Osm unesených žen. Všechny jsou krásné, mají talent a hrozí jim smrtelné nebezpečí. Tři už byly brutálně zavražděny, ostatní může ještě zachránit detektiv Alex Cross, s pomocí lékařky Kate McTiernanové. Jí jediné se totiž podařilo maskovanému psychopatovi, který si říká Casanova, uniknout. Mezi unesenými dívkami je také Alexova neteř Naomi a čas utíká. V sázce je úplně vše, protože "sběratel" je mimořádně nebezpečný protivník. (oficiálny text distribútora)

Miagy

PLUS: dostatok napätia, zvratov, prekvapení, vynikajúca atmosféra, klasický americký thriller 9tych rokov . MINUS: predvídateľnosť , postavy sa správajú hlúpo, nelogicky ba až idiotsky miestami. ()

DavidWebb

Obsahuje SPOILERY! Predstavte si kýbeľ plný scénaristických zvratkov, ktorý niekto nazval tak "poeticky" Zberateľ bozkov. Fajn, takže triler... Budem veľmi kritický, pretože to proste inak nejde. Takže naša sympoška (to nemyslím ironicky, Ashley je kočka) ujde psycháčovi mimo iné tak, že skočí z horského útesu popri vodopáde do rieky, niekto ju neskôr nájde a nikto nevie kde to je? Čo ísť proti prúdu a nájsť to? Koniec filmu. Policajt je zranený. Druhý policajt! ho ošetruje a podozrivého prenasleduje forézny psychiater!, ktorý ho nechá ujsť. Ako inak, že? Forézny psychiater! vypočúva podozrivého vo vypočúvacej miestnosti a psychiater! sa nechá podozrivým! vytočiť troma vetami do nepríčetnosti. Aké úbohé. Vrahom je policajný detektív venujúci takmer celý svoj čas vyšetrovaniu, ale on povedľa stíha aj unášať krásne babenky, plánovať, zariaďovať a starať sa o ne. To je frajer! No a Ashley na konci sedí na zemi v kuchyni plnej plynu s porezanou rukou, nemôže vstať a odísť, iba vzdychá a prevaľuje buľvami a viete prečo nemôže? Lebo má porezanú ruku, preci!! A celé to tv spracovanie... toto už nechcem vidieť ani keby to mal zostať jediný film na zemi do konca vekov. ()

haffen

Film nepozerajte s dabingom, pretože už na začiatku budete vedieť kto je vrahom. A tým začiatkom myslím hneď ako vinník otvorí ústa. ()

joelly01

Paradni detektivka co hodne bavila. Presne to, co si jeden preje k mise nakrajeneho melounu na patek vecer. Ashley Judd je pro me dost neokoukana, Morgan Freeman je charismatak bez debat a pribehu/zapletce take nemam co vytknout. Je to takovy mirny nadprumer, ktery Frau Joelly potesil a zabavil. U me dobry. ()

Marrianna

No to bylo hodně dobré, dobré, skvělé. Dech beroucí, napínavé, vše co má mít kvalitní Thriller - a dokonce, i trochu nové, trochu nečekané a když hraje hlavní roli Morgan Freeman - nemůže jít jinak než o plný počet. Mám ráda příběhy, jenž se lehko můžou stát příběhy ze života - je to děsivé, odporné a děsivé? Ale ono se to opravdu může stát... To mě děsí nejvíc, a přitom mě právě proto tento typ filmu neskutečně baví. Jsem blázen, možná ano, ale kdo není? No sečeteno podtrženo - paráda. Jen ta závěrečná honička mě trošilinku vadila - ale zbytek to převážil a milionkrát. ()

Joe16210

Bezchybný napínavý thriller se skvělou dvojicí Ashley Judd a Morganem Freemanem o šíleném zločinci, který sbírá ženy, které údajně "miluje"... ()

nula87

V době natočení velmi populární žánr o psychicky narušených, leč velmi inteligentních vrazích nedosahuje úrovně těch nejlepších kousků tohoto žánru (Sedm, Mlčení jehňátek...), ale jedná se pořád o slušnou kriminálku se zajímavými postavami i zvraty. 65% ()

maoc

Co tento kus sráží je naprostá ignorace logiky a správných policejních postupů. Forenzní psycholog a jeho bratranec policajt sledují a lapají sériového vraha na vlastní pěst s „partou kamarádů“?! Vysílačky, neznáme? WTF! Jinak by to šlo, snad až na tu veselou hudbu při jedné ze závěrečných dramatických scén. Chápu, mělo jít asi o experiment, IMHO se nepovedl. ()

Richie1

Napoprvé se mi film docela líbil, ale když jsem ho viděl podruhé, už mě to vůbec nechytlo. Do atmosféry Mlčení jehňátek tomu hodně chybí, vrahové jsou jen vyšinutí blázni, oběti téměř bez schopností a vůle k boji o přežití (až na Ashley Judd). Morgan Freeman odehrál slušný part, ale na nadprůměrné hodnocení filmu mi to nestačilo. ()

Nalimator

Slabota, vůbec mne to nebavilo. Vyšetřovací metody pro slaboduché, policajti úplní dementi, zpackali co mohli a napětí žádné. Prošpikované americkým filmovým klišé, nerozumím tomu dobrému hodnocení. Možná jsem podobných filmů již viděl hodně, tenhle patřil k nejhorším. Dle data výroby to dřív mohlo být o hvězdičku lepší, nyní však průser. ()

subic

Postupem času ztrácí na lesku. Jako vždy skvělý Morgan Freeman, v devadesátkách často obsazovaná Ashley Judd, i když pro mě ničím zvláštní a průměrný televizní Cary Elwes. 70% ()

Hemlock

Nedopatřením jsem se dostal, a tedy i viděl, dříve k Along Came a Spider, jež mě pozitivně nalákal k tomuto zpracování knižní předlohy a musím konstatovat, stejně jako většina kolegů a kolegyň zde, že tento film je lepší. Freeman se do role vžil skvěle a podle mě je to jeho jeden z nejlepších počinů, ve kterých hrál. Sběratel polibků je opravdu chytlavé krimi drama, které vás udrží v napětí od začátku do konce - 75%. ()

Statham a Franco ve Slyově akčním thrilleru

Statham a Franco ve Slyově akčním thrilleru

03.08.2012

Jason Statham versus James Franco? To je podivuhodná kombinace, přesto s ní počítejte. Už v září začne v New Orleansu natáčení drsné akční střílečky Homefront. Film vzniká podle románu vietnamského… (viac)

Tyler Perry na stopě zločinu

Tyler Perry na stopě zločinu

21.03.2011

Na návrat policejního psychologa a vyšetřovatele Alexe Crossa, kterého ve filmech Sběratel polibků a Jako pavouk ztvárnil Morgan Freeman, jsme se těšili. V nové verzi si ho měl totiž zahrát Idris… (viac)

Alex Cross se vrátí

Alex Cross se vrátí

23.08.2010

Že si postavu s tímto jménem nedokážete hned zařadit? Nápověda: Morgan Freeman. Ano, Cross je agent FBI a prvotřídní psycholog, kterého si pamatujeme z thrillerů Sběratel polibků a Jako pavouk.… (viac)