WoLe (Week of Legends)

všetky plagáty
Publicistický / Komédia
Česko, 2012, 20 min

Účinkujú:

Pavel Mikeš, Donald Trump (a.z.), Elon Musk (a.z.), Joe Biden (a.z.), Volodymyr Zelenskyj (a.z.), Vladimir Putin (a.z.), Andrej Babiš (a.z.), Keanu Reeves (a.z.), papež František (a.z.) (viac)

Shrnutí novinek za poslední půltýden stručně a srozumitelně. (susenkaSus)

GejmronCZ

"Shrnutí novinek za poslední půltýden stručně a srozumitelně." - Herdyn | Skvělé zprávy pro každého zoomera i boomera. Mnohonásobně lepší než NOVA a to jak v celkové kvalitě, tak i pojetí a provedení. A jako vždy bonusové klipy, které se odehráli v těch dnech neboli KVÍK. Bomba prostě. Vždycky to sleduju u snídaně. ()

KZD

Shrnutí toho nejdůležitějšího každých pár dnů, vážně i nevážně. Jako bonus kvík of the week na konci z CS streamerské scény. Pavel aka Herdyn dělá dobrou práci, i ta přeřeknutí se dají odpustit. ()

MegaBite

Obvykle tyhle youtuberské "projekty" nehodnotím na ČSFD, protože si nemyslím, že to sem úplně patří, ale tady udělám výjimku. Ze začátku mě WoLe dost bavilo, protože Pavel to měl zpracované fakt perfektně, kam se na něj hrabe televizní zpravodajství? Nyní mi však přijde, že kvalita s postupem času trochu uvadá. ()