Americký rodinný dobrodružný seriál inšpirovaný dielom spisovateľa Edgara Rice Burroughsa s ľahko komediálnym nádychom opisuje ďalšie dobrodružstvá divokého Tarzana, ktorý sa stratil v africkej džungli ako dieťa, keď jeho rodičia spolu s celou výpravou prišli o život. Vychovávali ho zvieratá a predovšetkým opice, z ktorých najvernejšou mu je roztopašná Cheetah. Tarzan (WOLF LARSON) nemá žiadne spoločenské vzdelanie a hovorí lámanou angličtinou. Je však statočným ochrancom prírody, zvierat, životného prostredia a čestných ľudí, ktorých nečakane stretáva v džungli. Jeho život nečakane ovplyvní priateľstvo s členmi vedeckej expedície. Najviac si obľúbi Jane Porterovú (LYDIE DERNIEROVÁ), francúzsku vedkyňu, ktorá pracuje na záchrane ohrozených druhov zvierat. Jej spolupracovníkom a Tarzanovým verným kamarátom sa stane Roger Taft Jr. (SEAN ROBERGE), syn bohatého podnikateľa z New Yorku, ktorý v africkej džungli vybudoval výskumnú stanicu. Simon Govier (MALICK BOWENS) je zase priateľský domorodý Afričan, ktorý vyštudoval v Anglicku. (oficiálny text distribútora)

Wishkah

Nedávno sem viděl pár dílů a musím přiznat, že sem se i trošku začervenal. Nedokázal sem totiž pochopit, co mě k tomuto seriálu tak táhlo, že sem to zhruba v těch osmi letech sledoval. Vždyť i Kinght Rider je ve své jednoduchosti proti tomuhle seriálu jak Vojna a Mír k Honzíkově cestě - Tarzan dělat vtip, pak se stát problém, Jane v průseru, Tarzan řvát : "AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA", Tarzan všechno vyřešit a potom zase dělat vtip z Cheetah - to je tak zhruba popis téměř každé epizody. Dávám jednu hvězdičku z nostalgie ale víc už to vidět nechci. ()

ondrula odpad!

Tahle parodie na klasický příběh je něco naprosto otřesnýho. Koukal jsem na to hlavně proto, že jsem byl vykulenej puberťák a líbila se mi Lydie Denier. Jinak jsem si až dodnes na tento seriál nevzpomněl po dobu dobrých 15 let. ()

Prochy38

Přemýšlím, co tady všichni blbnete... Tento seriál jsme hltali úplně stejně a každej! Nehraju si na nostalgii, ale ve svojí době to mělo kvalitu. W. Larson coby Tarzan neměl chybu, mně se teda Jane (L. Denier) nelíbila, ale zvířata byla zmáknuta dobře. Vidět asi všechny díly, mluvím třeba trochu jinak, ale to, co jsem viděl se mi líbilo a dobře si to pamatuji. ()

mira007

Nejhorší zpracování Tarzana - uměle uhlazené, sterilní, blonďaté. ... jak reklama na prací prášek. Ale lidi, co zažili začátek TV Nova, tak na tom bili vylepení každé odpoledne. ()

Rehooo

V době kdy jsem tenhle seriál sledoval se mi opravdu líbil. Jako malý kluk byl pro mě Tarzan hrdina a nemohl jsem si dovolit propásnout jediný díl. ()

bonifac

aneb jak přivěst klasiku do moderní doby...ne je to trapný...hlavně to jeho nesnesitelný mluvení o sobě samýmu ve třetí osobě..."tarzan myslet, že jane ..."aaaaaaaaaaaaaaaaaa ()

Hapretor odpad!

Larson je jako herec hovado. Jane je zbytečná, opice nudná. Jako malý jsem se na to díval. Nažtěstí my to mogek vimilo mynimálnmě. Ukázka, jaký seriál nemá být! ()

Lyžař

Nemůžu si pomoct, ale v době, kdy tahle verze Tarzana šla poprvé v televizi, byl jsem malé dítě a já to žral. Doslova jsem to žral. Těšil jsem se na každý další díl. Nemohl jsem bez toho být. Dnes již všechno vidím trochu jinak. I tak ale Wolfu Larsonovi patří *** a to právem. ()