Jamie Foxx hraje dříče, co chce vlastníma rukama zařídit dobrý život svojí bystré dceři. Čištění bazénů v údolí San Fernando je ale jenom fasáda pro jeho skutečné živobytí: lov a zabíjení upírů pod křídly Mezinárodní unie lovců upírů. (Netflix)

Litvicek

Průměrná akční slátaňina. Kdyby alespoň ta akce stála za víc, možná by se jednalo o vtipnou buddy movie, nicméně nestojí a komické vložky lehce vyšumí do prázdna. Jednoduše, Netflix.. A zároveň spousta uměle vytvořeného prostoru na další a další pokračování, jak již jsme zvyklí. A bizár na konec. Tvůrci chtěli asi být vtipní a tak našeho černého Foxxe pojmenovali tím nejbělošským možným jménem Bud. Okay. ()

Corpsegrinder

Odrazovalo mě od toho hodně věcí ale nakonec je to na Netflix produkci celkem slušnej průměr. Film by potřeboval lepší záporáky a vůbec trochu vymakanější scénář než tuhle nesmyslnou kravinu, a hlavně pryč s rodinkou v čele s otravným dítětem. Jinak jsem se docela bavil, akce je suprově ujetá, nevypadá to uplně lacině a Snoopovo (ne)herectví si nejde nezamilovat. ()

FARGO

Od začátku do konce se to veze na odpočinkové béčkové vlně. Čistý scénář, hravé hlášky, přehledná akce a fajn hudba jen poukazuje jak tuhlu upírskou řezničininu měli tvůrci pevně v rukách. ()

Prochy38

Prima akční jízda se skvělým obsazením. Po delší době oživení upírské tématiky, i když se o nijak zvlášť velký průlom nejedná. Ale to bych řekl ani nebyl zájem. Franco i Foxx parádní a já se bavil od začátku až do konce. ()

Klajnik odpad!

Nejdřív to bylo super. Černoch se vkrade do cizího domu a brokovnicí tak odstřelí bábu až do jiný místnosti. Pak ale bába vstala a proměnila se na upíra. Najednou bylo celé nadšení v tahu a mně došlo, že tohle bude další trapná sračka, kde nějakej nahláškovanej debílek od rodiny zachraňuje svět před padouchy. Já opravdu nechápu, proč tam museli nacpat upíry. Nejsem tak náročnej. Nepotřebuju, aby tam tvůrci vymýšleli nějaké příšery. Stačí mi, když protagonista bude střílet důchodce. ()

Ricky_CZ

Důležitý rozdíl mezi tímto kouskem a jinými Netflix kravinami je hlavně to, že tady se nikdo nechce brát vážně a je to primárně akční komedie. A to je rovina, na kterou je třeba se naladit a nečekat artový zážitek. Nasmál jsem se dost a nenudil jsem se. Soundtrack slušný, obsazení taky. Rozhodně kvalitnější jednohubka, než mnohé jiné tříhvězdové záležitosti... V porovnání například s předchozí Netflix upírovinou Night Teeth je tohle hotový Kubrick.. Takže za 4. ()

mosnak

Skvělá oddechovka a musím přiznat, že i docela zábavná. Není to film na který budu roky vzpomínat, ale lovci upírů a ještě k tomu v podání Foxxe nikdy neomrzí. Kdyby nebyl konec tak zbytečně preslazeny, tak bych dal i víc. Takhle je to za 58% ()

bozka10

Ked sa dostane na akciu,tak je to fakt vizuálny luxus s zábava,aj ked tie kaskadérske parády boli miestami úsmevné.Inak v celku jednotvárne, svedčala by tomu zmena prostredia miestami.Franco že úplne parádny a vtipný element, ktorý je na tom celom asi najlepší aj s parádnou vyšperkovanou úvodnou starou upírkou.4*za fakt skvelé fighty s upírmi. ()

Illy

Konečně zase slušnej akční, nahláškovanej a goreplnej náser na Netflixu. Trochu ve mně hrklo když se najelo na šablonu "neschopnej fotr se snaží zachránit možnost styku  s harantem" (ne incestního, vy prasata), ale vše se nakonec v mrtvé obrátí a je to celé jedna veliká zábavná jízda jak z pera pana Kulhánka. Ne dokonalá, ne pro všechny, ale když se počítáte mezi fandy vtipných krvavých ujetin, musíte bejt v rauši.  A celá scéna z hnízda s mexickými bratry a poskokem má neskutečně libovou choreografii. ()

JM87

Hledáš vtipnou akčňárnu na sobotní večer? Tohle by mohlo být ono. Stokrát ohraná písnička, akční scény, který občas nedávaly smysl a spousta dalších věcí co nedá smysl, ale jako vtipná popcornovka o lovci upírů fajn :) ()

Eterninox

Akce a efekty slušné, ale co se, prokrista, stalo se scénářem? Shay Hatten v Armádě Mrtvých/Lupičů i třetím Johnu Wickovi ukázal, že narativní strukturu i dialogy jakž takž zvládá, takže mi hlava nebere, co prováděl s Denní Směnou. Děj i postavy jsou těžce nekonzistentní. humor agresivně dětinský, a hercům (především Snoop Doggovi) jako by se každou chvíli házelo "Tady máme díru v replikách, prostě řekni něco cool". Je zřejmé, že se film nesnaží brát příliš vážně, ale subžánr "neuctivá akční ptákovina" opravdu může mít o 95% méně demence a o 300% víc stylu - viz například nedávný Peacemaker. 45% ()

majec4

Neviem ci mam uz predsudky voci tymto Netlixovym filmom, no neviem. Bolo to miestami zabavne, vypol som hlavu, pozrel som si to. No po filme mi ostalo nejako prazdno na dusi :) Beriem, ze niekto sa na tom moze dobre zabavit. Ja som sa tiez dokonca par krat aj zasmial, no cele je nejake nedotiahnute, bez energie, emocie, atmosfery. Akoby niekde v polke to stratilo stavu a uz sa to nepodarilo nakopnut. Klise scenar bez nejakej originality. Mozno na buduce. ()

Flopik

Letné, akčné blbosti ja proste môžem a ešte keď sa k tomu pridá lov upírov, malo by ísť o tutovku. Mne sa to napriek tomu nejako nepáčilo, nakoľko aj takúto blbôstku treba vedieť zrežírovať. Po vtipnej stránke som sa veľmi nenasmial, skoro vôbec, príbehovo aj napriek tomu, že to má prehnane dlhých 113 minút je to plytké. Za ďalšie, takýto film nemôže byť tak dlhý. Jediné čo tu ohromne chválim je akcia, kde sa upíri zabíjajú jedna radosť a nešetrí sa skvelými choreografiami. Bohužiaľ na konci sa to poruší a je úplne suchý. Celkovo pohodový film, rozhodne mohol byť ale lepší. ()

Sunny.69

Tak tohle byla  jedna z nejhorší věcí, jaký jsem viděla. Dokoukala jsem to jen proto, že tam hraje Jamie Foxx a Dave Franco. Kdyby byli v hlavních rolích jiní herci, vypnu to už v půlce. Přijde mi, že měl někdo spoustu nápadů, ale nějak nevěděl co s nimi. Tak je prostě někdo splácnul dohromady a dál o tom nepřemýšlel. ()

warrenur

Uvod, trosicku prostoduchy, kedze bolo treba nechat vyrysovaneho muza promenadovat sa v nocnom overale. Vsak ta cierna krv na monterkach by vyzerala ako olej, takze naco sa musel prezliekat??? Aby nasledne mohla stara vykopavka povedat jedinu svoju repliku vo filme "..nice look"? Meh...zato dominantnu manzelku, navlecieme do sexy obtahovaciek dame pozu, z ktorej jej hned v uvode bude zadok vyliezat na zvysok domu a ukazeme "silnu zenu" ....tvl :D Taktiez vecny streotyp doliezajuceho skrachovaneho muza je klise nad klise. Kvitujem napad s "priznakmi na ocnych zuboch". Hoci by museli byt z adamantia, aby si ich zachovali s tymi priznakmi. :) Dalsia blbost, "pani upiria podnikatelka" je nekromancer, ked gestom "hladiacim klasy" (pozn.Gladiator), zvadne zahon ruzi? Tolko vykradaciek a este k tomu hlupych. Co je to s tymi "tajnymi" uskupeniami za vytahmi. :) Zabava to zacala byt asi od momentu, ked sa tam ukazal aj sympos Adkins s "bratom". Nahacka tiez stala za to, kedze tam pouzili ten monstrum-chevrolet na perovani, co ma paradne promo na YT :) Pobavil ma vsak spomalovac a prirastajuca hlava a samozrejme Snoop. Franco zacal byt vtipny az po svojej "premene". Inak len rychlokvasena blbost so slabym scenarom. Neodporucam. ()

Bozvav

Jistě, je to děsná blbost, ale blbost svižně odsýpající, plná akce, dosti slušných akčních scén, kdy jedna (bratři žvejkačkové) čistí hnízdo, byla přímo lahůdková. Pár vtipných hlášek také bylo, takže já se docela dobře bavila. Škoda jen, že hlavní záporačka byla necharismatická kravka a její nohsled kamenný ksicht bez špetky hereckého umu. Slušná muzika i kamera. Za mne tři slabší hvězďule. ()

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

01.08.2022

Čtvrtý John Wick nabírá další hvězdu

Čtvrtý John Wick nabírá další hvězdu

01.07.2021

Obsazení čtyřky Johna Wicka nepřestává bobtnat. Mimo představitele titulního hrdiny Keanu Reevese se tak ve filmu dočkáme například i Donnieho Yena, Billa Skarsgårda či Hirojuki Sanady. A teď se k… (viac)