Pornhub: Sex, prachy a internet

• USA Money Shot: The Pornhub Story

Dokument, který přináší detailní vhled do úspěchů a skandálů portálu Pornhub očima herců, aktivistů i bývalých zaměstnanců. (Netflix)

lykan9

Z dokumentárních filmů od Netflixu je Pornhub: Sex, prachy a internet rozhodně jedním z těch slabších, co jsem viděl. Hlavně v první polovině se mi zdál nesrozumitelný a nudný. Jednu věc však musím kvitovat a tou je viditelná nestrannost a ponechání možnosti, ať si každý udělá obrázek sám. Bohužel je však samotné téma až moc komplikované, aby se vešlo do hodiny a půl vysvětlení všech důležitých informací. ()

verbal

Bylo jen otázkou času, kdy zoufale nemrdané a pokrytecky korektně přeslušnělé silné bolševické muženy spolu upjatými katolickými pannami vytáhnou také na tolik oprávněnou kancelační kruciátu proti těm odporným a jak jinak než konkávní pohlaví veskrze dehonestujícím a zneužívajícím masturbačním serverům pro bílé šovinisty a pederasty. A jako obvykle, jakmile velkohubě demonstrují svou zcela altruistickou angažovanost, zamknou se doma na tři západy, zatáhnou závěsy, vytáhnou svého čtyřrychlostního manžela, protože nikdo jiný by se v těch jejich zanedbaných olezlých kafilériích dobrovolně neangažoval, a pustí si k tomu na své oblíbené stránce jako kulisu něco mile romantického se zvířátky a kakáním. A tak na Netflusu (Kde jinde!!!) hodinu a půl na jedné straně skučí fanatické šosácké slepice, jaké je to porno odpornost a že se na Pornhubu jen znásilňuje, kuplíří a prcají děti, na straně druhé skučí vypatlané štetky a neméně nadaní klátiči s délkou ega dvojnásobně převyšující jejich intelekt, že nic takového nedělají a že jen chodí každé ráno jako slušní lidé s bandaskou k pásu, protože něčím se přece živit musí. Nic víc, nic míň. Prostě nudná žvanírna, ovšem dokundment se zřejmým soudružským poselstvím! Vina za všechna příkoří zřetelně tendenčně padá na ty nechutné majitele serveru, bezskrupulózně tyjící z ubohých týraných vagín, protože to prcání zcela nedostatečně moderují, cenzurují a kropí svěcenou vodou. Počítám, že záhy se začne jako syfilis šířit asociálními sítěmi mezi blahoslavenými další kýžený demagogicko - hysterický narativ libtardích pamrdů, že kdo čumí na péčko nebo ho točí či hostuje, je s Rusama! ()

Dragoni

Dokument je zaměřen z velké části na kauzu nahrávání nelegálního obsahu, hlavně dětské pornografie na platformu Pornhub neregistrovanými a neověřenými uživateli. O platformě, jako takové, se toho moc nedozvíte a i s investigativního hlediska se jedná o podprůměrný dokument. ()

filmfanouch

Pornhub: Sex, prachy a internet by chtěl mnoho věcí nazvat pravými jmény, jeho největší problém ovšem je, že si v základu nejspíš Suzanne Hillinger ukousla větší a komplikovanější sousto, než sama zvládla odhadnout. Sex sice prodává a tento dokument tak snadno bude mít široký dosah, jeho výpovědní hodnota ovšem není nejsilnější, spíše pohled na věci ještě více komplikuje. Označit tento dokument za výkal potřený polevou a prodávaný jako dortík by možná bylo až příliš silné označení, v součtu k němu ovšem nejen svou výpovědní hodnotou tolik daleko nemá.... ()

Anderton

Dokument, ktorý vám povie niečo o právnych/etických záležitostiach okolo porno biznisu na internete, o ktorých ste zrejme nič nevedeli. Dostanú tu príležitosť viaceré strany, ktoré sú presvedčené, že majú pravdu a sú v práve a vy si môžete na niektoré otázky dať aj odpovede, každopádne ak máte zaujímavý život a nepotrebujete porno na internete konzumovať, tak vám to možno celé bude ukradnuté. Vyznať sa vo všetkých tých zákonoch a niekoho usvedčiť z konkrétnej miery zodpovednosti z nelegálneho obsahu nie je ani právnikom berúcich tisícku za hodinu úplne jasné a nedokážu povedať konečný rozsudok. Či ale budete ľutovať pornohercov, že museli zmeniť spôsob zarábania na nájom svojich víl, je iba na vás. ()

Frajer42 odpad!

Neskutečně špatně uchopený dokument na téma, které mohlo být extrémně zajímavé. Bohužel, více než polovinu stopáže nechutné kurvy, transky a velryby pláčou, že si jim někdo dovolil zaříznout část financí. Jako by to byl jediný možný zdroj obživy, o který je někdo okradl. Bylo mi opravdu na blití z poslouchání keců o tom, že nebohé kurvy snad budou muset točit zase s porno studii obsah, který nechtějí, nebo si nedej bože budou muset hledat seriózní a opravdovou práci, ke které jsou třeba i nějaké skutečné schopnosti a dovednosti, kde nebude jen stačit ukazovat kozy a píču zoufalcům, kteří jsou za něco tak ubohého ochotní platit a podporovat to. Ocenil bych, kdyby se to celé více týkalo nahrávání ilegálního obsahu a boje proti tomu, informací o struktuře Pornhubu, jeho vzniku a vývoji, jeho počátcích, rozmachu  a zkrátka jakýchkoli zajímavých a hodnotných informací. To je bohužel zmíněno jen okrajově především v úvodu. Místo toho sledujeme jen nekonečné fňukání nebohých kurev, což mi celý dokument neskutečně zhnusilo a totálně mě to během sledování otrávilo. Když se tam rozvyprávěla některá z kurev, tak se mi dělalo fyzicky nevolno jen z jejich tónu hlasu. Jediné plus bylo, že tento příběh měl šťastný konec a soud smetl tu naprosto směšnou žalobu kurev na Pornhub ze stolu. [5 %] ()

Chrustyn

Zajímavá témata, která jsou bohužel jen mírně načrtnuta a nikdy dovedena do nějaké kontroverze, o kterou se dokument na první pohled snaží. ()

Marze

Přemýšlivý nedémonizující pohled z různých stran na tuto kontrovezní zábavu dospělých či chcete-li pornokulturu hnanou kapitalismem. O financování, politice a vůči tomuto odvětví bez nějaké senzacechtivosti. Informace jsou podány soudržně a lze jim snadno porozumět. Ke shlédnutí na  https://dokumenty.tv/pornhub-sex-prachy-a-internet-dokument/ ()

Flego

Motivácia tvorcov tohto projektu zostane asi záhadou, ak sa im žiadalo upútať na seba pozornosť navzdory tomu, že natočia hlúposť, podarilo sa im to. Dokument neponúka nič, čo by stálo za zmienku. ()

Necrotongue

Ta jedna hvězdička v mém hodnocení přesně ukazuje množství opravdu zajímavého obsahu v tomto dokumentu. Vlastně jsem se jen ujistil o tom, že jsou zejména na severoamerickém kontinentu stále více v kurzu puritánské nálady, které způsobují, že tlupa fanatiků z rádoby společnosti prospěšných důvodů zavede tu a tam nějakou tu prohibici, aniž by si uvědomovala (nebo je jí to prostě jedno), že tak celou situaci jedině zhorší. Porno je fuj, protože ukazuje ten hnusný nehygienický sex (klidně i za denního světla a bez oblečení!!!), aniž by v něm byl alespoň náznak lásky. Jo no, já jsem z pochopitelných důvodů sám, bez porna by to byla úplná tragédie, a přestože jsem jeho zdravým konzumentem (to je termín z tohoto dokumentu), nepozoruji na sobě žádné negativní následky. Když si ale pustím film plný lásky na motivy knih Rosamunde Pilcher, nejpozději po deseti minutách začínám intenzivně přemýšlet nad nejrychlejším způsobem odchodu ze života. A pokud jde o pomoc zneužívaným dětem, měly by se možná všechny dobroserské organizace zasadit za to, aby byli adekvátně trestáni všichni ti flanďáci, kteří se tak rádi tulí k ministrantům, a aby usvědčení pedofilové nemohli organizovat dětské tábory. / Poučení: Pokud by mě chtěl někdo odradit od sledování porno stránek, měl by každou z nich zahltit Gweninou tvorbou. ()

Lucasion

Velmi zajímavý dokument o kauze, která světem prolítla a mě totálně minula. Hodně se mi líbí, že tvůrci nechávají mluvit všechny strany a je vidět, že nic není černobílé. Tím, že zakážete jednu z nejznámějších uložených stránek v prohlížečích, tak tím zrušíte živnost i desítkám hereček/ herců filmů pro dospělé, které s kauzou neměli nic společného. Takhle jednoduché to není. Všichni zúčastněný se shodli na tom, že určitý obsah, který se na stránkách nekontroluje, tak je hnus a neměl by existovat. Chybu bych ovšem hledal ve společnosti, která nedělá maximum pro to, aby se tak nestávalo. Nicméně zpátky k dokumentu, tím, že mě kauza minula, tak bylo velmi zajímavé do ní nahlédnout. Je vidět, že svět se posunul od starých videokazet a upatlaných časopisů. Filmy pro dospělé byly vždy součástí naší kultury a budoucnost zkrátka leží v OF, HeroHero a podobných. PS: Když tu pročítám ostatní komentáře, tak mě až jímá hrůza, jak lidé reagují na samotné herečky v těchto filmech. Ale tohoto stigmatu se asi nezbavíme jen tak že? Obzvlášť v naší zemi. Věřím, že právě ty nejhlasitější odpůrci jsou ti, co mají jejich "filmotéku" nakoukanou shora zdola. (60 %) ()

M.i.k.e

porno je vděčné téma, ale tenhle dokument se vůbec nepovedl a tam kde Netflix jinak exceluje tentokrát selhal. Od určitého momentu mě to nebavilo natolik, že teď vlastně nejsem schopen určit co tím vlastně chtěli tvůrci říct. Je to reklama na pornhub a nebo je to o zlém pornhubu? Tak jako tak je to nudu a promrhaný potenciál...40% ()

Aljak

Zaujímavý dokument o vzostupe svetoznámej značky PornHub, ktorý vo svete internetového pornopriemyslu siahal na najvyššie méty. A ako už býva zvykom, vzostupy zákonite sprevádzajú aj rôzne pády či iné turbulencie. Tí protipornový aktivisti mi pripomínajú našich katolibancov z OĽaNO, ktorí chcú silou mocou všetko zakazovať a ostatným prikazovať, čo môžu a čo nie. A pritom predsa nikto nikoho do sledovania porna nenútil. Samozrejme, je znepokojivé, ak sa na internete objaví porno, ktoré vzniklo pod nátlakom alebo násilím. To treba rozhodne podchytiť. Ale nemyslím si, že PornHub je jediným vinným "médiom", keďže porno portálov existujú pravdepodobne v počtoch tisícov... ()

dubinak

Well...co k tomu říct. Každej máme jiný problémy. :D Chápu, že se tento dokument věnuje tématu, které není jednoduché, kvůli své podstatě vlastně dost nevděčné a těžko ho brát kvůli úhlu pohledu zde zvoleného nějak seriózně, ale asi už je to prostě taková kultura, do které se "normální" člověk těžko ponoří do hloubky a pak to působí přesně jako v tomto případě směšně. No, aspoň jsem se trochu vzdělala zase v jiném okruhu a třeba mě to i osvětlilo. ()

FrankSusta

,,Franto!'' ozvalo se snad jako až vřísknutí od kámoše během kratičké pauzy, co jsme s kámošema brutálně naposilovávali naše (hlavně moje) jakože fakt krutě namakaný těla v posilce. ,,Na Netflixu bude dokument o Pornhubu!!!'' A tak jsem se dozvěděl o tomto dokumentu. Inu, asi po dvou týdnech, kdy kámošovo nadšení ani trochu neopadalo, jsme usedli na pohovku a s otevřením brambůrky značky neznámé jsme po předfilmu pustili toto. No tak tedy, mám takový pocit, že naše intelektuální řeči byly mnohem obsáhlejší než tento dokument, který se snažil být obsáhlý přinejmenším dostatečně, né-li nadprůměrně. Jako bavili jsme se. Ze srandy (mrk mrk) jsme dokonce vtipkovali o tom, které performerky známe a které nikoli. Ale občas jsme byli zhnuseni. Jak to shrnout? Tenhle dokument je obsáhlý. Tak ňák. Ale doslova kdyby to bylo o tom, co jsem očekával, bylo by to mnohem, MNOHEM zajímavější! Jakože o natáčení, jak se k tomu performeři dostali a tak. O tomhle tu je asi tak tři minuty plus posledních sedm minut, které jsou však jen kompilace záběrů s komentářem o něčem jiném. Ale tohle byla nuda. Jasný, chápu, tenhle dokument to ještě dokonale připomněl, znásilňovat nezletilé dívenky je špatné, chápu. V tomhle filmu to řekli dostatečně dostkrát. Ale hlavně že názvy videí nevycenzurovaly (ale videa jsou zablokována, není zač za Váš čas). Prakticky to bylo potom už jenom o tom, že řešili právnické blbosti, které se vždy nudně otevřely jen kvůli nasranejm aktivistickejm hipízáckejm protestantům. Ale kdo se na tohle krucinál ptal. Stejně jako na to neustupující zapískání u každého tweetu. Zdokumentovat poslední čtyři roky je opravdu zbytečné a nudné (protože korona a připjení k internetu). Hlavně že tam není nic o začátcích a těchhle aspoň trochu zajímavách věcech. Ono je to vlastně strašně směšný. Není to ani poučný už kvůli samotnému tématu, kde když tam dosadíte pornoherečky (které opravdu nejsou okolím vnímány jako zázrak inteligence) tak na vážnosti to nepřidá - obozvlášť ta tlustá (ty vole, to bylo brutání. ta je kurde hnusná a očividně slušně bezmozkové stvoření). Ale to samotné pojetí taky fakt není ono. Je to prázdný, nudný, o všem a zároveň absolutně o ničem (krom morálního ponaučení okolo znásilňování). Ne, tohle fakt bylo na nic a fakt, že hovor dvou nadržených puberťáků je obsáhlejší a inteligentnější než tohle o něčem vykazuje. 4/10 ()