Přátelé: Zase spolu

(TV film)
  • USA Friends Reunion Special

Ve speciálu, který nemá scénář, se hvězdy seriálu Přátelé Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry a David Schwimmer vrací do kultovní haly číslo 24 (Stage 24) ve studiích Warner Bros. v Burbanku, kde se oblíbený sitcom natáčel. V pořadu se objeví i řada speciálních hostů jako jsou David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon a Malála Júsufzaj. (HBO GO)

stepma

Měla jsem obavy, obvykle jsou návraty propadák. Tohle je ale krásný dárek pro skalní fanoušky. Po tolika letech nejlepší možný formát. Důstojné, hezky poskládané, vtipné a kdo se nedojme, není opravdový milovník Přátel. ()

Hixx

Bolo fajn vidieť známe ksichty z najlepšieho sitcomu všetkých čias, že ešte stále žijú aj keď zub času sa na nich podpísal dosť drsne. Ale keď to mam hodnotiť ako film alebo nightshow či čo to vlastne bolo, tak nič moc, bolo tam cítiť takú neuprimnosť a falosné úsmevy zjavne šlo o vycucnutie nejakého toho peniažku na dôchodok od skalných fanúšikov. Raz to kuknete a viac na to ani nepomyslite. ()

Feacher

Čekal jsem od toho trochu víc. Jako sentiment hezký, docela jsem jim i věřil, že jsou dojatí a mají se rádi, ale byla to tak nějak nuda. Pár historek, které jsem nevěděl a potěšily, ale jinak zbytečných více než 100 minut. Navíc teda ten český dabing byl strašný. Doporučuju původní znění s titulky. Já raději ale zůstanu u původního seriálu :). ()

Holly_Molly

Jakožto (NE)fanoušek Přátel musim konstatovat, že to byl hezkej dokument o seriálu, kterej je legendární, ať už se to někomu líbí nebo ne a nic na tom nezměnim já ani nikdo jinej...Akorát jak už tady psalo pár lidí, co je po smrti, nemělo by se budit a tohle by měla být definitivní tečka za jednim kultovnim seriálem. ()

Jovansee

Tak tohle se moc povedlo ♡ Opravdu vtipné a dojemné, po tolika letech, je všechny vidět spolu. Skvělá volba talk show. Film bych po 17ti letech asi nevydejchala a někteří obsazení herci, už taky ne ()

Flashheart

Ti dementní američani prostě musej udělat takovou přeplácanou show, takový silvestrovský varieté ze všeho, dementi; to na tom bylo to zdaleka nejhorší, stačilo by půlku stopáže prostříhat a hnedle jsme tam mohli být za skoro 4*, no, s odřenýma ušima, ta masturbace všech zúčastněných nad tím, jak bylo všecko boží, to není zrovna můj šálek kávy, ale ok, nějak se to tu ještě dalo snést, ale lady gaga? justin bieber? toto není ani dokumentární, ani komedie, toto je tv show ()

RanMori

Mělo to své silnější i slabší chvíle, ale bylo to milé. Nejvíc oceňuju, že sehnali tu hromadu dalších vedlejších postav, které si rovněž dali krátké dostaveníčko :) ()

Miroslav.Zac

Dokument působí tak, jak byl vytvořen - tedy nostalgicky. Mě sice Přátelé život neovlivnili, ale časem jsem si k nim našel cestu už jen proto, že mě vrací do nejlepších časů mého života. ()

Harrman

Jak už spousta lidí napsala, některé ty celebrity, co se seriálem nemají nic společného, tam byli spíš na škodu( bieber, backham, ta japonska skupina ... Wtf?). Místo nich tam mohli dát děti chandlera a moniky, Bena nebo Emmu dále přítele phoebe Davida a Mika. Nevím proč nepřišel nikdo z cameo herců jako Bruce Willis, Sean Penn atd. Nadruhou stranu jsem byl fakt rád za Richarda, rodiče od rosse a moniky nebo gunthera. Škoda, že jen opravdu na pár vteřin. Dalo se z toho vytřískat daleko, daleko více. Mrzí mě, že aspoň na konci nebylo třeba jen 5-10 min ukázka jak všichni žijí teď (jestli joey bydlí s monikou a chandlerem, jak kouka emma na svou nahravku od všech ostatních k 18ti nám atd. Jen se je na to Gordon zeptal a toť vše) 4 hvězdy za to, že se všichni sešli. Byla to pěkná podívaná. Vidět zase všechny pohromadě. Aji slza ukápla. Doufám, že jsme je takhle pohromadě neviděli naposledy. ()

Stoupik

Neexistuje jiný seriál, který by mi tolik přirostl k srdci a provázel mě od středoškolských let až do dospělého života. Geniálně zvolených 6 postav se v podstatě stalo i mými dobrými přáteli a mnoho mnoho večerů jsem strávil s nimi v Central Perku či jejich bytech. Proto je samozřejmě i Reunion naprostým Must-See. Řekl bych, že zvolená forma je zcela správná. Natočit novou epizodu už by nikdy nebylo ono a nefungovalo by to. Tento sraz přinesl velkou dávku nostalgie a řada skalních fandů určitě musela sušit oči...taky mě ty vzpomínky nalomily. Vedlejší postavy potěšily (pan Heckels ještě žije?), ale bez celebrit, přihřívajících si na Přátelích svou polívku, bych se obešel. Moderátor taky za moc nestál. Ale kvůli všem těm emocím a skutečnosti, jak moc Přátelé zasáhli do mého života, nemůžu dát nic jiného, než 5 hvězd. ()

mety6

V hodnoteniach uzivatelov krasne vidno, kto je tzv. “pseudo-fanusik” a kto ma normalny pohlad na veci. Toto je uplne bezna, tuctova vec ako trapne interview (ktorych samozrejme na internete najdete stovky, ak nie tisice), len tu su na silu dotiahnuti vsetci siesti. Fyzicky sice siesti ale M. Perry viditelne nie je v 100% stave a vacsinu casu vidno na nom, ze nevie, co sa okolo neho deje, takze psychicky su tam aj tak len piati. Par “blooper” videi, ktore uz samozrejme vsetci fanusikovia serialu videli na internete pred 20 rokmi. Potom par necelebrito-celebrit, ktore hovoria o tom, ktora je ich najoblubenejsia cast, co myslim nikoho nezaujima. Ale hlavne, ze tam bol rydzy slovacisko ATTILA. :D No ale ludom, ktori budu aj svojim zivotom branit tento serial nic nevysvetlime, lebo pre nich aj takato kravina bude “bozstvo”. ()

SeeSaw

Friends Reunion je zajímavou sondou do zákulisí jednoho z nejúspěšnějších seriálů všech dob. I přes Jamese Cordena a tucet celebrit na mě ale tento speciál nepůsobil příliš komicky, spíše naopak. Čas se na šestici dřívějších idolů neúprosně podepsal a ačkoli mám herce i jejich postavy velice rád, tak mi to atmosféru původního seriálu vůbec nenavodilo. Předpokládám, že to nicméně nebyl záměr. Je obdivuhodné, že se tato parta ještě vůbec slezla. Trochu mě také zklamala absence některých dalších herců ze seriálu, ale co už. Fanoušci dostali oč žádali. ()

Jacq30X

Některé zážitky jsou nepřenosné. Seriál jsem sledoval od 19 do 26 let. Vrátilo mě to o těch 17 let zpět, jako bych byl zas v roce 1997, kdy je začali v ČR vysílat. Nic jiného než TV nebylo. Žádný internetové streamovací služby, seriály online, nic! Posraná česká TV s pitomostma a kravinama. A pak najednou seriál Přátelé. Vrátili se mi jak všechny pocity, tak sen žít jako oni v té době. To je nepřenosné. To prostě nepochopíte, pokud Vám nebylo jako hrdinům. Tento dokument je jako vidět někoho koho jste milovali v mládí, po tolika letech. Směsice nostalgie, smutku, štěstí, soucitu. A ty celebrity co v seriálu ani nehráli, to je proste Amerika a jejich business show. ()

xray0045

Rok má 365 a není dne v roce aby někde na světě neběželi v TV Přátelé. Takový to byl fenomén. Tohle zavzpomínání bylo slušně průměrné, nebylo to skvělé neboť to bylo místy dost zpackané, trapné a otravné. Měli nechat herce aby více improvizovali, mohli mít "přátelský" rozhovor po celou dobu a necpat tam rádoby celebrity. Kdyby tato reprospektiva nevznikla nic by se nestalo. ()

Manaolana

Na Přátelích jsem vyrostla a viděla každý díl minimálně 3x a tak jsem se hrozně bála, co z chystaného projektu vznikne. Bála jsem se trapných scén, zničení iluzí a sešlých tváří. Naštěstí to tvůrci pojali elegantně a namísto frašky se nám dostalo nádherného vzpomínání a setkání našich oblíbenců. Jak už bylo několikrát zmíněno, těch celebrit (hlavně Gaga mi přišla nejvíc mimo mísu a měla jsem pocit že i Lisa byla podivně zaskočená) mohlo být méně, klidně bych je vynechala úplně ale budiž. Jinak byli všichni úžasní, v některých momentech se téměř vrátili do starých rolí. Bohužel čas je neúprosný a na každém je jeho stopa znát. Ženská část si přilepšila botoxem, mužská pár kily navíc. Především můj favorit Chandler zchátral nejvíc (není divu vzhledem k jeho minulosti) a pohled na něj mě trošičku vykolejil ale tohle všechno absolutně nic nemění na tom, že jsem se bavila, dojímala a tleskám za geniální nápad protože pro true fans je tohle prostě delikátní bonbónek. ()

ticklepickle

Recenzia môže obsahovať spoilery.  Ide o akési ohliadnutie za legendárnym seriálom, ktorí sme všetci milovali. Mňa ako fanúšika priateľov určite pár vecí zo zákulisia prekvapilo, dozvieme sa niektoré pikošky ktoré sme v čase sledovania seriálu netušili, aj mnoho zaujímavostí. Ako dokument o jednom z top seriálov vôbec je to celkom fajn, ale mnoho vecí mohlo byť inak, prítomnosť niektorých celebrít som nechápal, a prišlo mi to zbytočné, nakoľko celkom dobre drží dokument pozornosť na hlavnej 6-tke, takže nechať tam celebrity aby sa predvádzali s tým trochu nesúviselo, najmä keď vedľajšie postavy odpálkovali potom, čo ledva povedali dve vety. Ale ako ako celok, nemôžem hodnotiť negatívne, a pre fanúšikov must see. ()

Harry Potter se dočká reunionu

Harry Potter se dočká reunionu

17.11.2021

Podobně jako tomu bylo v případě nedávného speciálu Přátel od HBO Max, se teď dalšího takového reunionu v rámci oslav 20. výročí od premiéry prvního filmu dočká Harry Potter. Vznikne tak další zhruba… (viac)