Čo sme komu všetci urobili?

• Česko Co jsme komu všichni udělali? (viac)

Claude a Marie Verneuilovci v prvom filme vydali svoju štvrtú dcéru a v druhom úspešne udržali všetky svoje dcéry a ich rodiny vo Francúzsku. A práve keď sa im podarilo presvedčiť ich, aby neodchádzali, nečakali, že všetci skončia v ich malebnom Chinone, viac-menej vždy na krku. Dcéry a ich rodiny sa im chcú odvďačiť za ich starostlivosť a starostlivosť a využívajú skutočnosť, že Claude a Marie oslavujú štyridsať rokov spoločného života. Začnú pre nich pripravovať veľkú oslavu v ich rodinnom dome, a pretože to musí byť veľká oslava, pozvú do Francúzska aj ich rodičov. Claude a Marie budú musieť pod svojou strechou privítať rodičov svojich zaťov Rachida, Davida, Chao a Charlesa. Toto “rodinné” stretnutie sľubuje, že bude veľmi bohaté na udalosti. Stačí, že tieto rodiny pochádzajú z celého sveta a rozhodne ich nespája rovnaká viera. Nechajte sa prekvapiť a predovšetkým pobaviť. (CinemArt SK)

kyblik2

Najslabší diel, ale stále mnoho svetlých momentov. Super, že toľko ľudí a hercov vedia dať stále dohromady. Na jedno pozretie super :) ()

quokam

Neni to nejhorsi, ale jednicka zustala nedobyta. Jo, skvely situacni humor, jen tech postav uz tam bylo preci jenom  trosku az moc - rodice, ctyri dcery, ctyri zetacci, osm dalsich rodicu, knez a pak nejvetsi omyl filmu Helmut, jehoz milostne vzplanuti nevyznivalo verohodne, ba ani komicky. 20 vicemene hlavnich postav preci jenom komedie jen tak neunese. 7.5/10. ()

Talita1

Toto je tretí diel multi - kulti komédie z Francúzska. Bol parádny, oveľa lepší ako dvojka. Tentoraz išlo o obnovenie manželských sľubov Clauda a Marie. Tu prišli všetky dcéry s geniálnym nápadom, pozvať príbuzných na oslavu. Veselé bolo Rachidovo riešenie problémov so záhradou, Chao ako žiarlivec, David a jeho mobilné iglu a Charles ako herec v miestnom divadle. Kofi sa zase pohádal s Claudom a v závere bola super oslava. ()

tein

Po absolutně úžasné jedničce, a trošku slabší dvojce, se tento třetí díl zase vyšplhal nahoru, a umístil se někde uprostřed mezi výše zmíněné. Zasloužených 95% ()

iggy_pop

Niekde medzi jednotkou a dvojkou. Tento krát sa zápletka točí okolo zoznamovania sa rodičov neviest a rodičov zaťov. Nedá sa už hovoriť o salvách smiechu, ale vtipných momentov je stále dosť, takže necelá hodina a pol príjemne utečie. P.S.: Elektrické hyeny sú topka :-) ()

Sejkorka

EvilPhoEniX píše "Po průměrné dvojce je tu opět návrat ke kvalitám jedničky". Neřekl bych. Rozjezd je tedy skutečně výborný, ale postupně to upadá na úroveň "zase udělali". Jednička zůstává nejlepší. Ale na druhou stranu, film je zábavný a nenáročný. Rád se zas někdy na všechny tři díly podívám. Claude a Marie Verneuilovi v prvním filmu provdali i čtvrtou dceru a ve druhém úspěšně udrželi všechny své dcery i jejich rodiny ve Francii.  Za péči a starostlivost se jim dcery i se svými rodinami chtějí odvděčit a využijí k tomu skutečnost, že Claude a Marie slaví čtyřicet let společného života. ()

Nag0

Po prvej časti teraz už trilógie, som mal tú možnosť preskočiť časť druhú a napokon vzhliadnuť tento najnovší exemplár (nie že by motivácia na vzhliadnutie čoilen jedného z týchto filmov prišla odo mňa, pre úplnosť). Aby som bol úprimný, pôvodný film bol celkom zábavný. Mal závan nekorektného humoru a celkom sympatického castingu a musím priznať, že v tomto prípade sa to nesie na dosť podobnej vlne. Overené tváre ostávajú, plus pribúdajú nové viac či menej vtipné postavy, ktoré v celku idú s nastoleným tempom. V konečnom dôsledku teda dávam identické hodnotenie ako pri prvom filme, keďže sa to opäť podarilo. ()

Vampiroza

Zase tomu sakra dali 😂👌🏻milujem to. Dvojka sice trošku min super ale i tak jde o výbornou trilogií. Rasistický humor je prostě boží. ()

Startuje týden nejúspěšnějších filmů

Startuje týden nejúspěšnějších filmů