedničkou byla nastavena vysoká laťka a taky bylo složité vymyslet nějaký kloudný děj (po střední se nabízel život na univerzitě a koleji, namísto toho zvolili tvůrci prázdniny na univerzitě) a tak v tom nehledejte žádnou vědu. Na odreagování to je slušná komedie, když se chcete zasmát a moc u toho nepřemýšlet. ()

Movie Gourmet

S odstupem času na mě druhý film v pořadí dělal snad ještě lepší dojem než ten první. Scény zde mi přišli vtipnější (tedy jen některé) a bylo jich jakoby více, ale jinak zůstává vše víceméně při starém. Přibylo zkušeností, romantiky... Výslední verdikt: 3* a 70 - 75 %. ()

hacho

Nejsem rozhodně příznivkyní prvního dílu, ale na tomhle filmu už neshledávám zajímavého ani zábavného vůbec nic. A ten happyend... ()

klokyn

Stiffler už nie je taký vtipný a Finch - moja naobľúbenejšia postava z jednotky v dvojke nerobí nič iné ako cvičí nejaké trápne sexistické umenie. Hlavné však je, že sa bolo na čom zasmiať. ()

JM87

Nevim jak bych to vnímal teď, ale vím, že oproti trojce sem tohle pokračování vnímal pozitivně, nebylo zas tak špatný a někam dál se posunulo. Hlavně mě tehdy hodně bral ten soundtrack. ()

Skarface

Film je na stejné úrovni jako první díl což znamená že se člověk baví stejně jako u prvního dílu, stejní herci jen děj se odehrává v jiném prostředí ()

Maryinka

Díky scéně, kdy si Jim splete lubrikant s lepidlem, nemůžu jít pod 3*. Takhle jsem se už opravdu dlouho nenasmála... Jinak je to ale DĚSNÁ KRAVINA, v rámci žánru však stále celkem nadprůměr. ()

Lilloos

Dvojka jede přesně podle osvědčených osnov jedničky, ale paradoxně to na zábavě vůbec neubírá, stále je zde spousta legendárních scén (nečekaný příjezd tatínka, šampaňské) které táhnou hlavní sympaťáci. To, co slepuje dohromady tyhle bláznivé lumpárny, je ale nakonec stejně přátelství a láska. A němělo by to tak být i ve skutečnosti? ()

Berry

Já jsem se bavila stejně jako u jedničky. Hlavně mě pobavily komentáře Jimova otce, koncertní výstup samotného Jima a taky ta jeho přilepená kazeta... ()

Honza dAve

Bohužel, druhý díl je opakovaným vtipem a nic moc nového nenabízí. Pokud někdo touží vidět celou sérii, tak budiž, ale já myslím, že jednička (eventuelně trojka) stačí. ()