Milagros (Natalia Oreiro) vyrastala v sirotinci v kláštore, pretože jej matka zomrela počas pôrodu a otca nikdy nespoznala. Nemá najmenšie tušenie, kto by ním mohol byť, ale zo srdca ho neznáša, pretože od nich odišiel. Milagros dovŕšila 18 rokov, a tak sa nemôže naďalej schovávať pred okolitým svetom v bezpečí za múrmi kláštora. Začne pracovať ako slúžka v dome bohatej rodiny Di Carlovcov, kde sa zoznamuje s novými priateľmi. Ale natrafí tam aj na nových nepriateľov, ktorí nemôžu vystáť jej neskrotný temperament a priamočiaru úprimnosť. Zoznamuje sa aj s pohľadným Ivom Di Carlom (Facundo Arana), mladým budúcim dedičom rodinného bohatstva. Milagros a Ivo sú ako oheň a voda, dva neskrotné živly, ktoré nejdú úplne dohromady, ale jeden k druhému neodmysliteľne patria... (TV Doma)

Terez.S

pokud vezmeme v potaz úroveň současných telenovel, je tato argentinská, z roku 98 ještě hodně dobrá. jen ta délka (skoro 300 dílu!!) byla téměř vražedná .. ()

Marek1991

Presne ako tu spomína užívateľka Marina111 k týmto postavám mám určitú nostalgiu, sú tiež z môjho detstva a bola to skôr taká zábavná telenovela, bola iná ako ostatné, mal som rád zvučku, najmä Natalia Oreiro bola celkom pekná a najmä, keď bola s futbalovou loptou dopadali na mňa chvíľky úžasu, lebo v tom čase som hrával futbal, zbožňoval ho, často sledoval, skrátka aj s kamarátmi ním žil. Síce komercia a veľa obsahových nezmyslov, ale ako tak to bolo fajn. Ako raz jeden užívateľ na tejto stránke k jednému filmu napísal - Nostalgia je sviňa. ()

liquido26

Vím, že jsem divnej, ale když mi bylo 12, tak jsem Divokýho Anděla zbožňoval, hlavně Natálii:-) Kdybych to sledoval teď hodnotil bych už asi podstatně níž. ()

Hoyt

Tady trošku přitlačím na pilu. Hlavně z nostalgie, z úvodního songu a Natalie. V poslední řadě proto, že Divoký anděl byl z žánru telenovela naprostá špička. ()

zdepapepa odpad!

Nedovolte, aby vám nostalgie zaslepila oči. Těžko říct, co bylo skutečným průkopníkem jihoamerických telenovel na českých televizích, ale tohle k tomu nemá daleko. Ono je to i znát na lehce nestereotypních dějových linkách a postavách. Osobně bych to ale spíš viděl na Esmeraldu. Rád bych našel nějaký klad alespoň na tu jednu hvězdičku, ovšem nic ze seriálu mě nikdy nezaujalo (ač někteří členové okolí to žrali), Natalia mně nepřišla přitažlivá a ani úvodní znělka mě nebavila. Proto odpad. ()

blackrain

Natalia Oreiro se v roli sirotka Milagros opravdu vyřádila. Poznávací znamení kšiltovka kšiltem dozadu. Všichni po Divokém andělovi šíleli a děsně telenovelu hltali. Přiznám se, že jsem se také koukala. Byla to docela legrace. ()

L_O_U_S odpad!

Hnusná kravina, která mě svého času neskutečně srala. Občas jsem měl chuť Natalii Oreiro (a vůbec všechny (s)tvůrce) něčím praštit. Kdo se dopočítá toho, kolikrát se Milagros s Ivem rozešli a zase dali do kupy, má u mě bod v oblíbené dvacítce. (62.) ()