Zprávy, jaké jste ještě neviděli, s moderátorem, který by si na televizních obrazovkách ani neškrtl. Známý komentátor a stand-up komik Luděk Staněk v seriózním zpravodajském studiu zcela neseriózním způsobem komentuje aktuální dění z domova. Ze světa. Ze sportu. A taky z počasí. Možná bude i blbec na konec. (MALL.TV)

cdome.82

Staněk na internetech začínal na iDnes a postupně se dostával dál - asi to není celý vždycky boží, ale je to pořád fajn. Jasně, že to není vyvážený, ale tak jsme ve standupově/late night formátu - John Oliver nebo Jidřich Šídlo (z českých luhů a hájů) si na nějakou vyváženost taky nehrajou, tohle není nedělní televizní diskuze. Je ovšem pravdou, že Staněk hodně vykrádá internety, leč - osobně mu to dokážu odpustit, alespoň vykrádá tu lepší polovinu iternetů :) ()

DJ_bart

"Jestliže nám může Zeman nadávat do zkrachovalců a neschopnejch kreténů, můžu mu já tedy nadávat do arogantních čuráků?" ____ Pikantní dávka nekompromisního cynismu a politicky nekorektního mámvpičismu. Luďka sleduju již dlouhodobě, a krom tohoto pořadu můžu určitě doporučit i jeho podcast 'Čermák Staněk comedy'. Lůďa je prostě sympoš nad svato. ()

jigsaw44

Starší pán, ktorý neustále kritizuje hlavne politiku histerickým, cynickým a sarkastickým sposobom a používa pritom často lacný humor. Ja sa o politiku nezaujímam, ale toho Babiša má asi v každom druhom náhladovom obrázku a vždy ho kritizuje aspon 5 minut za čokoľvek, a to je už otrepané, tým pádom sa z toho už vytráca objektívny humor/satira a vzniká moderátorov antiBabišovský/antiAno subjektívny aktivizmus. Pri kritizovaní používa domnienky a polopravdy miesto faktov len aby to bolo (aj nasilu) vtipné, ale vtipné to často nie je. Události vychádzajú každý deň, takže obsahu je síce veľa, ale málo kvalitný. Je to ako keby moderátor mal každý deň ženské krámy a proste všetko kritizuje a "všetko je špatne", riešenie nenavrhuje, a keď sa ho opýtate čo jej je?, tak odpoved: "nič". ()

mcleod

Tak tímto fórem mě Luděk Staněk naprosto odrovnal https://www.mall.tv/udalosti-ludka-stanka/babis-osobne-mluvil-se-vcelami-repku-zboznuji?t=160.6 :-D Pořad je postavený na výborném sarkastickém humoru moderátora, který mi přesně sedí a který je mi hodně vlastní. Teda až na ten příšerně laciný protibrněnský (či protiostravský, protimoravský, protivenkovský, zkrátka proti-mimopražský) humor, který to docela ubíjí... z Brna nejsem, bydlím v Praze, ale stále lomím rukama nad tím, proč si většina Pražáků nedokáže vymyslet něco aspoň lehce sofistikovanějšího, než že v Brně nemají elektřinu, vodovod a metro, ach jo :-) Reakce na podobně laděný humor mířící opačným směrem radši ani nebudu komentovat :-D Ale naštěstí to zbytek Událostí zachraňuje... a je fajn, že se poslední dobou (nejen tímto pořadem) ukazuje, že i po skončení legendární České sody je u nás dobrý politický humor stále ještě doma. ()

Dan9K

Podle mě je tady málo nadšených ohlasů. Luděk Staněk naplňuje můj život několik posledních let a vnímám ho jako svého platonického nejlepšího kamaráda. Díky němu jsem se mohl ujistit o tom, že přestat sledovat televizi byl dobrý nápad, a díky jeho Událostem už není potřeba sledovat události jiné. Je to český Ricky Gervais a John Oliver v jednom a občas si říkám, že je lepší než oni. Nevěřil jsem jeho plánu dělat Události každý den, on to ale dokázal a dokonce ještě přidává. Dá to rozum, hypotéka se sama nezaplatí, ale i tak respekt. Stejně tak doporučuji jeho podcast s Milošem Čermákem, a to i zpětně. Doufám, že mu ještě dlouho nevyschne slina. Což mi připomíná, že mi poslední dva díly utekly, tak jdu na ně! ()

• 1. dubna 2021 byl odvysílán díl pod názvem Události Luďka Soboty, který v prvních minutách moderoval Luděk Sobota. (TomasSlach)