Prci, prci, prcičky 3: Svadba

• Česko Prci, prci, prcičky 3: Svatba (viac)

Jim Levenstein (Jason Biggs) a Michelle Flahertyová (Alyson Hannigan) si čoskoro povedia vytúžené „Áno". Jimova vážne chorá stará mama (Angela Paton) si neželá nič viac ako dožiť sa jeho svadobného obradu, a tak sa mladí rozhodnú všetko zariadiť za neuveriteľné dva týždne. Stifler (Seann William Scott) plánuje pre Jima bláznivé lúčenie so slobodou, kde samozrejme nemôže chýbať ani striptíz. Finch (Eddie Kaye Thomas) je zase prísnym zástancom tradícií a dodržiavania všetkých svadobných rituálov - a Michelina sexi sestra Cadence (January Jones) sa chce tiež aktívne podieľať na prípravách obradu a priložiť tak ruku „k spoločnému dielu"... Stifler a Finch pochopiteľne okamžite zaznamenajú jej prítomnosť a začnú súperiť o jej priazeň. Všetci podľahnú šialenstvu – teda až na Jimovho otca (Eugene Levy), ktorý sa pripravuje na najkrajší deň svojho života a dáva nervóznemu synovi síce dobre mienené, ale zato niekedy nezmyselné rady... (TV Dajto)

darwin

Čekal jsem, že to bude horší, ale byl jsem celkem pozitivně překvapen. Režisér naprosto zbytečně pozval Thomase Iana Nicholase, který ve filmu řekne asi pět vět. Exceluje jako vždy Seann William Scott alias Stifmeister. Některé jeho hlášky a gagy jsou fakt boží. ()

NICOX

Já prostě musim dát 4*, protože některý části byly fakt good. Návštěva gay baru + Stifmeistrům taneček, žraní hovna, pan Belvedér... No já se až překvapivě bavila, na to, že to je taková blbost. 80 % ()

Wally

Za svými dvěma předchůdci již tento pokus výrazně zaostává. I přes větší porci někdy stupidního fekálního humoru je však potřeba říci, že v tomto žánru se stále jedná o velice slušný počin a lehce nadprůměrné dílko. Škoda jen, že se pokračovalo dál... ()

hefoo

Tak toto bolo premňa príjemné prekvapenie, páčilo sa mi to ivac ako dvojka, naozaj vydarný diel, Gay bar, svatba a večera s budúcimi svokrovcami nemala chybu! a čo, Jima sme oženili, Stifler sa zmenil a prvý krát mal niekoho naozaj úprimne rád, Jim sa dokonca aj oholil :-D aneb "zvláštný sestřih" :-D no proste pár slovami "já tomu říkam šukat!" :-D ()

Wicky

Třetí díl je na úrovni druhého takže zase skvělé pokračování.Stifler je tady Ultra vtipný hovado víc jak v předešlých dílech a v tomhle díle se asi nejvíc nasmnějete sním..Takhle má vypadat naplno vtipná komedie..100% ()

adam9

Můj nejoblíbenější díl z prvních tří. Ty ostatní už víceméně stojí za jedno velké h... (UPDATE: Školní sraz parádní) Stifler září jako vždy, ale na svatbě opravdu enormně, prostě nad má očekávání oproti ostatním dílům :) ()

Tydlidáš

6/10 - Na stejný úrovni jako dvojka. Lehce nadprůměrná komedie. Pořád exelují ti stejní herci. Nejlepší z filmu je prohození rolí Stiflera a Finche. Jediný co nechápu je, kam se poděl ten teplouš Oz ??? Dyť to byl snad taky jeho nejlepší kámoš né? To ho ta jeho zboristka z Americký krásy upíchala k smrti? =)=) ()

Paity

Sice dávám jen dvě hvězdičky, ale to je spíš pocta pro prcičkovskou trojku. Je to svatba, ale není to už příliš vtipné, snad jen na scénu s babičkou a Stifflerem. Protože nakonec to zase skončí typickým americkým morálním apelem na "správnost", přátelství a já nevím ještě jaká klišé. ()

F.W.Colqhoun

Třetí a nejslabší díl originální série. Když pominu z prcičkovského pohledu velmi smutnou událost, kolem níž se celý film točí, schází tu navíc postavy (aniž by někdo něco vysvětloval – Oz) a soustředění na obligátní témata rozrušuje drnkání na romantickou strunu jaksi častěji něž obvykle (nemluvě o klanění se americkému kultu rodiny). Nicméně pro lačné diváky scén, v nichž se konzumují psí hovna (k nimž se hrdě počítám) povinnost! A teď něco s Ferrellem! ()

farfalla

Klesající zábavnost série je patrná už od prvních dvou scén, které jsou hned neveselými trapasy, kdy Jim Leverstein (Jason Biggs) zůstane se spadlými kalhotami. Po ´American Pie´ (1999) a ´American Pie 2´ (2001), kde se kluci snažili sbalit a udržet si holky, přišla svatba, ve které má hlavní slovo, kromě ústředního páru Jima a Michelle (Alyson Hannigan), také Steve Stifler (Seann WiIliam Scott). Tento film ze série má být hlavně nechutný. O sex tady už ani tak moc nejde. ['American Pie' (1999), 'American Pie' (2001), 'American Reunion' (2012)] ()