Milagros (Natalia Oreiro) vyrastala v sirotinci v kláštore, pretože jej matka zomrela počas pôrodu a otca nikdy nespoznala. Nemá najmenšie tušenie, kto by ním mohol byť, ale zo srdca ho neznáša, pretože od nich odišiel. Milagros dovŕšila 18 rokov, a tak sa nemôže naďalej schovávať pred okolitým svetom v bezpečí za múrmi kláštora. Začne pracovať ako slúžka v dome bohatej rodiny Di Carlovcov, kde sa zoznamuje s novými priateľmi. Ale natrafí tam aj na nových nepriateľov, ktorí nemôžu vystáť jej neskrotný temperament a priamočiaru úprimnosť. Zoznamuje sa aj s pohľadným Ivom Di Carlom (Facundo Arana), mladým budúcim dedičom rodinného bohatstva. Milagros a Ivo sú ako oheň a voda, dva neskrotné živly, ktoré nejdú úplne dohromady, ale jeden k druhému neodmysliteľne patria... (TV Doma)

Arsenal83

Za pár vtipných momentov a úvodnú pesničku som dal až dve hviezdy, inak to bolo nekonečné a scenáristicky veľmi slabučké. Ale bola to doba, kedy latino telenovely fičali, dnes fičia turecké a tie sú určite horšie. ()

korbitch22

Každý z nás má nějaký ten filmový,či seriálový hřích.Já jich mám hodně a mezi nimi je i tahle teleblbina,která mě svého času dokonale bavila....Natálka k sežrání a dokonale vypatlaný Ramoneček....válel sem se smíchem.Bylo to vtipné,napínavé a dělalo si to srandu sama ze sebe. 55% ;-) ()

Flego odpad!

Keďže azda všetky ženy v mojom okolí sledovali tento skvost a nechtiac som bol svedkom zanietených debát čo, kto, kedy, prečo a s kým... mal som predstavu, čo robí Natália a Facundo. Keďže som si pozrel necelú jednu časť ( mám právo hodnotiť ? ), tak sa zdržím hodnotenia... Ale nie. Je to odpad ! ()

Ilicka

Abych tak pravdu řekla, ona to není zas až takový hrůza. Když srovnám Divokého anděla s výplody typu Divoké kočky atp., pobíhá zde méně silikonových krasavic, méně se tu řve a ačkoli se za 270 dílů scénáristé ani herci nevyhnou trapnosti, dá se na to koukat, dokonce se zaujetím. Po třídením výzkumu latinskoamerické televizní kultury uznávám Muňecu Bravu jako špičku mezi telenovelami. Sea como sea, creo que Mili y Ivo es la pareja muy simpática y les doy tres estrellas. (Myslete si o mně co chcete:-D) ()

Ištván87

A na tohle jsem se tenkrát občas podíval se sestrama. To bylo asi tím dabingem. Nebo šlo o přechodné pominutí smyslu. Nicméně ze začátku to vypadalo, že se to rapidně liší od ostatních kolem poletujících telenovel, protože u těch hlavní hrdinka nenosila vytahaný lacláče, čepici kšiltem dozadu a nedržkovala na všechny lidi kolem. Je to jediná koukatelná telenovela s perfektním českým dabingem (obrovský nepoměr - většina dabérů jsou určitě lepší herci než ti, které dabují) a příjemně pošahanou Natálii Oreiro, hrdinkou mých pubertálních erotických představ (tehdy jí chtěl opravdu každý). P.S: Když se tak na to dívám po letech, to hodnocení zvednu. Je to tak trochu guilty pleasure. ()

kajda.l

Díky TV Relax mám opět možnost zhlédnout pár dílů této blbůstky. Člověk u toho vydrží, občas se zasměje, na Natálku se dá koukat (bez kšiltovky), Lina je šeredná. No, a když tomu dám subjektivních 50%, tak se svět nezboří. ()

duklak2

Divoká Natalia a příběh k tomu jak vyšítý na její míru. Tato telenovela mě celkem oslovila. Tento seriál řadím mezi překvapení v mém dospívání:) ()

Caelos

S Ošklivkou Betty je tohle asi nejlepší, co z jihoamerické nabídky telenovel vyšlo. A to hlavně proto, že jsem se u toho občas pobavil, respektive zasmál dvěma postavám řidiče a zahradníka, kteří tam zřejmě byli vloženi jako komediální prvek. Nicméně, abych to nepřehnal, nejedná se o nějaké salvy smíchu, spíše jsem se prostě pousmál. ()

Tommassi3 odpad!

Prej nápaditá komickosť !! Já prasknu !! ;) Té dvojkova další přiznaná úchylka, která z Natalie Oreiro učinila tuzemskou megastar.. Až o pár let později na Nově přišli na to, že telenovely z vlastních zdrojů se dají dělat i levněji.. ()