Dva a pol chlapa

• Česko Dva a půl chlapa (viac)
Ukážka z filmu 31
USA, (2003–2015), 91 h 41 min (Minutáž: 19–42 min)

Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Holland Taylor, Marin Hinkle, Conchata Ferrell, Ryan Stiles, Jennifer Taylor, Ashton Kutcher, Jane Lynch (viac)

Nezávislému mužovi do života nečakane vstúpi jeho brat a 10-ročný synovec... Charlie (Charlie Sheen) je slobodný muž, ktorý má dom na pobreží, jaguára v garáži a priťahuje pozornosť krásnych žien, ktoré sa nepýtajú na cit. Jeho ľahkovážny a neformálny životný štýl je však narušený, keď sa k nemu nasťahuje jeho brat Alan (Jon Cryer) so svojím synom Jakeom (Angus T.Jones). Spolu títo dva a pol chlapi konfrontujú rôzne životné princípy a stoja pred mnohými životnými výzvami. A to im ustavične dýcha na krk ich večne kontrolujúca matka Evelyn (Holland Taylorová), Alanova odcudzená manželka Judith (Marin Hinkleová) a nemožno zabudnúť ani na Rose (Melanie Lynskeyová), ženu jednej noci a súčasnú susedku Charlieho, ktorá sa chce stať súčasťou jeho života a je ochotná pre to urobiť naozaj čokoľvek... (oficiálny text distribútora)

M@xo

Po vynikajúcich priateloch, a perfektnom frasierovi, prichádza daľšia super vec ktorú som objavil len nedávno a ktora svojim humorom nemá ani jednu chybu, dufám že Charlie Sheen, Jon Cryer a Angus T. Jones so svojimi excelentnými vykonmi budú pokračovať a nevzdajú to,a hlavne Charlie lebo sa dačo take šepka že odíjde...A hlavne dufam že bude aj 8,9,10,11,12....................seria ()

Kil

Puvodně mi tento seriál sloužil pouze jako doplněk k seriálům jako je HIMYM nebo BBT. V poslední době (konkrétně sedmá serie) však epizody dostaly nový dech a již několikrát jsem musel konstatovat, že některé epizody předčily i souběžně běžící HIMYM A BBT. Možná to má něco dočinění s tím, že Charlie Sheen po sedmé sérii (údajně) končí a tvůrci chtějí použít všechny dobré nápady, které jim ještě zbývají. ()

CrashHP

Skvelá zábava, seriál, ktorý si kedykoľvek dokážem vychutnať. Spočiatku som to párkrát zazrel v TV, no postupom času ma to "chytilo" tak, že som nemohol vynechať žiadnu časť. Proste perfektné. ()

Tares

Charlie Sheen a jeho One man Show. Výborný komediální seriál, který stojí a padá na jednom herci. Seriál je nutné vidět v originálním znění, český dabing ho zabíjí. Na světě už je 7 serií a řekl bych, že je seriál serie od serie lepší. Určitě stojí zato tento sitcom zkusit. ()

jakub.kuba

Dlouho sem váhal jestli čtyři nebo pět hvězdiček. Přecijenom je to opravdu skvělý seriál, ač jsem ho nikdy nesledoval. Vždycky jsem v televizi viděl jen kousek dílu a řikal sem si že je to pěkná blbost. Pak se ke mně do PC dostal celý seriál, tak sem to od prvního dílu projel až do konce, a musím říct že je to parádní věc. Klasický rodinný seriál ve kterém se dějí pokaždé různé banální věci, které pokaždé podkresluje svým pronásledováním sousedka Rose. Každopádně hvězdičku dolu musím dát za občasné nejasnosti v dílech, chvilkové nesmyslnosti a také kvůli takovým maličkostem - například když Jake dostane poprvé svůj mobil, i když smskoval a telefonoval z vlastního mobilu už v dílech před tím. No a takových věcí by se tam našlo více. Ale i přes to všechno je to seriál, který si s radostí musím někdy pustit znovu. A hlavní věc, kterou nemůžu vystát - proč Charlie nosí pořád tak tragické košile?! ()

Barthman

Hodnocena série 1-5, dabing ( Gustav Bubník je pravý hlas Sheena a Cruise. V jednoduchosti je síla a sranda. Kadence vtipů jako kulomet v rukách Ramba( asi je jedno jestli v rukách Slye nebo Sheena :) ). Není snad minuta, kdybych se nesmál nějaké poznámce, co někdo, kdo je zrovna na scéně pronese. Chápu Alana, protože jím jsem byl a to jsem nebyl ani ženatý, zatím:) a chápu Charlího, protože jím občas toužím být, ale mé hodné Já mi to nedovolí :). ()

Pukancek

K tomuto seriálu niet čo dodať :) Pohodové chvíle strávené na gauči spolu s Charliem, Alenom, Jakeom, Rose a Bertou :D Nezabudnuteľné hlášky, úchylné narážky, komické situácie, z ktorých je niekedy len ťažko vykecať sa ;) Charlie je proste prvotriedny závislák od sexu s krásnymi ženami, cigár a alkoholu ;)) Nemusíte si z neho práve brať príklad, ale ako spoločník na osamelý večer je ako stvorený :D 5* ()

Perdol

Když jsem viděl první díl (ne první díl seriálu, ale první, na který jsem náhodou narazil), tak jsem si řekl, že to je další kravina typu Joey, ale jak šel čas a já sem tam nějaký ten díl zhlédl, pomalu jsem v něm našel zvláštní zalíbení. Z každého dílu září příjemná pohoda, která by se dala přirovnat k sezení na terase za slunného dne se sklenkou margarity v ruce. Dnes, když přijdu z práce a připravím si jídlo, většinou si k tomu pustím aspoň jeden díl a dokonale se (nenáročně) bavím. V některých komentářích je seriálu vytýkán nulový vývoj a je pravda, že děj mezi první a šestou, sedmou sérií se výrazně neposunul, tak já říkám, zaplať pámbůh za to!!! ()

rado3105

Velmi zabavne. I ked pre panov tvariacich sa filmarov a odbornikov na filmovu kritiku mozno nejaka tuctovka. Ale tento serial plni svoju ulohu: bavi a navyse vynikajuco, stale na rovnakej urovni. ()

ghostwo

Mojí důvěru si tento seriál získával velmi, velmi pomalu.Teď můžu říct, že to celkem ujde, ale na špičku to nemá - to si tu ostatně myslí spousta lidí. Vadí mi tam jedna "maličkost" a sice, že CH.Sheen je v roli svůdníka takového kalibru dost nevěrohodný. Ne že by na to neměl - měl, ale před několika lety, kdy byl ještě ve formě a nebyl tolik zhuntovaný jeho životním stylem (alkohol, drogy atd.). Bohužel se to na něm podepsalo a nemá už ten šmrnc, spíš působí tak nějak ztuhle. Ale nic, bojuje a to je dobře, snad to bude lepší a lepší. ()

caficek

Dva a půl chlapa: I když se může zdát že scénář je v každém dílu stejný tzn. nová modelka pro Charlieho, Alan nemá peníze, Jake je neinteligentní něco jako prase a Evelyn věčně cynická "milující" své syny ani po 8 seriích nepřestává bavit. ()

vikiii

Charlie je v podstatě tak absurdní až naprosto dokonalý. Proč se na chvíli neodpoutat od reality a jen tak se zasmát. A že je to vlastně blbost... jo! Ale vždyť je to Amerika, a navíc jenom na 25 minut, co to je, vypustit půl hoďku a pobavit se na cizí účet:) Aktualizace: s Kutcherem získal seriál nový (a podle mě velmi povedený) rozměr! ()

petan2784

kompletně celé trio hlavních protagonistů je dobře sestrojené.Jen bych rad vypíchnul malé mínus a to je děj. Když se podíváte několik náhodně spustěných dílů z náhodných sérií tak je to vlastně jedno.Jediné v čem je rozdíl,že chlapec roste. ()

keenny

Tak na tomto sitcome sa viem vždy dobre zasmiať. Hlášky nemajú chybu, iróniou a škodoradosťou sa vôbec nešetrí no napriek tomu to vie celé pobaviť. Charlie si žije v dome na pláži, pričom si dosýta užíva ženy, chlast a pokojne rozhadzuje svoje peniaze. Každý je na peniaze počnúc samotným Charliem a Alanom a končiac hospodiňou Bertou. Proste totálna pohoda Charlieho života narušovaná komickými poznámkami brata a synovca je niečo na čo sa dá dobre pozerať a oddýchnuť si zároveň. ()

JARDAHONDA

Seriál, který je plný skvělých gegů a humorných scén přímo ze života.. Charlie Sheen je navíc herecký mazák, takže lze očekávat prima odvaz. Závěr = 100 % ()

AgostinoX

Seriál se pohybuje mezi průměrem a nadprůměrem. Kvalita nestoupá, ale ani neklesá. Vtipy jou často spíše trapné než k zasmání. Na seriálu se mi rozhodn nelíbí příběh, který vůbec nepostupuje, ale jako byste koukal na jiný paralerní svět, stejně na tom je HIMYM, který ale jednou skončí (doufám). Narozdíl od HIMYM, by v Two and Half Men byli robobratři se starým dědkem a matkou zombie/duchem. Moje hodnocení je 65/100 Komentář napsán 23.7.2011 - Četl jsem, že to prý má skončit, ale stejně jsem si nemohl odepřít trochu zafantazírovat :). ()

Angus250

Pre mna jednoznacne naj komedialny serial.Vzdy sa nanho tesim,ale Markiza len donekonecna opakuje a nedava posledne serie. Aspon ze slovensky dabing je velmi vydareny /omnoho lepsi ako cesky, co robi velmi vela/. Charlie ako clovek sa uz nezmeni, skoda, ze sa zo serialu sam vysackoval, pre mna to znamena koniec serialu - Ashton Kutcher mu nesiaha ani po podrazky na topankach. Bez neho to uz nikdy nebude ono. Po zhliadnuti 9.serie, napr. diel s gorilou - zatial najtrapnejsi diel s Kacerom - totalne dno. Ale v 10. serii, momentalne vysielanej na Markize, dokonca zmenili aj Kacerovho dabera. Kedy konecne zacnu vysielat Anger management? ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

11.06.2021

Užili jste si sprosťáka Teda v jeho prozatím dvou celovečerních filmech? Pak vám jistě udělá radost, že se populární postava dočká také televizního zpracování. Streamovací služba stanice NBC Peacock… (viac)

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

30.06.2020

Supergirl obsadila Lexe Luthora

Supergirl obsadila Lexe Luthora

17.11.2018

Supermanův nejslavnější záporák míří do seriálové Supergirl od CW. Ikonického Lexe Luthora v seriálu ztvární Jon Cryer, jehož bude asi většina diváků znát jako Alana ze seriálu Dva a půl chlapa.… (viac)