Policajný detektív Danny Rourke (Ben Affleck) dostane hlásenie o práve prebiehajúcom prepadnutí. Po príchode na miesto činu zažije šok – v banke narazí na stopu, ktorá by mohla viesť k nájdeniu jeho dávno stratenej dcéry. Okrem toho, počas lúpeže dôjde k nevysvetliteľnému ohýbaniu reality. Oba tieto prípady spája postava tajomného hypnotika (William Fichtner), ktorý údajne dokáže silou mysle iných ľudí prinútiť vnímať verziu sveta, ktorá neexistuje. Odhodlaný nájsť svoju nezvestnú dcéru detektív Rourke prenasleduje páchateľa, ktorý ho prinúti spochybňovať realitu jeho sveta. (Forum Film SK)

Milky.

Takové nemastné, neslané, od začátku docela průhledné a předvídatelné. Bohužel tam je Affleck se svým koženým xichtem bez jakéhokoliv náznaku herectví, za toho hvězdičku dolů. Jinak not great, not terrible. Za týden nebudu vědět o čem to bylo. ()

bobstock

Alici Braga s Benem to sluší a dočkáme se i pár scénáristických podfucků, bohužel všechno zabalené do lacinějšího televizního výjevu mistra Rodrigueze, který toho musel spoustu naslibovat, aby mu tam taková hvězda vlezla. 40% ()

ArthasKarfa

Velmi zamotaný příběh s neočekávanými zvraty a spojitostmy, když už si myslíte, že víte co se děje, obrátí se všechno vzhůru nohama. Ten konec je docela neočekávaný, a odkrytí všeho je velmi dynamické. Tak tohle jsem nečekal, malé hodnocení je pro mě docela podivné. ()

Illy

Ano je to strašná blbost, ale narozdíl od jiných členů ČSFD mi to přišlo jako opravdu nezábavná blbost. Rádoby šokující zvrat ve druhé třetině filmu ho poslal definitivně tam kam pomalu mířil...  do ánusu. Podle traileru to nevypadalo tak špatně, ale opravdu to špatné bylo. Nevím co se s Rodriguezem stalo, ale ten už nahoru nevyleze. A Ben Affleck... Ne že by předtím byl kdovíjakým hercem, ale tady bylo ještě navíc vidět jak se strašně nudí a nemá co hrát (nebo předstírat že hraje). ()

Flopik

Film, ktorý vykráda úplne všetko a v ktorom nefunguje absolútne nič. Nepomohlo ani silné herecké obsadenie, kde Ben je tu asi preto, že musí. Kto nadáva na Fast X a že tam bolo slovo family použité 100 krát, tak tu už som sa chcel zabiť keď som počul "hypnotic"... furt a všade. Akcia o ničom, scény ako keby ich lepili náhodne na seba a finále nevýrazné. Jediné čo stojí za zmienku je ten zvrat, ten sa fakt podaril. Soundtrack hrá počas celého filmu otrasne, aspoň na konci sa podaril. Dajme 2*, ale už od polky som čakal na koniec. ()

ROCK,THE

Tak stejně jako před sedmi lety kdy jsem byl na snímku Zúčtování na premiéře aniž bych věděl do čeho jdu tak zde s krátícími se dny do Flashe jsem zkusil i nový snímek Roberta Rodrigueze v hlavní roli s Benem Affleckem Hypnotik. Do začátku musím říct že jsem byl sakra že příjemně překvapen! Film se od začátku ubírá jistým směrem ale od půlky filmu dál zjistíte že nic jistého ve skutečnosti není a právě tento šokový moment z tohoto díla dělá tak moc zajímavý film. Celou dobu sledujete zoufalého a zlomeného detektiva Rourkea kterému unesli před nějakým časem dceru, a ikdyž se snaží s tím vyrovnat tak náhodu či ne se dostane k případu který je ve spojistosti se zmizením jeho dcery a při hlubším pátrání zjistí že vůbec ale absolutně vůbec nic není tak jak bylo ve snímku zpočátku zahájeno. Film je vyvážený a dynamický, místy až příjemně mysteriózní ve spojení s dobrou akcí a ponurý thrillerem. Rodriguez tudíž natočil velmi dospělý snímek v kterém je znát jeho rukopis a konečně se nejedná jen o laciných dětský film pro Netflix. Do toho až skvělá hudba jeho vlastního syna Rebela přidává tu správnou noirovou atmosféru. Takže film silně doporučuji lidem co mají rádi kvalitní mysteriózní thriller s vyváženou akcí, skvělým hereckým obsazením a hereckými výkony a co hlavně rádi řeší hlavolamy ve spojení s ponurou atmosférou. Film jinak baví od začátku až do konce, hluchá místa nebyli takže za mě spokojenost! Samozřejmě nějaké nedostatky to má, a mnoho věcí ve snímku bylo převzato z jiných filmů ale film mě prostě bavil. Bacha na toho kdo si od vás bude chtít půjčit zapalovač, mohl by to totiž být … HYPNOTIK … Mé hodnocení: 7/10 ()

fisus

Šel jsem hned na první projekci v plzeňské Plaze a seděl jsem v kině sám. Měl jsem aspoň klid film vstřebávat, soustředit se na něj a přemýšlet. Mlelo se to ve mě celou dobu a nakonec jsem byl vlastně spokojený. Není to pecka, na jaké jsem byl od Rodrigueze zvyklý, ale úplně k zahození to také není. Ale mám pocit, že za za měsíc už si na tenhle film nevzpomenu. ()

warrenur

Po Affleckovom vybornom The Accountant (2016) som dufal v podobne kvalitny kusok. Zial, marne. Tema hypnozy nie je vo filmografii neznama. Po prekombinovanom Trance (2013) s Rozarkou Dawnson, ci Get Out (2017) sa da nieco ocakavat. Ak ste nic z toho nevideli, mohli ste sa tuna vselicomu "cudovat" a pritom sa mozno i bavit. Zial, mne scenar prisiel opat slabo spracovany az naivny. Nuda. Rodina je zaklad statu. :D. Pozitivny herecky prinos mal jednoznacne zaporak s uhrancivym pohladom Williama Fichtnera. Nuz a potitulkova scena uz len ukazala, ze cokolvek sme videli moze, ale nemusi byt bullshit. Meh. Neodporucam. ()

Bozvav

Ben Affleck se probral z alkoholového opojení a nabitý novou energií od své krákající manželky podal vcelku slušný herecký výkon. Co na tom, že povětšinu snímku měl v obličeji jeden jediný výraz, hodný čerstvého abstinenta, který se už sice udrží daleko od láhve, ale hrozně ho to sere. Film má zajímavý námět a moment překvapení byl, to přiznávám více než slušný. Problémem poněkud děravého scénáře je dostatečný motiv pro to, co všichni dělali, nějaké hlubší vysvětlení, jak to dělali a hlavně ten za vlasy přitažený závěr. Film působý delší, než je, což je známka hluchých míst, které příběh nikam neposouvaly. Jako celek za mne průměr průměru. ()

KosiR_ksr

Některé (především starší) počinu Rodrigueze mám skutečně rád. Jiné považuji za propadáky. Po shlédnutí tohoto filmu nadále nepovažuji akční sci-fi za Rodriguezovu silnou parketu. Hypnotik je srovnatelný se Spy Kids, ačkoliv se marně snaží být něčím víc a orientuje se na dospělého diváka. Slabších 50% ()

Marykus

Musím se přiznat, že mě tohle téma nadchlo. Dokonce bych se odvážil říct, že celá sága z tohoto filmu není úplně blbý nápad. Nicméně mě trochu mrzí, jak povrchně byla ta myšlenka vyřešena. Připomíná mi to trochu Inception, trochu Now You See Me, trochu celý Marvel Cinematic Universe a trochu jen trochu něco nového. Někteří kritici si sice stěžují na délku filmu, ale já osobně uvítal tuto změnu před blížícím se tříhodinovým masakrem Openhaimer, který bude mít premiéru na moje narozeniny společně s Barbie. Kratší film mě tedy potěšil. Nebráním se představě druhého dílu, ale rád bych viděl důkladnější vyřešení některých paradoxů, které se i přes omezenou stopáž dostaly na povrch. Z kina jsem odcházel pozitivně naladěn. 7/10 ()

SpeedyCZ

Zhruba do půlky se mi to dost líbilo, pak se to ale tvůrcům bohužel rozpadlo v rukách. Je velká škoda, že se tohoto "nolanovského" tématu nechopil někdo schopnější. ()

Axident

Hmno, to se těžko hodnotí. Už sám Affleck jsou vidle do logiky, páč posledních hafo let, pokud kdy vůbec na tom byl jinak, se těžko rozlišuje, zda ten jeho pekelně toporný, znuděný výraz je projevem neschopnosti cokoliv zahrát nebo to je hraní? Každopádně Rodriguez si natočil epesní béčkovou sračičku jak z partesu a jak je u něj zvykem, tváří se děsně vážně a seriózně. Tak si vyber, diváku. Já to vzal a celkem se bavil. Ale ne dost na to, abych Hypnotic obhajoval nebo z něj měl jiný než neurčitý zážitek, nakloněný díky Affeckovi spíš k palci dolů. Ale do prime time na Primu dobrý. ()

Rathalos

Hypnotik je naozaj velmi zaujimavy film s vydarenym nametom v hlavnej ulohe s Benom Affleckom,konecne nieco nove,co cloveka vtiahne do deja,mne sa to lubilo,nemam nic,co by som vytkol...:⁠-⁠) ()

sadlokan

ŠmarjÁ Afganistan Bananistan.Se s tim srovnejte,kandidáti na Mandjurijského kandidáta.Jak si ho tam vodí v golfovym vozejku.Ve finále to pokosí seniorní trávníkář. ()

BOURQUE

Po dvoch predchádzajúcich (a absolútne zbytočných) filmoch, Robert Rodriguez sa vrátil do prostredia, ktoré mu určite lepšie vyhovuje. Plus zobral so sebou Ben Afflecka, aby natočili mysteriózny akčňák so „sci-fi“ prvkami. Je jasné, že pán Rodriguez pri písaní scenáru (spoločne s Maxom Borensteinom) sa inšpiroval režisérmi ako Ch. Nolanom či S. Derrickson. Problém je v tom, že ten výsledok je veľmi chaotický, niektoré prvky či rozhodnutia nie sú premyslené a herecky (sorry Ben) je to niekde na hrane pod priemeru a priemeru. Hypnotic by mohol byť zaujímavým filmovým zájazdom a studňou zaujímavých teórií, ale ten výsledok je spíš sklamaním. Osobné hodnotenie: 68% (**) ()