Prci, prci, prcičky 3: Svadba

• Česko Prci, prci, prcičky 3: Svatba (viac)

Jim Levenstein (Jason Biggs) a Michelle Flahertyová (Alyson Hannigan) si čoskoro povedia vytúžené „Áno". Jimova vážne chorá stará mama (Angela Paton) si neželá nič viac ako dožiť sa jeho svadobného obradu, a tak sa mladí rozhodnú všetko zariadiť za neuveriteľné dva týždne. Stifler (Seann William Scott) plánuje pre Jima bláznivé lúčenie so slobodou, kde samozrejme nemôže chýbať ani striptíz. Finch (Eddie Kaye Thomas) je zase prísnym zástancom tradícií a dodržiavania všetkých svadobných rituálov - a Michelina sexi sestra Cadence (January Jones) sa chce tiež aktívne podieľať na prípravách obradu a priložiť tak ruku „k spoločnému dielu"... Stifler a Finch pochopiteľne okamžite zaznamenajú jej prítomnosť a začnú súperiť o jej priazeň. Všetci podľahnú šialenstvu – teda až na Jimovho otca (Eugene Levy), ktorý sa pripravuje na najkrajší deň svojho života a dáva nervóznemu synovi síce dobre mienené, ale zato niekedy nezmyselné rady... (TV Dajto)

ArthasKarfa

Pořád to byla ještě docela sranda, i když na první díl a druhý to nemá a jen to spíš vaří z rozjetých vtipů a postav prvních dvou dílů. ()

Milky.

Nevím jestli už to tolik nesleduju a nevyznám se a nebo jestli už tenhle typ komedií v současnosti nevzniká. V obou případech je to celkem smůla. Celkem vyvedený díl, určitě ne lepší než předchozí dva, ale i tak jsem se bavil. U těchhle filmů vždycky. ()

Chulimanga

Tento poslední díl bych ohodnotil asi nejhůře ze všech tří, ale stále mě velice pobavil! Spousty zábavných nejen puberťáckých scének dodává této komedii ráz a povedeně zakončuje celou úspěšnou řadu, která se mi velice líbila! ()

Oxymoron

V jedničce se choval jako magor jenom jeden. Ve dvojce už jich bylo víc. Ve trojce mi přijde, že se tam tak chovají skoro všichni. ()

JM87 odpad!

Tak a tohle byla už jenom VELICE slabý odvar. Pamatuju si, že snad krom jedné vážně vtipné scény to stálo za nic. Trapný pokusy o vtipný scény a tak dále. ()

Skarface

Třetí díl je slabší než předchozí dva ale stále si drží svou uroveň a dá se říct že postavy jsou skoro všechny stejné jak v předchozích dílech sice jich pár ubylo ,nové zase přibyly ale stará parta je stále ještě po hromadě ()

JK-Stinger

Rozhodně slabší, než první dva kousky, hlavně ze začátku. Druhá polovina se sice trochu rozjede, ale přitroble se řehtající a tentokrát až trapně blekotající Stiffler dokáže zábavu tak akorát mrazit. Slabší průměr, ale pořád koukatelné. ()

Mortemiss

Miluju komedie pro puberťáky, protože sama jsem ještě v pubertě. Tento díl jsem viděla před pár lety a vždy se na nej ráda podívám! Nezapomenu na první dojem, když jsem seděla u TV a ptala se bratra, která z postav je Steav S., odpověď se ke mně dostala hned, jakmile před dům dojel žlutý autobus z něhož vycházaly ta nejvulgárnější slova. Film má perfektní oddychovou atmosféru a jistě vás pobaví, podle mě je to jeden z nejlepších prvních dílů ;). Proto si zaslouží 3* ()

Flopik

Jedna z najlepších komédii . Toľko som sa nesmial ani pri 2.Najlepšia partia pri prciČkách , tieto sú tie pravé.čo sa môže stať na svadbe ? No skoro všetko.Stffler ma nikdy neprestane nudiť.Originálne hlášky a ani chvíľu to nenudí.Určite 100% a 5*. ()

Santino7

Sériu American Pie mám vskutku rád. V dobách, keď tie jednotlivé časti vychádzali, ma vždy vedeli pobaviť. Na objasnenie, myslím iba originálne časti s pôvodnými hercami (prvé tri + Reunion), ostatné sú väčšinou braky. Nevkusné, trápne, nechutné, bez štipky nápadu - a tak mi chvíľkami pripadala aj táto svadobná časť. S humorom to tu celkom prepískli, väčšinou času sa s ním radili k hromade nevkusných amerických "wannabe cool" komédií. Tade však cesta nevedie... Našťastie, herci ešte stále vedia ako pobaviť, i keď aj v tejto časti sa naplno prejavuje, ktorý z nich je hlavným ťahúňom čo sa týka humoru (Stifler), a ten žiaľ mnohokrát vyzeral až moc premotivovane (t.j. trápne). Samozrejme, našlo sa aj zopár vtipných gagov, na ktorých som sa skutočne zasmial, lenže už to nebolo to, čo to bývalo predtým. Čiže z pôvodnej série pokladám The Wedding za najslabšiu časť, hoci v rámci tínedžerských komédií patrí stále k nadpriemeru. 3/5 ()

Lilloos

Už slabší úvodní scéna, která v předchozích dílech vždy parádně nastartovala děj, naznačovala, že něco není v pořádku. Když opominu fakt, že snímku jednoduše chybí šťáva, pořád mi schází to nejpodstatnější, co jsem na sérii obdivovala, a to je vtip a nadhled. Párkrát jsme se uchechtla, ale většinou jsem jen zírala jaké prasárny budou následovat. A co je nejhorší? Nebavil mě Stifler, ba dokonce nudil, štval a rozčiloval. A posledních pár okamžiků, kdy se narychlo dohání romantická atmosféra uzavřením přehnaně načančaného sňatku, působilo jako pěst na oko. ()

Tomislav

Některé scény nadbytečné a snad i trochu nudné, ale najde se tam i dost skvělých gagů! Řekl bych, že trojka je lepší než dvojka, takže je asi zaděláno na čtyřku - že by American Parents? ()

Honza dAve

Tak, dám tři hvězdy. Mě osobně přijde třetí díl lepší než druhý. Nejlepší zábavu bez opakovaných vtipů nabízela ale "jednička" (možná proto, že jsem ji viděl ještě jako mladý teenager takže se mě jaksi týkala :-) ). Kdysi jsem sice napsal, že Sean William Scott byl lepší v Road Tripu, ale jeho "třetí Stifler" je taky dost dobrej. Tradičně dobrý výkon Eugena Levyho, coby Jimova táty, a veselou vedlejší roli "drsňáka" tu má John Cho. :-) Na večer mezi zkouškama dobrý pobavení. ()

RadimFišer

Zdá se mi, že tyto filmy nabírají na kvalitě s dalším a dalším zpracováním. Jednička a dvojka se stali již známými legendami na poli bavení mladistvých teenagerů a i mnozí starší si nenechají ujít takovou zábavu a rádi zavzpomínají na svá mladá léta. Báječná skupina lidí válí a ukazuje co je v nich. Mé hodnocení: 3,5 hvězdy. ()

TheTrox

Tak toto je klasika, příjemná komedie, kde se člověk baví od začátku do konce, co se týče všech dílů American pie je tento díl nejlepší ...Celkové hodnocení: 90% ()