Čo sme komu všetci urobili?

• Česko Co jsme komu všichni udělali? (viac)

Claude a Marie Verneuilovci v prvom filme vydali svoju štvrtú dcéru a v druhom úspešne udržali všetky svoje dcéry a ich rodiny vo Francúzsku. A práve keď sa im podarilo presvedčiť ich, aby neodchádzali, nečakali, že všetci skončia v ich malebnom Chinone, viac-menej vždy na krku. Dcéry a ich rodiny sa im chcú odvďačiť za ich starostlivosť a starostlivosť a využívajú skutočnosť, že Claude a Marie oslavujú štyridsať rokov spoločného života. Začnú pre nich pripravovať veľkú oslavu v ich rodinnom dome, a pretože to musí byť veľká oslava, pozvú do Francúzska aj ich rodičov. Claude a Marie budú musieť pod svojou strechou privítať rodičov svojich zaťov Rachida, Davida, Chao a Charlesa. Toto “rodinné” stretnutie sľubuje, že bude veľmi bohaté na udalosti. Stačí, že tieto rodiny pochádzajú z celého sveta a rozhodne ich nespája rovnaká viera. Nechajte sa prekvapiť a predovšetkým pobaviť. (CinemArt SK)

Pierre

Když příjmeme, že by z Co jsme komu udělali? vážně měla být filmová série, kde se v každém pokračování postavy vrátí na počátek svého chování, aby zase závěrem došly k vzájemnému porozumění, tak jsem se na trojku a další současnou nadějnou komedii (s oblíbeným Clavierem navrch) dost těšil a když jsem film nestihl při jeho jedinném uvedení v blizkém kině, ocenil jsem možnost vidět ho náhodou až teď později v jednom letňáku. Po průměrnější dvojce, která trochu více vařila z vody se mi zdá, že přišla lepší a přirozenější verze kultovního  prvního dílu v novém kabatě. Nápad ukázat konečně celou rodinu se mi zdál přirozený a multikulturní narážky na sebe nenechaly dlouho čekat. Už osvědčené duo fotřík pruďas Claude z Francie+ fotřík pruďas černoch nyní tedy doplní fotřík rocker, pomstychtivý pomatený číňan a rozhádaná manželská dvojice.  Dá se říct, že se zde nic neděje, ale humorem je to vlastně úplně přeplácaně, včetně různých podzapletek mimo hlavní linku s plánováním oslavy a velkého rodinného setkání. Z toho mini linka s postavou němčoura Helmuta začně nadějně, ale nakonec za mě nabere za vlasy přetažené rozměry. Kdyby to tvůrce nenapadlo, vůbec bych se nezlobil. Protože jinak není co řešit...Těšil jsem se, bavil jsem se. Super nálož srandy.  Díky. ()

italka63

Velmi úsměvně jsem strávila večer se skvělou rodinnou partou všech ras, náboženství, rodičovskou láskou a hádkami na nože mezi partnery, což značí že je úplně fuk, kde jste se narodili, věříte v černého nebo blonďatého Ježíše a milujete rock nebo folklór. Stejně máte ve finále problémy všichni úplně stejné a pokud je nevyřešíte, je rodina v háji. A pokud tomu pomůže dámská jízda matek, soudržná bitka všech otců ve snaze naložit ochrance před barem a nad ránem se všichni sejdete v policejní cele, je to zkrátka život. A víte, že nikdo by ho nevyměnil, protože na jeho konci je zkrátka láska. Herci byli výborní, bylo to fajn. ()

grogodil

Neurazí, ale už je to také vyškrabávanie zvyškov zo dna hrnca. Ešte pár podarených heftov sa tam našlo, čo nebolo v predošlých dieloch, ale žeby toho bolo dosť na ďalší film, to už sa mi nezdalo.... a spočítal by som na prstoch jednej ruky, koľkokrát som sa na tomto, už tretí krát vyluhovanom námete, slušne zasmial. ()

William_

Jedná se o naprosto dokonale zpracovanou trilogii, kterou doporučuju všem. Víc multi-kulti rodinu snad nikde v kinematografii nenajdete a ty rozhovory mezi jednotlivými rodinami jsou naprosto skvělé a zaručeně Vás pobaví. Stále jako nejlepší považuji první díl, ale toto 3. pokračování nedělá nic špatně, a dle mého je stejně kvalitní, ba i o špetku lepší než díl druhý. Zde se totiž setkáme i s rodiči synů. O zábavu tak bude postaráno. Stále to však není nic převratného a poslední 2 filmy těží co se dá ze slávy prvního filmu, proto to na více než 3 hvězdičky nebude, ale snímek hlavně s dabingem pana Donutila a Elišky Balzarové vřele doporučuji. ()

Vyhy

První díl zůstane nejlepším dílem celé trilogie. Druhý a třetí jsou fajn a zábavné, ale už to prostě není ono a neláká mě si film pustit opětovně. Není to natahovaná kaše, to vůbec. V rámci celého příběhu udávaný směr dává i smysl, ale nemá to už ten zápal a humor, jako dříve. ()

bourec

Pro mě se naštěstí mepotvrdil ten sestupnej trend většiny pokračování. Je to vlastně neuvěřitelný, jaká kadence vtipnejch dialogů se tady rozjede. A nevím jak v originále, ale tentokrát mě ani českej dabing, i když ho neprosazuju, ani nevadil. Byl vcelku povedenej. Klavír tady zase exceluje, a o parník zastiňuje ten zbytek hereckýho týmu. Pobavilo. 80%. ()

zette

Druhy dil jsem nevidel a na jednicku to nema... Ale porad me bavi tato particka kolem starostliveho otce. Kdyz uz je Francie nadosmrti multikulturni, Chauveron s Laurentem z toho umi vytezit maximum. Vyborne a vtipne dialogy, ktere daji vzpomenout na stare dobre francouzske komedie, i kdyz nametem uz to je samozrejme uplne jinde. ()

KajusaK

Jedna z nejkvalitnějších komedií posledních let. Lepší než předchozí dva díly. Rodinky se opravdu neomrzí a ten rasistický humor, to je špička. ()

otík

Co jsme komu udělali 3. Stejně dobré jako dvojka, o chlup horší než nepřekonatelná jednička. Ale i tak je to velká zábava, která překvapuje hlavně tím, že i když notně zestárli, prošedivěli a usadili se, dokážou stále dobře pobavit. Čínské extempore je výborné, spousta dalších scén neméně zábavná. Jedno z mála pokračování, které fakt stojí za vidění. ()

vesper001

Někdy je fajn, vstoupit do stejné řeky, třeba i potřetí. Příběhy multipestré rodiny jsou vlastně pořád stejné, extrazážitky jsou víceméně stejné a superhappyendy skoro stejné. Ale proč ne. Ve trojce se scéna pořádně zalidní, narážky a urážky místy vyžadují trochu toho všeobecného přehledu, ale humor zůstává i přes třeskuté vztahy laskavý. A mě pořád ze všeho nejvíc baví "fantastická čtyřka" švagrů a samozřejmě ultraortodoxní Afričan Andé. A obsesivně korektním, tolerantním a všeobjímající láskou sršícím jedincům, co mají s touhle ukrutně rasistickou, netolerantní, nekorektní a xenofobní rodinkou problém, vzkazuji: „Švihejte do svý jurty!“ :-D ()

Lachtaan

Rčení “Do třetice všeho dobrého” se dostavilo i k sérii, kterou jsem si před lety hodně oblíbil a i po dvojce jsem si říkal, že by se tahle rozverná francouzská rodinka mohla ještě jednou vrátit. Ono k tomu doopravdy došlo, zase jsem se rád shledal se starými známými, pokochal se krásou nejen Elodie Fontan, ale upřímně doufám, že klasický mustr trilogie bude stačit. Některé zdejší linky (viz ta se zahradou) už působily silně našroubovaně. ()

filmmovier

Kvalitativně mezi jedničkou a dvojkou, takže v tomhle směru je všechno naprosto v pořádku. Navíc se to tváří jako ideální závěr trilogie, tak snad se nebude vařit z vody a zůstane u tří výborných dílů. Christian Clavier a Chantal Lauby opět výteční, Všichni ostatní mají dostatek prostoru a náležitě ho využívají, tvůrci opět hýří nápady a servírují jeden náramně povedený gag za druhým a tak ta hodina a půl zase uteče jako voda. Hodně jich je sice zase klasicky o stereotypech a kulturních odlišnostech, ale když to funguje, tak proč ne. Tahle série je jedna z nejzábavnějších a hlavně nejpohodovějších z posledních let a ke všem dílům se budu moc rád vracet. Úvodní scéna tohoto je absolutní TOP. 80 %. ()

Johnny.ARN

To je presne tá séria, pri ktorej netuším, čo bolo v predchádzajúcich častiach. Ale toto ma už nebavilo, nijak raz. Opäť to dokázali akože niekam posunúť a síce pridať ďalších ľudí a hodinu a pol sa hádať. Absolútne sterilné, bez vtipných náražiek, rasizmu, humoru, bez ničoho. Viac častí už nechceme. 1 z 5 ()

JohnSmith

Po slabší dvojce je třetí, a zřejmě poslední díl, opět na úrovni prvního dílu. Clavier je stále výborný, David s Rashidem nezklamali a jsou hned po všech rodičích tou největší perlou. Slizký Helmut taky neměl chybu. Samozřejmě nejlepší jsou rodičové, kteří perlí neustále. Opravdu moc pěkná francouzská komedie, která si s multikultůrní korektností vytírá celuloid a ničeho se nebojí. ()

m.a.t.o.

Úplne v pohode pokračovanie. Séria si drží svoj štandard a musím povedať, že i keď ani trojka v podstate nemá scenár, vďaka dobrým hercom, ktorí si zjavne sadli a vedia čo majú hrať sa mi na film pozeralo príjemne. Ak sa vám páčili predchádzajúce časti, za to jedno pozretie to určite stojí. 60 % ()

Hollohlaway

Pořád slušné, ale některé nápady už dost nesmyslně přitažené za vlasy. Vtipů je o dost méně, ač přibylo postav, není to až tak využito, rodiče přebrali jen dohadování za zeťáky. ()

Soweek

Klasická francouzská komedie, kde se mele pantem od začátku až do konce a hrdinové jsou vystavováni připitomělým situacím. Ale je to docela sranda takhle jednou za čas. ()

iXtr3m3

Jednotka bola samozrejme najlepšia, ale nemôžem inak, než subjektívne a hlavne pocitovo dať znovu plný počet. Je to naozaj inteligentná zábava pre dospelejších a vyspelejších jedincov, bez náznakov humusovín ako v teen sračkách. Mám pocit, že už len Claviér a potom partička Boudali a Lacheau dokážu v súčasnosti robiť buď seriózne, alebo dokonale uletené komédie, ktoré nemajú konkurenciu ani v Európe ani vo svete a to mám toho napozeraného tony, Španieli a Taliani sú moc ukričaní, Nemci zažili výslnie pri sérii Fakjú pane učiteli a v podstate to u nich roky ťahal len Elyas M´Barek, Amíci mali výslnie pri pôvodnej sérii Prci Prci s originálnou zostavou a potom to tiež šlo dolu vodou, takže už zostávajú len Frantíci ako istota. ()

Zagros

Po velkém úspěchu filmu Co jsme komu udělali? následoval nevyhnutelně (lehce slabší) druhý díl i ten měl dá se říct úspěch a tak si tvůrci dali s odstupem dalších tří let třetí pokračování. Jak ještě můžeme posunout naše multikulturní komediální snažení? Pozveme od „rasově pestrých“ zeťáků také jejich rodiny, ne? :-) Pro mě to byla překvapivě opět velmi dobrá zábava, která stále funguje. Byl to jednoduše fajn filmový večer v přítomnosti všech starých známých. Jedním z plusů je stále stejné obsazení dobře vybíraných herců. Christian Clavier a Pascal N’Zonzi byli opět nejlepší, ale ani zbytek osazenstva to moc nekazí. Pokud se vám předchozí díly líbily, budete spokojeni i tentokrát. Z mého pohledu je poslední část lepší než dvojka. Jedinou mou podstatnější výtkou je postava Němce, který tam byl zbytečný a navíc jeho linka přecházela místy až do parodie, což mi nesedlo a bylo na sílu. ()

Startuje týden nejúspěšnějších filmů

Startuje týden nejúspěšnějších filmů