Anakonda

Brazílske dažďové pralesy sú rovnako krásne aj nebezpečné. Nežijú tu totiž len prekrásne motýle a vtáky, ale i jeden z najväčších a najútočnejších hadov na svete - anakonda. Do tohto tajuplného sveta prichádza štáb dokumentaristov, ktorý vediú antropológ Steven Cale (Eric Stolz) a mladá režisérka Terri Floresová (Jennifer Lopez). Dúfajú, že sa im podarí objaviť kmeň Indiánov Širišama. Filmová partia vyloví po pár míľach svojej riskantnej cesty tajomného stroskotanca Paula Saronea (John Voight), ktorý tu žije už niekoľko rokov. Jeho bohaté znalosti o indiánoch ich presvedčia, aby ho nasledovali. Ale len bezohľadný Sarone pozná skutočný cieľ ich cesty - už roky pátra po legendárnej dvanásťmetrovej anakonde, kvôli ktorej je ochotný obetovať kohokoľvek a čokoľvek... (TV Dajto)

LOVE VOLE

Ani slušné herecké obsazení nevyzvedne z bláta tenhle film. Anakonda mi dech nevyrazila, a podle ostatních komentářů ani jiným, co tento film viděli. Neviděl jsem asi jednu třetinu filmu, ale o nic jsem nepřišel. Tohle se podle mě opravdu nepovedlo. ()

Svadbos

Plačlivé špeciálne efekty a scenár bez výrazu uberajú na kvalite filmu, je tu však istá kempová zábava vo forme démonického Voighta, ako pytliaka hadov, ktorý rozpráva zlou Brandovskou ospalou rečou a škrtí ľudské obete kolenami.Film využíva najkrajšie lokality Brazílskeho dažďového pralesa ()

montel

Několikačlenný štáb vyjíždí na řeku Amazonku, aby v deštných pralesích natočili dosud neprobádaný domorodý kmen. Na své cestě narazí na Paula Serona (Jon Voight), kterému se porouchala loď a tak mu nabídnou pomoc a vezmou jej na palubu. Plavba pokračuje dále v poklidu až do doby, než se vážně zraní jeden z členů posádky. Seron posádce poradí, aby pokračovali dále v plavbě, protože zná kratší trasu k lékaři. Posádka ale brzy pochopí, že Seronovi jde úplně o něco jiného. Chce ulovit a poté zpeněžit obrovskou anakondu, která loď celou cestu pronásleduje a posádku si hodlá dát k obědu...Ze všech těch filmových vodních příšer je Anakonda vcelku dobrá. Pořád lepší, než dokola koukat na obří žraloky a doufat, že se tvůrci konečně překonali a natočili slušné dílo. Anakonda není dobrý film, ale do odpadu bych jej rozhodně neházel. 55% ()

uprchlice

Dobrý, spíš thriller než horror, s jennifer Lopez v hlavní roli. Dobrý byly hlavně triky s tou anakondou, jak jedla lidi. Nejlepší bylo, jak toho chlápka na konci vyzvrátila ven. Nechutný. Jinak v tomhle filmu je nejlepší příroda. ()

Filatov

Anakonda je dost dobré béčko, které táhne nahoru výrazný záporák Jon Voight a také Jennifer Lopez. Anakonda je počítačová a gumová až to bolí a jsou tu některé přehnané scény, kdy si říkáte co je zase tohle, ale Amazonie je pěkná a napětí taky sem tam zafungovalo. ()

Mark1983

Poprvé jsem tento film viděl v kině a šel jsem na něj zrovna v den,kdy nám zabudovali linkový telefon,který už dávno nemáme :-D , ...Teď vážně.Film se mi napoprvé líbil víc,než dost a byl jsem jím nadšený.Dnes se u mě zase jedná jen o průměrný film s gigantickou anakondou,která je opravdu ďábelská. ()

dezoGabor

Často se líp pobavim u solidních braků z kategorie 50 procent a méně než u skutečných komedií. Obvzlášť když neuvěřitelně propracovaná, půlkilometrová, agresivní úžovka pronásleduje v džungli parník a v pravidelných intervalech masakruje jednoho člena posádky za druhým. Asi aby byly splněny federální vládou stanovené kvóty z konce devadesátých let, které nařizují obsadit do každýho filmu pro kretény jednoho černýho gangstera, se zde objevuje můj Comptonskej hrdina Ice Cube a já fakt nevim co to má znamenat. Možná že Gangsta rap made him do it. Dál je tu klasicky zlej zmrd, zrzek, blbka do počtu, co tam kurva dělá Owen Wilson ?? Salieriho klon hraje druhý housle jak to tak vypadá i v devadesátkách a Jennifer tu vypadá trochu jako místní domorodec. Vtipný film to nebyl, každopádně směšný ano takže jedna hvězda za pobavení. Díky ()

Argeyy

Anakondu dávali vždycky v těch krásných 10-11 h. taková hororová oddechovka ne zase tak úplně špatná dá se na to koukat. ()

Pokri

Jednoduchá a, bohužiaľ, aj nelogická, béčková zábava pre nenáročných. Ako dieťa som to mal rád a aj dnes to dokážem sledovať bez ujmy na zdraví, čo však súvisí s mojou posadnutosťou pralesnými filmami. A teraz k tým čiastočne objektívnym plusom - Jon Voight hrá skvele a ako záporák je výborný, Jennifer je tu zas brutálne krásna, takže tu máme aj zaujímavý kontrast medzi hlavnými postavami, ktorý tomu filmu pridáva na pozerateľnosti. ()

Keledaia odpad!

Proboha! Ne, vážně ne. Vždyť tam není nic ? Já se moc snažila, soustředila jsem se na to pozitivní, ale pak mi došlo, že není na co.. probohaaaa... A pokud je splozeno něco takového, jako scénář anakondy, JLo tomu pomůže - do hrobu. Prostě, nemám slov, větší nudu jsem neviděla :( ()