K tabuli!

(relácia)
všetky plagáty

Třída plná zvídavých školáků, kandidáti na prezidenta a otázky na tělo, které nezazní v žádné politické debatě! To je nový zábavný pořad pro celou rodinu K tabuli! V každém díle s jinou školou, jinými dětmi a s jedním kandidátem. (TV Prima)

Véča odpad!

Once upon a time v 7. třídě na ZŠ (horší než neznalost kravských žaludků): "Kdybyste byl prezident, co byste mohl udělat pro nás pro děti?" ___"Pro vás pro děti? No tak vy se musíte snažit, vy se musíte makat, vy se musíte učit, učte se jazyky. Musíte pracovat, můžete chodit FYZICKY PRACOVAŤ, můžetě si vydělať a musíte mít ty sny." ___... ___"Já jsem teda úplně nepochopil,  jak se tady Amálka ptala, co byste pro nás jako udělal, jako co bysme mohli udělat pro sebe..." ___"No však pro sebe musíš dělat. Však co já bych pro vás něco udělal." ___... ___Trefíte autora? ()

Kothy

Docela masakr. Viděl jsem díl s Babišem a ten opět nezklamal. Dobré jsou i díly s Pavlem a Nerudovou. "Přijeďte na Čapák!" :D ()

slunicko2

Prostě zábava. 1)  Mezi politologické pořady tento výtvor rozhodně nelze zařadit ani s velkou dávkou velkorysosti a tolerance. Manipulativní otázky v mnoha případech neodpovídající věku a rozumové vyspělosti dětí očividně připravoval někdo v zákulisí. Rovněž střih je podezřele tendenční._____ 2)  Na druhé straně jako zábavný pořad to docela ujde. Sledovat neznalost a trapné výmluvy kandidátů na prezidenta lze považovat za zábavné. i když je to spíš smutné. Ale co, Hvězdná pěchota soutěže Česko hledá prezidenta 2023 docela pobavila._____ 3)  A teď jsem zvědavý na ostatní soutěžící. Joj, oni žádní další nejsou? Budeme volit Superstar z Hvězdné pěchoty?? Tak teď to začíná být vážné. ()

William_

Stačí komentář tady od pana kolegy, cituji: "Děti prvního stupně řešící problematiku LGBT". Však ani nemůžou vědět k čemu to mezi nohama maj, max na čůrání...pořad působí extrémně uměle a veškerá autentičnost jakoby utekla z okna třídy ven. Jako by se pořad snažil udělat reklamu na tu příšernou školu, kde si všichni "žáci" a učitelé hrajou na naprostou dokonalost, ale pak přijdou na gympl/SŠ a realita jim dá takovou facku, že se z toho budou celou pubertu vzpamatovávat. ()

fabecc1222 odpad!

Soubor předpřiravených otázek od tvůrců pro děti, a soubor předpřipravených odpovědí od manažerského týmu pro kandidáta. Děti prvního stupně řešící LGBT otázku, ačkoliv ještě ani sami pořádně nemůžou vědět, co to znamená...Na druhé straně Středula, milovník opery, před dětmi vykládající, jak miluje Marvel. Tak určitě...Je úplně jedno, jaký kandidáta se tam zrovna postaví, reálně nevěřím, že je tohleto nějaký otevřený a upřímný pořad. Ani na jedné straně tomu tak neni. "Děti, co je to opera?" - Opera je dobrej prohlížeč" Tohle byla tak jediná věc, kterou sem těm dětem věřil, že opravdu řeší. ()

mira007

Prezidentští kandidáti vs děti ze základních škol a jejich dotazy - všeobecné, pak vědomostní a na závěr nějaká aktivita. Asi by mne to úplně minulo jako trapná zbytečnost, ale po tom, co tento pořad proslavil Babiš, jsem to musel dát a musím říct, že tohle o kandidiátech řekne stokrát víc než všechny debaty před volbou dohromady. Možná, že Babiš neprošel domácím vzdělávacím systémem, ( ale i tak nevědět některý otázky, já myslel, že je to nějaký fake nebo co, prostě masakr, že to je doopravdy ) tak dejme tomu, že něco nemusel vědět, ale nejvíc o něm vypovědělo jak reagoval na ty děcka, když měli byť jen trochu nepříjemnou otázku - v ten moment, co děcko, to nepřítel a když nevěděl odpověď na otázku kolik má kráva žaludků ( což je nepodstatný) tak hned na toho desetiletýho kluka, jestli ví kolik stojí mlýko jako protiútok. Ubožák, a to ještě ani neterfil cenu v maloobchodě. ()

Móó

Zajímavý koncept. Pořad odhaluje kandidáty z trochu jiné stránky, jelikož musí reagovat odlišně než v klasických politických debatách. Velmi užitečné, krásně vykresluje osobnosti jednotlivých kandidátů. ()

Dukekuky

Takže, nevím jak začít. Asi to znáte, koukáte na televizi, youtube prostě cokoliv a najednou tam najdete něco co vypadá že by mohlo být fakt dobré, no a mně se to stalo. Vrátím se ale o pár dní zpět kdy jsem zapnul televizi že si zapnu nějaký film a vidím na tenhle pořád upoutávku a byl jsem mile překvapen ale opak je pravdou. Předpřipravené otázky jsou asi to nejhorší co tady je. Ano, viděl jsem díl s Petrem Pavlem a Panem Babišem a musím říct že tam bylo hromada věci co mně lezla na nervy! Např. Přemachrovaný děcko které o sobě říká že je závislé na sociálních sítí, což bylo fakt otravné a mnohemvíce. Prominu lidi co se zde vyskytují ale ty otázky mi fakt nesedli. Některé byly dobré některé byly na odpad. Takže jak říkám, pořád mě nijak nezaujal a i když jsem se minutu bavil, tak pak jsem se zbytek nudil. Celkem škoda ale co se dá dělat. 4/10 ()

JerryMalfoy97

Obyčejný pořad kde se děti ptají kandidátů na základní všeobecné otázky. Nic víc, nic míň. Ovšem Babiš nezklamal, skvěle pobavil svojí ,,inteligencí". 55% ()

zavackyo

Vůbec se nejedná o špatný nápad, moc mě to bavilo. Prezidentští kandidáti zde ukazují, zda mají alespoň elementární znalosti. Nejvíce mě zaujal díl s obžalovaným agentem 25085, který dokázal, že je to opravdu neskutečně tupá kreatura, která se neštítí ničeho. Velmi mě překvapilo, že s tímto přišla holdingová TV Prima. Za tento díl budou zcela určitě padat hlavy. ()

LOUNAS

To jeto nejlepší představení kandidátů, moc milé a moc jsem si to užil. A to většinu klusákových věcí spíše nemusím, ale tohle je bezkonkurenční. Nízkému skóre moc nerozumím.  Minus hvezdicka je za predpripravene otazky, ktere se tvari jako vymysly deti. ()