Supertajná organizácia MIB (Muži v čiernom), ktorá sleduje činnosť mimozemšťanov na planéte Zem už dobrých 40 rokov, vypátra prítomnosť intergalaktického teroristu Edgara (Vincent D'Onofrio), ktorý prišiel na Zem zavraždiť dvoch špeciálnych veľvyslancov z inej galaxie. Do akcie sa pustia dvaja super špecialisti - agent Kay (Tommy Lee Jones) a agent Jay (Will Smith), dvaja muži v čiernych oblekoch so superzbraňami. New York sa stane bojiskom medzi votrelcami a agentmi. Kým agent Kay je chladný, vždy ovládajúci sa drsňák, agent Jay je nováčik, popudlivý a naivný. Vo svojom odbore však patrí k najlepším. Treba zneškodniť zákerného Edgara a zachrániť Zem pred deštrukciou. (TV Markíza)

Všivák

Skvělé sci-fi ze zlaté éry tohoto žánru. Efekty které nestárnou. Skvělé nápady, obrovská hravost. Z tohodle filmu čpí nadšení pro věc. Výborně seskládaná hlavní dvojice. Vlastně celé obsazení je skvělé. Ale úplně nejlepší je ten bombovej dabing, kterej naštěstí nebyl předabován. Tak se můžu pořád do kola a nerušeně popadat za břicho. Opravdu perla žánru. ()

Mishqo

Ďalšia skvelá sci-fi klasika s výborným hereckým obsadením, vtipne nahláškovaná, so super hudbou a vizuálne takisto v porádku. 80% ()

lykan9

Velice povedená komedie s výborným začínajícím Willem Smithem. Možná bych hodnotil i pěti hvězdami, ale shlédl jsem všechny tři filmy najednou a protože trojka se mi zdála o minimálně jednu třídu lepší. Nezbývá mi jinak než čtyři hvězdy. ()

R1CH1E

Návod na to, jak vypadat děsně tvrdě, pozabíjet při tom pár mimozemšťanů, vypotit tucty kultovních hlášek, zachránit galaxii a ještě si u toho skvěle pokecat s parťákem... A že to funguje! Bavil jsem se s velkým B a tak to má být. Jasných 5 ()

Kosmik 1

Pro mě je tohle film, na který bych se mohl dívat klidně pořád dokolečka dokola a vůbec by mi to nepřišlo divné. :-) Sci-fi komedie, jak se patří a Will Smith jako agent "J" se skvěle osvědčil. Viděno několikrát, ale dnes jsem si dal opáčko, jelikož se ke mně dostalo třetí pokračování, tak jsem si řekl, že si udělám maraton a začal od začátku. :-) 80% ()

Autogram

Šváby útočia. Že život na Zemi nie je osamotený, sa dá zobraziť aj s humorom a poväčšine sympatickými slizkými príšerkami bez skĺznutia do béčka. To sa v tomto filme podarilo a dvojica agentov umožní urobiť si z príšeriek naviac aj srandu. Od smiechu síce nepukneme, ale dostaneme aspoň zábavu, ktorá nemusí byť vymazaná jedným zábleskom od muža (alebo ženy) v čiernom. -- Ne, Elvis není mrtvej. Odletěl domů. ()

KASUGI

Pro mě je tento film nesmírně kultovní, protože je to nespíš první film, který započal dementní módu - ukázat v traileru vše a tím zkazit zážitek. ()

pfa

Buďme v klidu. Ostraha naší planety je v rukou výborné, spolehlivé agentury... :o) Vynikající sci-fi komedie s excelujícími agenty Jonesem a Smithem. [8/1O] ()

ssfan

Ačkoliv žánr akční sci-fi komedie nevyhledávám, tak tohle se mi moc líbilo. Vynikající hlášky, herecké výkony i akce. ()

Ironfood

Když jsem to viděl poprvé, tak to bylo celkem zklamání. Teď jsem to po letech viděl znovu (tedy vlastně jenom zhruba druhou polovinu), a byl jsem celkem spokojený. Možná jsem ale jenom za ta léta viděl tolik špatných komedií, že jsem trochu uvolnil měřítka. Každopadně pár vtipných momentů jsem tam zaznamenal a zvýšil jsem ze 2* na 3*. ()

voleman

Dnes již skoro klasická akční komedie. Je to vtipná akční zábava, při které se nenudíte a všechno to rychle a zábavně uběhne. Dokonalé to sice není, ale jako zcela oddechový film to poslouží víc než dobře. Triky jsou na svou dobu výborné a všechny ty masky snad ještě lepší. Výborné herecké duo Smith a Jones přidávají tomuhle filmu minimálně jednu hvězdičku, takže si u mně MIB vysloužili slabších 5*. ()

giovanni3

Již klasické sci-fi s vtipnými scénkami i slušnou akcí. Vždy se u tohoto filmu bavím. I tak jsem zpětně snížil hodnocení na 4z5, které mi přijdou optimální. ()

Hortenzia

inokedy by som to odbila slovami "strašná debilina" a dala tomu jednu až dve hviezdičky, ale triky, občasné vtipné hlášky a kamenná tvár T.L.Jonesa si zaslúžia tri ()

Zemřel herec Rip Torn

Zemřel herec Rip Torn

10.07.2019

Ve věku 88 let zemřel herec Rip Torn, známý například z HBO pořadu The Larry Sanders Show, původních Mužů v černém, nebo Broadwaye. Torn byl za svou roli drsného producenta Garryho Shandlinga… (viac)

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

Jump Street se má vrátit hned dvakrát

02.12.2016

První filmový Jump Street stál 42 milionů dolarů a vydělal 201 milionů. Dvojka pak vyšla na rovných 50 a utržila 331, což je jasný důkaz, že studio Sony narazilo zlatou žílu. Jak ale možná víte,… (viac)

Jump Street vs. Muži v černém

Jump Street vs. Muži v černém

06.03.2016

Když se na konci roku 2014 začalo mluvit o crossoveru Jump Streetu a Mužů v černém, všichni to brali jako podivný vtip. Záhy se ale ukázalo, že je tenhle koncept reálně ve hře, protože by jím studio… (viac)

V Sony chystají nové Muže v černém

V Sony chystají nové Muže v černém

25.09.2015

První Muži v černém byli blesk z čistého nebe, dvojka ale takový úspěch nezaznamenala. Na trojku se tudíž čekalo 10 let, a když v roce 2012 konečně dorazila, byl to docela zázračný hit. Studio Sony… (viac)