Reklama

Reklama

Andrej Babiš

Andrej Babiš

nar. 02.09.1954 (69 rokov)
Bratislava, Československo

Diskusia

Uživateľ Demonn zmazal svoj príspevok.

anglanek

anglanek (hodnotenie, recenzie)

Demonn

Nepíšeš špatně, asi nebudeš ten jouda, co jsem si myslel a někde jsem Tě i párkrát četl a nebylo to špatný. Havla jsem nikde vulgárně neurážel,protože si myslim,že na to nemám právo,ale jiný ko..ty si urážet tady budu dál,když budou urážet  oni mě. A s tím Babíšem nemáš tak z cela pravdu ...měl jsem hernu kterou mě donutil zavřít,tak asi tak, ale hrozně mi vadí,že zloděj křičí,aby odstoupil,proč? Nelíbí se mi ten tlak, nic víc a někdy si i rád rejpnu"

Kdo nekope do Babiše, není IN

na príspevok reagoval Demonn, Demonn

Demonn

Demonn (hodnotenie, recenzie)

anglanek

Máš pravdu...kokotem jsi ho nenazval...ale myslím, že v diskuzích jsi ho nazýval i horšími výrazy. A vůbec je nutné kohokoliv takto častovat? Já vůbec nechápu, jak je možný, že je tu tolik konspirátorů, který věřej, že Havel měl prsty ve všem špatnym a pak je tu Babiš, kterej dělá špatnosti tak okatě ale to je v pořádku. Ale asi to dává smysl...logika konspirátorů je taková, že za pravdu považuje to, co není prokázané a to co je nepravděpodobné.

na príspevok reagoval anglanek, vegetol.mp

jiriluk

jiriluk (hodnotenie, recenzie)

tenhle clovek je nemocnej, na fakulte nam rikali, ze schizofrenie a bibolarni porucha v rodine, v prime linii = dedicnej genetickej zaklad. Casto sem nad nekterejma jeho vyrokama kroutil hlavou, ted uz chapu proc.

Demonn

Demonn (hodnotenie, recenzie)

anglanek

Tvoje logika je trošku naruby asi. Fanoušek Babiše, co nazývá Havla kokotem. Není žádný rozumný argument, proč být fanouškem Babiše a proč nazývat Havla kokotem. 

na príspevok reagoval anglanek, vegetol.mp

Demonn

Demonn (hodnotenie, recenzie)

anglanek

Tak Havel měl aspon s filmem co dočinění. I když je pravda, že v roli kmotra by se Andrej asi našel. A ještě jedna věc. Bylo by těžké neoslovovat ostatní kokoty?

na príspevok reagoval anglanek

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnotenie, recenzie)

Lacike

Někdo to táhnout musí, když Kubík se Slonkovou nejsou schopný v těch pokusech o reportáže pořádně hrát:))

Demonn

Demonn (hodnotenie, recenzie)

Castrator

Tak já vim, že jsi jen ubohý troll ale koukám, že jsi ještě ubožejší, než jsem si myslel, když se navážíš do rodiny. Holt komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí. Tímto končím debatu s tebou. Po tom, co jsi ted napsal, je snad všem zřejmé, že jsi ubohoučká nulička, která si potřebuje urážením ostatních zvyšovat ego. Sbohem kastráte.

Castrator

Castrator (hodnotenie, recenzie)

anglanek

Zahlédl jsem něco o konstruktivní debatě... Člověk tomu napíše, že co věta, to píčovina, a ono to stejně vyrukuje s nějakým pindem o konstruktivní debatě. Ono to ty prášky asi nežere.

 

Kam se poděl Kaufman? Býval tu poslední dva roky aktivní a najednou je po něm. Jako by vedl nějakou kampaň proti Zemanovi, která mu teda moc nevyšla, he he.

na príspevok reagoval anglanek

Herec

Filmy
2018

Prezident Blaník

Seriály
2020

Láska v čase korony - a.z.

 

Změna plánů - a.z. (E01)

2017

Kancelář Blaník - a.z.

 

Andrej pije - a.z. (S05E06)

Dokumentárne
2024

Neznámá společnost (seriál) - a.z.

2023

Velké nic

2020

Pod rouškou (TV film) - a.z.

 

PopStory (seriál) - a.z.

 

Hudba a politika - a.z. (S02E05)

2019

Mobilizace Luboše Dobrovského (TV film) - a.z.

 

Příběhy 20. století (seriál) - a.z.

 

Podnikatelé - a.z. (S02E07)

 

Univerzity a svoboda

2017

Sedliacky rozum

2016

Republika Jágr (študentský film)

Reklama

Reklama

2015

Český žurnál (seriál)

 

Matrix AB (S03E02)

2007

Menschen & Mächte (seriál)

Hudobné videoklipy
2020

Vanessa - Špína Evropy - a.z.

2018

Sax feat. Michajlov - Fáma - a.z.

Krátkometrážny
2020

EETerminátor: Den vyúčtování (amatérsky film) - a.z.

2019

Harry Potter a Kámen mudrců (amatérsky film) - a.z.

2018

Návrat do budoucnosti České republiky (amatérsky film) - a.z.

Účinkujúci

Scenárista

Relácie
2017

Čau lidi!

Reklama

Reklama