Batman: Dead End

Akčný / Krimi / Fantasy / Krátkometrážny
USA, 2003, 8 min

Batman dostáva hlásenie. Joker uteká z väzenia. Batman nahadzuje oblek a vyráža do temných ulíc Gothamu. Jokera zastihne v uličke, ručne stručne mu dá najavo kam patrí. Späť do väzenia Arkham. V daždivej noci však súboj Batmana a Jokera preruší oveľa smrtonosnejší návštevník, ktorý toho moc nenahovorí ale koná. Jeho útoky sú rýchle a smrtiace...

BATMAN: DEAD END je krátky, amatérsky, hraný film od Sandy Collora, tvorcu špeciálnych efektov (PREDATOR 2, THE CROW, MEN IN BLACK a iné). (petero)

desolator6

Hviezdička ze pekne prijebaný nápad. Toto bolo vyslovene o "ničom". Pointa zostala niekde v úsmeve Jokera. A prečo má potom také vysoké hodnotenie? Recesia užívateľov je očividná! ()

matt85

Než přišel Vetřelec (plus Predátor plus červenej Predátor a dokonce i další dva) bylo to docela hezký. Dal bych tři ale jelikož vidím tak vysoké hodnocení (zbytečně vysoké hodnocení) tak dám dvě. ()

Lorge

Perfektní Batmanovský kraťas/crossover se vším všudy - Šílený Joker, nebezpečný a silný nepřítel, temná atmosféra, skvělá režie a Batman: Dead End je na světě :-) ()

LabySo69

Skvělý amatérský filmek s opravdu potemnělou atmosférou A jakožto velký fanda Predátora musim hlavně ocenit jeho pohyb a chování, choval se jako kdyby v tom kostýmu byl sám Kevin Peter Hall. Akorát škoda, že ten predátor nevyhrál :)) ()

Claude Speed

Toto byl vynikající nápad. Jeden z mých oblíbených hrdinů se postaví slavnému predátorovi. Výtečně zpracovaný film se skvěle propracovanou atmosférou, akorát mě trochu mrzí otevřený konec. 77%. ()

Threepwood

Super fanouškovský filmeček.Neuvěřitelně atmosferický a hlavně fantasticky natočený.Některé záběry jako by vypadly přímo z komiksu.Tohle měli pustit Paulu Andersonovi před tím než natočil AvP. ()

HERGImanCZ

Rozhodně je to zajímavé. Jako fanoušek Batmana, Vetřelce i Predátora nepohrdnu tím, když je vidím všechny najednou. Chápu, že byl filmeček natočen jen pro fanoušky, a podle toho ho také hodnotím. A po technické stránce je to s tak nízkým rozpočtem úžasné. Oceňuji kostýmy i dobře vybrané místo na natáčení. Také hudba ze samotného Predátora k tomu skvěle sedí. Ale jinak mi ve snímku chybí nějaká myšlenka. Když Batmana predátor zachránil, proč na něj Bruce hned zaútočil? Pokud chtěl predátor ulovit i Batmana, proč nezůstal neviditelný? A nechci zpochybňovat to, že by Batman dokázal predátora porazit. Ale podle mě ne soubojem tělo na tělo. Němá náhodou predátor větší sílu, než člověk? Mnoho otázek a žádné odpovědi. ()

HarveyDent

Řemeslně zručný snímeček. Tvůrci by však ještě potřebovali naučit, že je škoda, když takhle povedená díla nemají MYŠLENKU. 70% ()