Makani a její kamarádi z Osborneské střední se snaží zjistit, kdo jde po krku studentům a odhaluje jejich největší tajemství. Jinak totiž zabíjení nepřestane. (Netflix)

Olík

Tuctový studentský slasher na dlouhé podzimní večery. Ten zlobivej samozřejmě ukrývá obličej (to vždycky funguje), jeho oběti postupně drasticky opouští tento svět a vy můžete hádat, kdo bude další a jaká tvář se skrývá pod maskou. Tady se opravdu nemáme dál o čem bavit…tohle už každý z nás viděl mnohokrát. ()

pumpkinqueen

Začalo to tak pěkně, atmosfericky, a vyklubala se z toho až příliš hloupoučká vyvražďovačka, kdy vraha odhalíte ve čtvrtině filmu a pak už jen čekáte, jestli vás něco překvapí. Nepřekvapí. Já mám tyhle teen slashery ráda, fakt že jo, ale když už je příběhově výživnější a méně předvídatelné snad i první Scary movie, tak už je co říct.  Navíc to nebylo ani chytré, často to postrádalo spojitosti i smysl, a ty já ve vyvražďovačkách hledám opravdu ráda. Postavy byly hloupé a nevýrazné, scénář kulhal především v otázce, zda se film snaží působit vážně nebo vtipně - dopadl spíš směšně. Humor absolutně nefunkční, vážná stránka naopak přehnaná. Nezachránily to ani vraždící krvavé scény, které tenhle žánr vyžaduje; nebyly totiž vůbec výrazné a bylo jich lítostně málo. ()

helraiser

Tak na jednu stranu musím říct, že mě už Netflix na jednu stranu pěkně s těmi gender nesmysly štve, to vážně není film kam by ty sračky nenarvali. Na druhou stranu se jedná o slušnej slasher, který jistě žádného fandu subžánru nenaštve. Fajn postavy, místy slušná zabití a docela originální nápad s maskami zabijáka. Chtělo by to ovšem více zabití a nějaký ty kozy jak jsme u slasheru z osmdesátek zvyklí. Za mě slušná podívaná na večer. ()

phoenixer

Nápad dobrej, ale zpracování pokulhává. Některé věci jsou poměrně nedomyšlené a závěrečné odhalení vraha překvapí opravdu málo koho. Navíc pár lidem z filmu jejich herectví prostě nežeru. ()

rublik05

Vypadalo to jako klasická jednoduchý vyvražďovačka ve stylu Halloween apod., okořeněná zajímavým a poměrně originálním vrahem, jenomže to by z toho tvůrci nesměli udělat tak hloupou a nudnou slátaninu určenou především náctiletému publiku. Strašidelných momentů je minimum, příběh je jedno velké klišé, postavy jsou extrémně nesympatické, jejich chování ani nemá cenu komentovat. Finální rozuzlení absolutně nedává smysl, celý film to vyloženě pohřbilo. Co se mi ale velmi líbilo, tak jednoznačně slušně provedené vraždy, řádně krvavé a brutální, tady jsem byl moc spokojený. Celkově je to takový, bohužel, typický zástupce svého žánru, logika žádná, herci hrozní, občas nuda, nicméně brutalita dobrá, takže aspoň něco. 3/10. ()

Hexa

Ono to celkově byla docela obyčejná, ničím zajímavá vyvražďovačka s ne příliš sympatickými charaktery. To by bylo tak na 2-3 hvězdy. Ale v průběhu celého filmu mě vytáčely "nenápadně" vložené WOKE prohlášení, které byly pro děj filmu nepodstatné a tudíž tam vůbec nemusely být. K ději filmu nebylo podstatné prohlášení "jsem černá, tak to asi hodí na mě, zatímco tebe (bělocha) hned pustí" nebo "užívám si svůj white privilege" a následná reakce černošky, že ať se nestylizuje do oběti, že běloši nejsou oběti apod.  Bleh. ()

HEED odpad!

Je mi na blití, tohle je vážně budoucnost teenAge hororů ? Vždyť tam hrají samí retardi. A netflix si prostě řekl...no a co, jsou tam černí a homo, ti další vlastně ani neví co chtějí být, jestli on nebo ona. No a když bych nad tímhle přivřel oko, pak je tu samotné nelogické chování hlavních postav. Nejmíň ve dvou případech mohli napadení útočníkem obrátit ve svůj prospěch. Ale né, to by nešlo. Prostě se schoulejí do klubíčka. Tenhle film nemá žádnou charismatickou postavu. Ale jinak to má vše, aby to neuráželo žádnou menšinu. V tomhle není jediný moment nebo kus filmařiny. Je to takový průjem. Pamatujete na filmy Wese Carvena? (Vřískot), jo tak to bylo ještě fajn. ()

Hemlock

Další sračka mezi zástupci korektní filmařiny s palcem zastrčeným v prdeli až po jeho bližší falangu… Pokud někdo očekává kvalitní slasher od zástupců zvláštní školy ve složení všech odstínů, kultur, vyznání a pohlaví (nelze u všech upřesnit), bude zklamán - nehledě na to, že pachatel je jasný zhruba již od půlky filmu… Netflixová produkce hororů sice není dechberoucí, ale toto je i na jeho poměry silný podprůměr - 25%. ()

johnsnow

Slasher z dielne Netflixu ktorý neurazí ani nenadchne. Mordy sú slušné, hrdinovia celkom fajn, samozrejme spĺňajú kvôty Netflix tvorby ale tak to už je štandard u nich.  Identita vraha spočiatku celkom tajomná ale cca od polky je to už jasné. Suma sumárum pozerateľný priemer. ()

sharkamell

Slasherová rychlokvaška, která zaujme snad jen patnáctileté děti, které si v pátek večer dělají mejdan. Nesympatické postavy a úděsnej dabing! ()

Pitryx odpad!

Kdepak jsme už tohle asi viděli? Aha, vím co jsi udělala minulé léto a tomu podobné. Toto je jen další varianta. Vraždy ubohé, mezitím hlucho. Je to bez nápadu a někdo jen okopíroval to, co už tu bylo a mimochodem v několika obměnách. Spát se u toho dá, žádný kravál a lekačky se nekonají. Hluchoty jsem přeskákal a film odsoudil k zániku. Normálně se na to dívat nedalo. ()