Dva a pol chlapa

• Česko Dva a půl chlapa (viac)
Ukážka z filmu 36
USA, (2003–2015), 91 h 41 min (Minutáž: 19–42 min)

Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Holland Taylor, Marin Hinkle, Conchata Ferrell, Ryan Stiles, Jennifer Taylor, Ashton Kutcher, Jane Lynch (viac)

Nezávislému mužovi do života nečakane vstúpi jeho brat a 10-ročný synovec... Charlie (Charlie Sheen) je slobodný muž, ktorý má dom na pobreží, jaguára v garáži a priťahuje pozornosť krásnych žien, ktoré sa nepýtajú na cit. Jeho ľahkovážny a neformálny životný štýl je však narušený, keď sa k nemu nasťahuje jeho brat Alan (Jon Cryer) so svojím synom Jakeom (Angus T.Jones). Spolu títo dva a pol chlapi konfrontujú rôzne životné princípy a stoja pred mnohými životnými výzvami. A to im ustavične dýcha na krk ich večne kontrolujúca matka Evelyn (Holland Taylorová), Alanova odcudzená manželka Judith (Marin Hinkleová) a nemožno zabudnúť ani na Rose (Melanie Lynskeyová), ženu jednej noci a súčasnú susedku Charlieho, ktorá sa chce stať súčasťou jeho života a je ochotná pre to urobiť naozaj čokoľvek... (oficiálny text distribútora)

LucillaP

Kdysi mě to neuvěřitelně bavilo, nevím ani proč. Ale postupem času se témata opakovala, invence docházela a vtipnost byla taková nějaká křečovitá. Hodně lidí vidělo problém v odchodu Sheena, já ten rozdíl bohužel moc nezaznamenala. Za mě už těch několik posledních sérií bylo na jedno brdo a dneska už se k seriálu nevracím. Jednou stačilo. ()

Dusty56

Parádní seriál, tedy do konce 8. série. Pak už to je úplně jiný seriál. Důvod? Seriál přijde o toho, který ho celou dobu táhl - Charlie Sheen. Když budu mluvit o prvních osmi sériích, tak musím říct, že není moc lepších sitcomů. Bavil jsem se u každého dílu, co si pamatuju. Zároveň díky vedlejšímu obsazení, které většinou i dobře zahraje, je se i na co koukat. Jeden malý problém jsem přece jen měl. A to že ke konci, mě už začal štvát skrblík Alan, co je moc, to je prostě moc. ()

Warapeidza

Podívám se na to rád, kdykoliv to běží v TV, nikdy jsem to ale neměl potřebu sledovat nějak "vcelku". A je jedno jestli to jsou sezóny s Charlie Sheenem, nebo ty pozdější s Ashton Kutcherem. Co seriálu z mého pohledu ubližuje je Alan, kterýžto se aka osina v zadku prolíná vším dějem se stále stejným příběhem a bohužel to hodně vede k šablonovitosti a hlavně mega předvídatelnosti. Je to takové rozmezí tří a čtyř hvězd, vzhledem k tomu, že jsem ale těch dílů viděl fakt hodně a rád se na to dívám znovu, dávám nakonec čtyři. ()

Thalin

Dokud tam byl Sheen tak to byla vcelku zábavná podívaná, spoustu hlášek i situací. Ale jak ho vykopli, tak to šlo z kopce. Kutcherovi tahle role nejen vůbec nesedla, ale postavy se stávaly čím dál otravnějšími. Hlavně pak štěnice Alan, který se z vtipného smolaře změnil v nechutnou vyžírku, pijavici a zoufalce, kterého měl člověk neustále chuť praštit. ()

Holly_Molly

Ať už byl Charlie Sheen sebevětší vyfetovanej chlastající kokot, tahle show stála především na něm a dokud tam byl, byla to bránici-trhající bomba. Po jeho vyhazovu, šla loď ke dnu a zbyl jen brak, cringe a hromada sraček...Do osmý série je to ale boží sitcom. :-) ()

sukov odpad!

Ubohost, Charlie Sheen je slizkej a nevtipnej, nemám ho rád. Vtipy jsou všechny ubohé, oplzlé, šovinistické a hlavně ne vtipné, přidaný smích pro blbce. Hnus, odpad, dno seriálové tvorby. ()

Honza__St.

Nejlepší sitcom, se kterým přišly USA a vůbec Západ po roce 2000. Jasně, že na takový věci jako Bundovi to nemá, ale rozhodně je to jejich víc než důstojný nástupce. Na první pohled je jasné, na kom to stojí a padá - Charlie Sheen. Ten je mozek a kostra. Ano, další - zejména Jon Cryer a Berta - taky docela rychle začli podávat prvotřídní výkony, ale sotva by se jim to povedlo bez něj. Ale po prvních pár řadách se seriál začal až moc fekalizovat (od samého začátku to nebyl Krok za krokem, ale úroveň, na jakou to došlo v pozdějších řadách, už nemá s humorem nic společnýho, to jsou jen prasárny). A tím, že z Charlieho milostných vztahů dělali soap operu, mu rozhodně nepomohli. A jakmile se rozjely problémy s Charlie Sheenem, šel seriál rychle do kopru. A pokračování bez něj už nebylo nic jiného, než snaha vzkřísit mrtvolu - která logicky neobživla. ()

Pes

Lepšie neskoro ako nikdy. Nemôžem si pomôcť ale musím zrecenzovať klenot mojej imaginárnej zbierky obľúbených seriálov. Poďme teda poporadí: Séria 1 - 7 Brutálna nálož. Na dnešnú dobu extrémne nekorektný humor, seriál, ktorý som ako pubertiak pozeral s otcom a menili sme si zašťaté trenky každých 5 minút. Som rád, že celý tento serial vznikol, že to berieme ako humor nie ako návod na život. Silno pochybujem, že niečo podobné má nádej na vznik. Škoda. 11/10 Séria 8 Ak niekto nevidel, že so Sheenom sa niečo deje tak bol slepý. Časti boli už slabšie, no stále je to oproti dnešným sračkám klenot. 10/10 Séria 9 Ashton Kutcher. Opak Charlieho Harpera. Zaujímavý zvrat, príjemne zachránený seriál. Problém je, že toto je posledná pozerateľná séria. Postavy sa vyvíjajú do hlúpych rozmerov. Walden je z trtka lámač sŕdc, Alan je väčší zmrd ako bol. Jake je väčší idiot ako bol... Celé to narastá do absolútneho fiaska, bohužiaľ Sheen bol predsalen ťahúň celého seriálu. Úvodné časti 8/10 neskôr 6-7/10 Séria 10-12 Väčšina častí je vyslovene stupídna. Dokonalý sitkom klesol na podpriemernú americkú úroveň a pozerať to je extrémne náročná disciplína. 2/10 Je škoda, že pre Sheena boli prednejšie drogy, chlast a kurvy... Nie nadarmo sme sa vždy smiali, že hrá sám seba. Napriek tomu nám dam 8 legendárnych sérií najlepšieho sitkomu všetkých čias... Teda aspoň pre mňa. Nekrič, hoď mi kostičku. ()

Sided

Skvělý seriál, sice mi dlouho trvalo, než jsem tomu přišel na chuť, ale teď se těším na každý nový díl. Podle mého názoru je to nejlepší komediální seriál současnosti. ()

nehodnotit

Taky se jako Charlie bojím ptáků, ale jen těch co jsou vevnitř, venku mi nevadí... No ale vážně, když vlítnou do místnosti chovají se jako blázni a jsou děsiví. ()

SedRicK

Velmi ale velmi zábavný sitcom, který je psaný Charliemu Sheenovi přímo na tělo, dokonalý humor alá Chuck Lorre, tohodle chlapíka začínám mít v oblibě. Po zkouknutí 5 serií jsem pořád nadšenej a těšim se na další díly. ()

Brky77

celkovo seriálový nadpriemer..takých 75%,niektoré epizódy su naozaj vtipné ale nedokážem to pozerať za sebou tak ako napr. priateľov ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

11.06.2021

Užili jste si sprosťáka Teda v jeho prozatím dvou celovečerních filmech? Pak vám jistě udělá radost, že se populární postava dočká také televizního zpracování. Streamovací služba stanice NBC Peacock… (viac)

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

30.06.2020

Supergirl obsadila Lexe Luthora

Supergirl obsadila Lexe Luthora

17.11.2018

Supermanův nejslavnější záporák míří do seriálové Supergirl od CW. Ikonického Lexe Luthora v seriálu ztvární Jon Cryer, jehož bude asi většina diváků znát jako Alana ze seriálu Dva a půl chlapa.… (viac)