Supertajná organizácia MIB (Muži v čiernom), ktorá sleduje činnosť mimozemšťanov na planéte Zem už dobrých 40 rokov, vypátra prítomnosť intergalaktického teroristu Edgara (Vincent D'Onofrio), ktorý prišiel na Zem zavraždiť dvoch špeciálnych veľvyslancov z inej galaxie. Do akcie sa pustia dvaja super špecialisti - agent Kay (Tommy Lee Jones) a agent Jay (Will Smith), dvaja muži v čiernych oblekoch so superzbraňami. New York sa stane bojiskom medzi votrelcami a agentmi. Kým agent Kay je chladný, vždy ovládajúci sa drsňák, agent Jay je nováčik, popudlivý a naivný. Vo svojom odbore však patrí k najlepším. Treba zneškodniť zákerného Edgara a zachrániť Zem pred deštrukciou. (TV Markíza)

Cappuccino

Tommy Lee Jones a Will Smith stvárnili jednu z najlepších dvojok v histórii akčných filmov. Na Mr. Whita a Mr. Blacka sa môžem pozerať dokola, stále a stále. Skvelá, nápaditá akčná komédia s kopou čierneho humoru. Odporúčam vážne každému na zlepšenie zlej nálady alebo vylepšenie dobrej na ešte lepšiu. A pre dokonalý efekt by ste mali pozerať aspoň vo dvojici. Budete sa baviť - za to vám ručím! ()

Vančura

Dlouhých 15 let jsem existenci tohodle bijáku ignoroval, nijak nemaje chuť ho vidět. Když jsem tuhle dostal v práci lístky na zítřejší předpremiérovou projekci filmu "Muži v černém 3", řekl jsem si, že nastal konečně čas pustit si jedničku. Čímž jsem si opět potvrdil, že bych měl lépe dát na svou intuici - pokud mi jednou říká, abych se nějakému filmu vyhýbal, měl bych jí fakt věřit. "Muži v černém" jsou bezvýznamným filmíkem z éry, ve které podobné filmy frčely a ve které to fungovalo jako oddychová triková podívaná pro celou rodinu. Dnes tam vnímám především tento historický aspekt - je to film z relativně bezstarostné doby, kdy ještě stála Dvočata (zde viditelná v jednom ze záběrů), internet znalo pár vyvolených, a o nějaké ekonomické krizi a vzestupu Číny se nikomu nezdálo ani v nejdivočejších snech. A Tommy Lee Jones s Willem Smithem si zde honí šmejd z vesmíru, jako by se nechumelilo... Ech, tohle mi fakt nesedlo, ten film je až na pár vydařených vtípků strašně nudný, a pevně doufám, že zítřejší projekce trojky bude o poznání lepší podívanou. Přece jenom mě děsí už ta trojka v názvu... ()

mzss1

(60%) Jedná se o takovou neškodnou akční sci-fi blbinu, která se ale nedá vidět opakovaně. Alespoň tak to na mě celé působí. Asi tak cca ta seznamovací 1/3 mě moc nebrala, až pak mě to začalo víc bavit a i jsem se párkrát pousmál. Tommy Lee Jones A Will Smith – oba byli super. Našlo se tu pár vtipných okamžiků. O akci tu moc nešlo a technická stránka je trochu, co se týče efektů slabší. Hudba byla méně výrazná, ale v tomto případě to bylo jedno. No, kdyby byl film delší a víc nápaditější, mohlo to dopadnout lépe. Tak jako tak to moc kritizovat nemůžu, mělo to spád, skvělé ústřední duo, pár hezky a vtipně vytvořených mimoňů … Ale za týden si na tenhle snímek už skoro ani nevzpomenu. ()

kingik

Když u vás dojde k setkání třetího druhu s mimozemským návštěvníkem, uděláte nejlíp, když se obrátíte na agenty "J" a "K". Elegantní afroameričan a stárnoucí bručoun si budou vědět rady v každé vypjaté situaci s vesmírnými kreaturami. Dvojice Will Smith a Tommy Lee Jones funguje a jejich vzájemné špičkování je do jisté míry i zábavné. Film nepřišel s nejlepším scénářem. Digitální triky v dnešní době už působí celkem dýchavičným dojmem a nejednou jsem měl pocit, že film je právě tady jen od jejich prezentace. Neškodilo by vyhrát si více s příběhem, který tak nějak zaostává a dnes již v neoslnivé trikové stránce se postupně ztrácí. Film se stal hitem, ale nebavil jsem se u něj až tak mimozemsky. 40% ()

Payushka

Film nepovazuju za klasickou sci-fi komedii, ale za kompletni a totalni parodii. Strili si ze Sylvestra Stallona, vidlaku, pro ktere je jejich zivotem nakladak, a takovych tech "udelatek" stylu Bonda, ktere v klidu vymazou pamet nebo i pres velikost par centimetru maji kalibr dela :)) Navic jeden z mych prvnich filmu, co jsem videla jako mala v kine. ()

Legas

Halda zvláštních efektů dnes již nikoho ze židle (křesla, sedačky...) nevyzvedne a vtip některých "rádobykomedií" aby člověk hledal. Nicméně jsem se parkrát pobavil, ale nevidím důvod, proč bych se měl zajímat o nějaké pokračování. ()

Anderton

Myslím, že so sa zasmial asi 5x. Komédiám, pri ktorých sa zasmejem 3 a menej krát, dávam dve hiezdy, pokiaľ ten zvyšok nie je trápny. Komédiám, kde sa zasmejem 8 a viackrát a majú aj dobrý dej, dávam štyri hviezdy. MIB je niekde medzi tým. Nechápem, prečo sa tvorcovia nemohli viac odviazať. To by bolo na väčšinové publikum príliš, ak by bol film viacej vtipný? Nedošlo by dostatok divákov? Nie je to na hlavu? ()

Frajer42

Film jsem si po delší době zopakoval a přišel mi fajn. Bílý Tommy Lee Jones a jeho černý parťák Will Smith se vzájemně skvěle doplňují. Příběh je jednoduchý a svižný. Všude je plno zajímavých nápadů. Triky musím ocenit, protože až na velmi umělý závěrečný výbuch jsou na moc pěkné úrovni. V akční přehlídce zbylo místo i pro několik žertů. Slabší 4* dát zkrátka musím. ()

Kothy

Klasická sci-fi komedie s Willem Smithem a Tommy Lee Jonesem. Spousta hlášek a fórů. I mimozemšťani musí na Zemi dodržovat určitá pravidla. A pokud ne, tak zasáhnou Muži v černém J a K. Zemi totiž ohrožuje velký brouk. ()

Sašenka165

Perfektní sci-fi komedie, která je do detailů promyšlená, nápaditá, zábavná a ke konci možná i trochu dojemná. Hlášky z ní crčí na každém kroku a já se na ní strašně šťastná dívám i po letech. ()

dex2man

Tommy a Will jako akčně-komická dvojka fungujou perfektně,k tomu spousta em(hmy)záků,"hi-tech" hračiček a o zábavu je postaráno... ()

predators

Dost dobrá oddychovka. To, co mě zaujalo nejvíce je, s jakou lehkostí a nenucením je celý film natočený. Prostě se jen posadíte a sledujete Muže v černém a pár divných mimozemšťanů, občas se zasmějete u nějaké hlášky a pěkně se necháte unést až do konce. A pokud se vám nebude chtít vstávat, tak si ještě poslechněte slušnou titulkovou píseň Willa Smitha.80% ()

nascendi

Neviem, či sú Muži v čiernom považovaní za kultový film, ale po tom, ako som si ich včera opakovane pozrel viem, že sú veľmi príjemnou zábavou, ktorej čas neuberá na kvalite. Oko potešia vydarené triky a vizuálne nápady, ucho dobrý soundtrack, tak čo by si divák ešte viac mohol priať. ()

nash.

Po letech je sice Smith s Jonesem stále stejně šik, některé vtípky neztratily šmrnc, ale ono neuchopitelné kouzlo výborné zábavy už je pryč. ()

eLeR

Má to švih a vtip. A sympatickú ústrednú dvojku. A skvelých mimozemšťanov .. predovšetkým D'Onofriov Edgar si získal moje srdce. ()

Zemřel herec Rip Torn

Zemřel herec Rip Torn

10.07.2019

Ve věku 88 let zemřel herec Rip Torn, známý například z HBO pořadu The Larry Sanders Show, původních Mužů v černém, nebo Broadwaye. Torn byl za svou roli drsného producenta Garryho Shandlinga… (viac)

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

02.12.2016

První filmový Jump Street stál 42 milionů dolarů a vydělal 201 milionů. Dvojka pak vyšla na rovných 50 a utržila 331, což je jasný důkaz, že studio Sony narazilo zlatou žílu. Jak ale možná víte,… (viac)

Jump Street vs. Muži v černém

Jump Street vs. Muži v černém

06.03.2016

Když se na konci roku 2014 začalo mluvit o crossoveru Jump Streetu a Mužů v černém, všichni to brali jako podivný vtip. Záhy se ale ukázalo, že je tenhle koncept reálně ve hře, protože by jím studio… (viac)

V Sony chystají nové Muže v černém

V Sony chystají nové Muže v černém

25.09.2015

První Muži v černém byli blesk z čistého nebe, dvojka ale takový úspěch nezaznamenala. Na trojku se tudíž čekalo 10 let, a když v roce 2012 konečně dorazila, byl to docela zázračný hit. Studio Sony… (viac)