Men in Black Alien Attack

všetky plagáty
Krátkometrážny / Sci-Fi / Akčný
USA, 2000, 4 min

swamp

Další ze zábavních atrakcí, tentokrát z Universal Studios na Floridě. Inspirováno původním filmem Men in black, ale co si budem... je to slabota, ale Amíci z toho asi uchcávaj. ()

GeusX odpad!

A to má být jako co?! Amatérské video z lunaparku... Co to dělá mezi filmy na ČSFD a IMDb? Asi sem pošlu i video z dovolené v Legolandu... ()

Marek1991 odpad!

Tiež nechápem tomuto a aký to malo zmysel, dokonca reklama by mi dávala väčší zmysel, no treba to brať, že je to tu a treba to brať ako amatérsku vec. Napriek všetkému je to totálna zbytočnosť a hlúposť. ()

Radiq odpad!

Že to je na IMDB neznamená, že to automaticky musí být i na ČSFD, když je to jenom jakási atrakce a tohle nějaké home video z ní, ne? Navíc bych litoval vyhozených prachů, když se na tu slabotu dívám. ()

Estrellita odpad!

Hlasuju pro okamžité smazání tohohle "filmu", jelikož se jedná o jakési handycamové amatérské video a nikoli o film. A prostředí a kulisy z MIB to nezachrání! Z tohoto důvodu ani nebudu psát obsah, protože mít tu obsah si zaslouží jenom filmy. ()

fisus odpad!

Já čekal krátkometrážní film a ona je to jen atrakce v Universal studios.Projet si to na vlastní kůži může být sranda,ale nejsem si jistý,jestli by něco takového mělo na ČSFD být. ()

kobras5 odpad!

Ehm? A to mělo být co? Jsem netušil, že něco takového se může počítat za krátkometrážní "film" také. Ztráta času. 0% (viděno na youtube anglicky). ()

blondboss

Jazda zábavným parkom na motívy Men In Black. Neviem, či amatérske video môžeme zaradiť medzi nejaké krátkometrážne filmy, ale minimálne je fajn vidieť, na čom tí Amíci fičia a ako to tam vyzerá. Kvalita ale otrasná. 25 % ()

brasek odpad!

21/7/2013 - aktuálne hodnotenie na IMDB je 6,7 z 10 možných a snímok hodnotilo 3219 užívateľov. Neviem či som na youtube videl správny snímok, pretože video z lunaparku považovať za film je podľa mňa divné. ()

james11 odpad!

Po půlce jsem to prostě vypnul. I zbylé 2 minuty byly v tomto případě dost dlouhé. Jak většina lidí komentovala přede mnou, také nechápu, co tady takové amatérské video dělá. ()

Vonter odpad!

Amatérské video z Universal studios. Točeno videokamerou 10-letým klukem a valnou část z těch 4 minut je vidět černá tma. Proto se tenhle kraťas jmenuje Muži v černém. Dost dobře nechápu co na csfd tahle zhovadilost dělá a to hodnocení je taky výmluvný - kolik z hodnotících lidí tohle opravdu vidělo a kolik si myslelo , že hodnotí FILM Men in black. Dát tomu něco jinýho než odpad je přímá pozvánka do bohnic. ()