Pach krvi

• Česko Pach krve (viac)

Greenbrier Backcountry, Západní Virgínie. Chris Finn spěchá na pracovní pohovor a kvůli zácpě na dálnici se rozhodne zkrátit si cestu po lesní silničce. Nesprávně však zahne, zabloudí v lesní pustině a navíc se srazí s protijedoucím autem s pěticí mladých výletníků. Skupinka se vydá hledat pomoc do nejbližšího domu. Místo pomoci tam však naráží na rodinku zmutovaných kanibalských zrůd, která se baví štvanicemi na zbloudilé automobilisty a jejich krvavou likvidací. Stanou se mladí lidé dalšími obětmi šílených kanibalů? Kolik z hrdinů krvavou štvanici přežije a dokáže se dostat ven z lesa?

V produkci trojnásobného držitele Oscara za zvláštní maskérské efekty Stana Winstona a producentů mimořádně úspěšných hororů Resident Evil a Tajemství loňského léta vznikl podle scénáře zkušeného Alana B. McElroye (Halloween 4, Spawn, Tělo na tělo) horor evokující nejlepší díla žánru založená na minimálním vkladu financí a maximálním vkladu talentu strašit diváky. Debutující režisér Rob Schmidt nabízí děsivý příběh o skupince mladých lidí, která se v hlubokých lesích Západní Virgínie utkává s vražedným zlem ve stylu legendárního Texaského masakru motorovou pilou kombinovaného s děsivou atmosférou Záhady Blair Witch. (oficiálny text distribútora)

Haymar

Texas chainsaw massacre + Hills have eyes + Hoši do boboří řeky = WRONG TURN... I přes očividnou "inspiraci" "slavnějších kolegů" překvapivě celkem svěží "survival-teen" horůrek s partičkou pištících dívek, hochů a bandou fakt hnusnejch mutantů/kanibalů... ()

Schuldiner

Tenhle horor mě docela bavil, celkem vtáhl... Mam rád horory a tenhle je za poslední roky nadprůměr.. Alespoň podle mě! Ale to je hlavně tim, že hororový vrchol, co se historie týká, už je dávno za námi. ()

melkor323 odpad!

Extremna kokotina. Inak sa to ani nazvat neda. 18+? nedajte sa vysmiat, toto možu dávať verejnoprávne televízie v nedelu doobeda. Okrem celkom pekne obtiahnutych triciek hl. hrdiniek absolutne ziadne pozitivum....nuddaaaa...hrozne kulisy, to hlavne...amíci vobec nevedia robiť kulisy, ani atmošku, šecko vyzerá príliš umelo, od chladničky z tými sklenicemi nevímčeho až po celkovo tých zombíkov či co to é...su extremne smiešny šecci. Kedže patrím k ludom, ktorí sa po dobrom horore boja ist aj 2 dni sami po chodbe na záchod usudzujem, že to bola fakt totalna sračka. Pozeral som to o jednej rano kompletne sam v celom byte s pocitom zhliadnutia priemernej nemeckej rodinnej komedie. Mohol som dať aspon 1* za toho skotarčiaceho zombíka, toho smiešneho, čo vyzeral ako na Speede (alebo ten s tým lukom, hotový elf-hraničář, he he)....ale nedám. ()

Prochy38

Dobře natočený horor. Ale přijde mi to už trochu klišeovité. Rozbité auto na nejhorším možném místě na světě, skupinka mladých, něco hnusnýho v lese má chuť zabíjet. Nevím. Akce nebyla špatná, postavy taky sympatické. Průměr. 50% ()

venom14

Já se vážně bavil.Příjemný horor,který byl takovou jinou verzí Hory mají oči,se mi líbil hlavně prostředím lesa,díky kterému měl film hodně možností.Prostě lahůdka pro sobotní večer. ()

ondrula

Z toho jsem moc nechápal; gore exploitation z vidlákova je poměrně vděčný hororový subžánr, ale tohle bylo fakt špatný. Půl filmu se nic neděje, pak se burani naháněj s hezounkama v korunách stromů a nakonec se v nemastném finále všichni zapálí a hovno. ()

J*A*M*A*L

Rozhodně jeden z mých nejmíň příjemných horrorů i filmů vůbec.Ovšem film se mi docela líbil zřejmě díky koprodukci s Německem.Herci nepředvedli špatný výkon ovšem na REC či Texas Chainsaw Massacre to rozhodně nemá.Co se týče akčních scén či hudby t onebylo vůbec špatné, ale jinak těžce snesitelný film.72% ()

Paldiny

S tou brutalitou a ľakačkami to až tak horúce nebolo. Pach krvi je len priemerný Leatherface so zopár vypätými scénkami a tradičným peklom pri zoznamovacej časti. Radosť počúvať ľudí, ktorí si nemajú čo povedať a tak len tláchajú. Ešteže horory na tých postavách až tak nestoja a hrajú s inými prednosťami. Tie mali baby pekné, masky mága Winstona tiež patrili k pozitívam a les odrezaný od civilizácie, kde vám môže poradiť len jednozubý pracovník pumpy, rovnako. Kasting na jeho rolu musel byť riadne mäso. Mäsko ale čakám od dvojky, podľa mojich hororových poradcov sa mám na čo tešiť, tak sa teším. ()

Macik

Ani náznak hororu jsem v tomhle filmu ani omylem nepocítil. Přijde mi to až směšný,ale zase je to docela dobrej námět kterej by se dal rozvést do pořádnýho strachu nahánějícího filmu.Ale je to klasické béčko.2* dávám za scénu kdy jsou oba hlavní hrdinové schovaní u "lidojedů" pod stolem.......Jediný napínavý moment celého filmu,nemůžu si pomoct..... ()

lukasd

Klasická béčková vyvražďovačka, která sice není příliš originální ani strašidelná, ale alespoň její délka je celkem příjemná. Slabší tři hvězdičky ()

GREGOIRE

Není to nějaký zázrak, ale film si ani na chvíli na nic nehraje a drží se pravidel žánru. Zvláštního mrazivého tajemna příliš neužijete - často to působí spíše komicky navzdory litrům krve. Některé partie a nápady jsou solidní (např. noční bojovka v lese, rozhledna, putování po stromech), jiné bohužel ne (běh s postřelenou nohou …). Lesní lidé ala skuruti z Pána prstenů jsou ale docela roztomilí :-). Jako oddechovka vcelku příjemná záležitost. ()

Vejrrr

Myslím že by na řádku kde se popisuje tip filmu klidně mohlo stát Horor / Thiller / Komedie. Po pár minutách filmu mi bylo jasné jakým směrem se bude děj ubírat a ač sem se chvílemi bavil, musím přiznat že je to bezduchá blbost... Ale pokud Vám sympatizujou pololidi s ječící prasečí hlavou co rádi k večeři modelku předstírající že je herečka.. tak prosím :) ()

spiritus

Kanibalističtí humanoidní stvůry, ukrytí někde v hlubinách temných hvozdů, čekají na nevinné a ztacené oběti, které se jim připletou do jejich "revíru". Na první pohled se to může zdát, jako zajímavý popis dobrého hororového filmečku. Ale skutečnost je jiná. Film je nezajímavý, nudný a přitom rádoby "brutální" krvák . Zrůdičky působí nevěrohodně až komicky. Hledal jsem tam nějaké napětí. Samozřejmě marně. Klišé střídá klišé na spustu věcí si dopředu můžete rovnou odpovědět sami. Film nemá čím překvapit a co nabídnout divákovi hledající skutečnou mrazivou podívanou. Celé to je jenom další podprůměrný "hororový" snímek do počtu. ()

Cement73

Masky mutantov autorom príliš nevyšli... Napriek tomu to bol riadny masaker máloktorý milovník hororov by sa mal na čo sťažovať. ()

4everMan

(Druhý díl série viděn jako první v pořadí.) V podstatě to samé jako dvojka. Toto je sice inteligentnější (dvojka je jednodušší), zato méně krvavé, což je místy škoda (dvojka je HODNĚ krvavá). Ale i tak dobrý horor po většině stránkách. Už se těším na letošní třetí projekci. EDIT: Třetí díl je epic fail. ()

sona123

Ptákovina, kde se akorát ječí a kvílí. Je jasné, o čem to bude, je jasné, jak to dopadne a ani s těma příšerama si tvůrci moc práce nedali. Ach jo...ovšem, co by člověk čekal v týdnu kolem půlnoci...tohle je podprůměrný béčkový horor. ()

kritiklon

Typická béčková vyvražďovačka mladých šampónů a nafintěných barbín je filmem na jedno shlédnutí! Když chcete resetovat mozek - jistě postačí. 45% ()