Vakomlok

Kreslený Asterix (ať už na papíře, nebo ve snímcích filmu) je téměř vždy sázkou na jistotu. Skvělá zábava pro děti i jejich rodiče. Přál bych si hodnotit dvanácti hvězdičkami, za každý úkol jednu. ()

Rázlik

Čekal jsem, že to v půlce vypnu, už jsem na to přece jen trochu starej, ale vcelku jsem se bavil, i když to mělo slabší a nudný konec :-). ()

vojo

...hravé, miestami až neskutočne odviazané a divoké,toto u mňa napravilo Asterixovu reputáciu po nevydarených hraných verziách... ()

Akana

Zaslouženě nejobletovanější asterixovský film. Dějová linie je sice prajednoduchá a předvídatelná, ale nabitá vypečenými gagy, které ocení všechny věkové kategorie, i když ten nejtěžší úkol, na němž si Asterix s Obelixem málem vylámou zuby (jasně, souboj s byrokratickým molochem) menší diváky asi úplně neosloví. Vydatná porce zábavy pro každou příležitost. ()

Heroine

Asterix mne nikdy moc nebral, ale tohle je fakt sranda. Je tam pár nesmrtelných hlášek, a několik vynikajících scének. Je to prostě klasika. ()

Colleague

Stejně jako u Monty Python a Svatýho Grálu mi tu vadil přechod do dnešní doby. Nechápu, proč je nutné do Francie před stovkami let zasazovat záběry na metro nebo na dnešní skládku v lese. Zajímalo by mi jestli to někomu přijde vtipné, když Asterix s Obelixem kráčejí do jeskyně a vylezou na zastávce metra?? Kromě těchto několikavteřinových záběrů mi to přišlo naprosto skvělé. ()

Adm.Nelson

Hlášky sa dajú spočítať na prstoch jednej ruky, úlohy a ich prevedenia sú dosť nudné, za zmienku stojí snáď iba tá byrokratická, chlapci si to dávajú rad radom a tak tu ani nechyrovať o nejakom napätí, koniec je veľmi slabý, a od Pythonov, ku ktorým sa to prirovnáva, to má imho veľmi ďaleko - to, že je to "ujeté", ešte neznamená, že to bude automaticky vtipné. Hraný film ma bavil o dosť viac. 4/10 ()

greenlord

zda se mi zde tento asterix velice nadhodnoceny, cimz souhlasim s J*A*S*M*. coz o to, film je misty vtipny a obsahuje i nekolik neotrelych napadu, ale na vic, nez na 3* to zkratka neni. ()

hábič

Jsem velkým fanouškem Asterixe už od dětských let. Líbí se mi jak animované, tak i některé hrané filmy. Tento snímek považuji asi za nejlepší a proto ho řadím i mezi svých TOP10. Perfektní příbeh, který mimochodem jako jediný nemá původní komiksovou předlohu. Skvělé hlášky za které podle mě může i výborný český dabing. Doufám že se u nás v ČR někdy dočkáme i vydání všech animovaných Asterixů v kompletu na Blu-Ray. :-) ()

char_t

Jsem rád, že jsem v rámci kompletace CSFD100 mohl trochu odpočinout od všech těch dramat, trháků a blockbusterů, a zpestřil si večer jedním kouskem vyloženě pro děti. Jako prcek bych asi neváhal udělit plné hodnocení, ale i jako dospělák jsem si užil své :-) ()

BeranSon

Rozhodně nejlepší příběh z Galského prostředí. Jako malý jsem to hltal a i nyní je to krásná podívaná. Naprosto bezchybná atmosféra filmu, veselá, lehká a tak trochu nepopsatelně zvláštní. 12 úkolů originálně vytvořených. Střed filmu jasně převyšuje nad neomaleným koncem. Prostě můj nejoblíbenější kreslený film a tak to i zůstane. 9/10 ()

Joey(1)

Při úkolech v restauraci a na úřadě jsem šel regulérně do kolen, možná nejzábavnější animovaný film, který jsem kdy viděl. ()