One Man Show

(relácia)

Tohle je ta největší SHOW na českém internetu! Nic podobného tady nikdy nebylo. Internetový diktátor Kazma Kazmitch společně se svou bandou zlosynů dobývá svět. (Stream.cz)

StrixCZ

Následující hodnocení se týká "nové série" OMS - předchozí talk show formát šel převážně mimo mě... Současná OMS je pro mě značně rozporuplná - nedokážu říct, kolik toho Kazmovi věřím, nasral mě, když udělal reklamu nejmenované estébacké svini, rozsekal mě s Prostřenem, zároveň si uvědomuju, že to je z větší části vlastně dost povrchní zábava (člověk se může bavit šílenstvím okolo příjezdu popových "hvězd", ale na mysl se zároveň vkrádá myšlenka, jestli se tím, že jako divák přistoupím na hru, že je něco důležitého či snad pozoruhodného na manipulaci s davem pomatených uctívačů těchto vyprázdněných figurek, nestávám sám konzumentem prachsprostého bulváru, byť ve výjimečně sofistikované podobě). Přesto všechno - nemůžu si pomoct - viděl jsem zatím všechny díly (pár z nich několikrát) a vím, že až vyjde nový, pustím si ho zase :) Tohle je prostě (výjimečně v převážně pozitivním slovasmyslu) vítězství formy na obsahem. O to víc mě potěšil určitý přesah dílu s Prostřenem. 75 % ()

easaque

+3* bohužel tady není tento pořad dělený na série, protože 2.generací (jak je to nazváno na oficiálních stránkách) přichází velký zlom a od roku 2016 jsou Kazmovi akce promyšlené a propracované. Starší díly jsou téměř nesledovatelné, takže v průměru k dnešnímu dni by to bylo za všechny maximálně hvězdička. Já však tady teď hodnotím jen ty novější z posledních dvou let, kdy už je tato reality show zajímavá, vtipná a provokativní zároveň. Prostě Kazma uzrál jako víno a jeho team umí připravit kvalitní pořad, který doplňují prostřihy z natáčení jako Making of.. [ PŘÍBĚH: 2 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ] ()

kulyk odpad!

Hurá! Konečně mám pocit, že jsem nahmátl něco ze samého dna bulvární žumpy. Ještě s prsty od hoven se o to musím podělit, přátelé. Upřímně jsem doufal, že nikdo nepředčí onen Novotného výškrab, ovšem tento Kazma - to je ještě větší kláda. S neskutečně sympatickým výzorem albínského vítěze soutěže o biggest krypla skotačí před webkou a vypouští z úst slova. Slova, která dokáže zcela nečekaně poskládat i do vět. Protějšek mu činí kdejaká parazitická celebritní hnida, jsoucí v tak mizerné finanční situaci, že hledá diváckou podporu i na takovéto platformě. Tak si tak vzájemně hladí podvyživená ega někde ve sklepě, jsou u toho vtipní jak leukémie a vytváří novou generaci jedinců, zapsaných na mé černé listině. Za což bych hlavnímu protagonistovi velice rád poděkoval. Nejlépe brokovnicí. ()

rezor

Měním po druhé generaci na 4*, jako průměr předchozí a současné tvorby. To že Kamil (alias Kazma) tvoří na české poměry světovou show není snad nejmenších pochyb. Osobně se mi líbí, že zaplnil pomyslnou mezeru v tvorbě na české scéně proti které by nebylo co říct nebýt polopravdivého kabátku a protože se mi nechce psát dvakrát stejnou věc, tak se podepisuji pod Mattyho komentář, který tu ve chvíli psaní tohoto komentáře zanechal. ()

ghatos

Hodnotím Kazmovu poslední tvorbu. Asi takhle, já toho chlapce nemám rád a až do dnešního dne jsem se mu totálně vyhýbal a jen velice z povzdálí jsem zaznamenával nějaké vlny kolem jeho tvorby. Dál bych zůstal ve svém spokojeném předsudku (kdysi jsem jeho trapnou show viděl), ale musím poděkovat Michalovi K., který mě nakonec přinutil kouknout na jeho "novou show". Zcela spektakulární projekt Prostřeno nabídl nevídaný, inovativní a hlavně po všech stránkách vypilovaný projekt, jenž měl přesah, smysl, důvod atd. To bych opravdu nečekal od takového floutka. Akce Rusko byla taky vynikající, chytrá, zábavná...prostě super. Bylo mi řečeno, že se kluk vyvíjí a zlepšuje. Zkazky nelhali. Mě osobně sympatický není, ale nelze mu nepřiznat jeho mimořádně stoupající kvalitu tvorby. 84%. ()

• V podcastu Hype-Cast (od r. 2022) Eddie Stoilow vyprávěl o tom, že ve skutečnosti nebyla pravda, že Kazma se schoval do kufru a vylezl z něj až v Rusku, jak to bylo uvedeno v epizodě One Man Show, ale že spolu na Mistrovství světa v hokeji letěli letadlem. Zbytek je údajně pravda. (Vitox)
  • Pořad se natáčel v bývalé střižně ve sklepě na Vinohradech. (janekrubes)