Reklama

Reklama

Robert Pattinson

Robert Pattinson

nar. 13.05.1986 (37 rokov)
London, England, Veľká Británia

Diskusia

Simbet

Simbet (hodnotenie, recenzie)

Milí přátelé, milovníci či nenávistníci Roberta Pattinson, tímto se s vámi v této diskuzi loučím a přecházím do diskuze jiných nadějných herců, neboť Pattinson se, pro mě, pohřbil v Maps to the Stars. Jeho role sice stála za psí štěk, ale že štěkal v takovém filmu mě rozlístostnilo. A víte, co je nejhorší? Že se všichni na tiskovce usmívali.

na príspevok reagoval dr.horrible, JohnnyBane

Simbet

Simbet (hodnotenie, recenzie)

Maerlyn0

Přesně tak, ale knížka byla dobrá, jednička. Pak se to zhoršovalo, až to dopadlo vyloženě špatně. Proto se mi asi taky zfilmovaná líbila nejvíc jednička. Neměli se ve scénáři tolik držet těch bílých obličejů, to pak s takovým makeupem vypadá jak mrtvola i kočka Nikki Reed.

Maerlyn0

Maerlyn0 (hodnotenie, recenzie)

Simbet

Já si myslím, že Edwarda zahrál jak nejlíp uměl, co se jinýho dalo z takovýho debilního scénáře vymáčknout...

na príspevok reagoval Simbet

Simbet

Simbet (hodnotenie, recenzie)

Maerlyn0

To určitě, ale zase je spousta takových, co si říkají, že je to hnusák z Twilightu a nedají mu šanci. Já sama jsem Twilight viděla teprve asi před měsícem a nebyl tam hrozný. Co chceš taky pořádnýho zahrát s bílým ksichtem, a když se máš celý film tvářit, jako bys měl bolení zubů. To scénáristka krapet nedomyslela. A třeba v How to be, byl vyloženě dobrý. Vzhledem k tomu, že všechno asi příliš prožívá, tak prostě nemůže hrát ve všem, ale jenom v rolích, ve kterých se najde. A srejně to nebyl špatnej Edward ;-) ;-) ;-)

na príspevok reagoval Maerlyn0

Maerlyn0

Maerlyn0 (hodnotenie, recenzie)

Simbet

A je vidět, že to konečně začínají uznávat i další lidi, ve spoustě komentářů k filmu bylo, že film se jim moc nelíbil, ale Pattinson hrál překvapivě (pro ně) dobře :)

na príspevok reagoval Simbet

Simbet

Simbet (hodnotenie, recenzie)

Kde se dá nahlásit chyba? Rob tady má, v promo fotkách, fotku Guye Pierce a je pod ní napsáno Robert Pattinson. To si někdo dělal srandu?

Simbet

Simbet (hodnotenie, recenzie)

Maerlyn0

Přesně tak, já pořád říkím, že ten kluk má budoucnost. Jenom si ted hold vybírá divné věci, aby se zbavil posedlosti fanynek a konec konců může si dovolit hrát v nezávislých filmech, má vyděláno;-)

na príspevok reagoval Maerlyn0

Maerlyn0

Maerlyn0 (hodnotenie, recenzie)

Simbet

Teď jsem to dokoukal, byl to fakt divnej film, ale Rob tam hrál skvěle, připadal jsem si, jak kdybych ho vůbec neznal.

na príspevok reagoval Simbet

Simbet

Simbet (hodnotenie, recenzie)

Tak jsem se dodívala na Rovera a at mi ještě někdo řekne, že Pattinson neumí hrát. Ten film je síla.

na príspevok reagoval Beckett51

Simbet

Simbet (hodnotenie, recenzie)

Beckett51

Já se na něj ještě nedodívala, nějak jsem to nestihla najednou a teď se do toho budu muset zase vpravit. Popravdě po první čtvrthodině jsem to chtěla zabalit, ale pak to nabralo obrátky, každopádně je to šáhlej film, ale už mě zajímá, jak dopadne.

na príspevok reagoval Beckett51

Simbet

Simbet (hodnotenie, recenzie)

Tak jo, vraťme se k diskuzi. Už jsem shlédla i How to be a Vodu pro slony. V How to be, byl Robert skvělý, ve Vodě pro slony to šlo, ale určitě ze sebe moc nevypumpoval. Ten kluk mě někdy překvapí a někdy to za moc nestojí, pořád se nějak nemůžu rozhodnout, jak to s ním vlastně je. Uvidíme, jak se bude vyvíjet v dalších filmech. Zatím, zdá se, o ně nouzi nemá.

na príspevok reagoval Beckett51, GigaPudding

Beckett51

Beckett51 (hodnotenie, recenzie)

Simbet

To víš, Piggsy je známej homofob co nadává na gaye kde se jen dá (dizkuzi u Iana McKellena museli kvůli němu celou vymazat, protože tam bylo několik stran čistých urážek typu: "Já bych všechny zasraný buzeranty nechal postřílet, akorát roznáší nemoce, svině zasraný.") :) 

Neuvědomuje si, že by se měl ale krotit, protože Bart mu dal jasně najevo, že pokud v tom bude pokračovat, dostane permamentní ban na dizkuze.

na príspevok reagoval Maerlyn0

Simbet

Simbet (hodnotenie, recenzie)

Tak takhle jsem to nemyslela. Mluvila jsem o jeho oblibě stran herectví, ne vzhledu. Vzali jste to nějak osobně, hoši :) :) :)

na príspevok reagoval Beckett51

Súvisiace novinky

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

21.11.2023

Když to nejde přes Batmana, musel Nicholas Hoult (Šílený Max: Zběsilá cesta, Menu) vzít zavděk Lexem Luthorem. Britský herec byl totiž jedním z favoritů na Reevesova netopýřího superhrdinu, jehož… (viac)

DC našlo svého Supermana

DC našlo svého Supermana

28.06.2023

V závěru minulého týdne v Los Angeles probíhaly závěrečné fáze konkurzu na nového Supermana do rebootovaného DC univerza. Šéf Warnerů David Zaslav, producent Peter Safran i režisér James Gunn… (viac)

Začalo natáčení Daredevila a Penguina

Začalo natáčení Daredevila a Penguina

07.03.2023

Komiksové projekty se v současnosti netěší takové oblibě, jako v dobách Avengers: Infinity War a Endgame, přesto ale studiím vydělávají stále velké peníze, a tak éry Marvelu i DC směle pokračují dál.… (viac)

Seriálová Duna hlásí problémy

Seriálová Duna hlásí problémy

01.03.2023

Jedna z věcí, která dělá vrásky nejen fanouškům úspěšných filmů studia Warner Bros. jako The Batman nebo Duna, ale i samotným kravaťákům v pozadí, je, jakým způsobem se vlastně podaří přivést jejich… (viac)

Herec

Filmy
2026

The Batman Part II

2025

Mickey 17

2022

Batman

2020

Tenet

 

Ďábel

2019

Král

 

Maják

 

Čakanie na barbarov

2018

High Life

Reklama

Reklama

 

Vyvolená

2017

Good Time

2016

Stratené mesto Z

2015

Kráľovná púšte

 

Life

 

Mládí vůdce

2014

Mapy ku hviezdam

 

Tulák

2012

Cosmopolis

 

Miláčik

 

Twilight sága: Úsvit - 2. čast

2011

Twilight sága: Úsvit - 1. časť

 

Voda pre slony

2010

Láska a nedůvěra

 

Nezabudni na mňa

 

Twilight Saga: Zatmenie

2009

Twilight sága: Nov

2008

How to Be

 

Little Ashes

 

Súmrak

2007

Harry Potter a Fénixov rád - a.z.

 

The Bad Mother's Handbook (TV film)

2006

Pohřbené duše (TV film)

2005

Harry Potter a Ohnivá čaša

2004

Kráľovstvo prsteňa (TV film)

 

Trh márnosti

Dokumentárne
2023

Supermocní: Príbeh DC (seriál)

 

The Hero´s Journey (E01)

2022

Harry Potter 20 let filmové magie: Návrat do Bradavic (TV film) - a.z.

 

Werner Herzog - Radical Dreamer

2020

Looking at the World in a New Way: The Making of Tenet

2019

The Lighthouse - A Dark & Stormy Tale

2014

Hollywood Film Awards (TV film)

2012

Citizens of Cosmopolis

2011

Creating the World of Harry Potter, Part 6: Magical Effects

2009

Creating the World of Harry Potter, Part 2: Characters

 

Posedlost: Robert Pattinson

2006

Reflections on the Fourth Film

2005

'Harry Potter': Behind the Magic (TV film)

Hudobné videoklipy
2017

Oneohtrix Point Never: The Pure and the Damned

2011

Christina Perri: A Thousand Years - a.z.

2010

Muse - Neutron Star Collision (Love Is Forever) - a.z.

2008

Paramore - Decode - a.z.

Krátkometrážny
2022

The Batman: Deleted Arkham Scene

2009

The Summer House

Hosť

Súvisiace novinky

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

Nicholas Hoult je příští Lex Luthor

21.11.2023

Když to nejde přes Batmana, musel Nicholas Hoult (Šílený Max: Zběsilá cesta, Menu) vzít zavděk Lexem Luthorem. Britský herec byl totiž jedním z favoritů na Reevesova netopýřího superhrdinu, jehož… (viac)

DC našlo svého Supermana

DC našlo svého Supermana

28.06.2023

V závěru minulého týdne v Los Angeles probíhaly závěrečné fáze konkurzu na nového Supermana do rebootovaného DC univerza. Šéf Warnerů David Zaslav, producent Peter Safran i režisér James Gunn… (viac)

Začalo natáčení Daredevila a Penguina

Začalo natáčení Daredevila a Penguina

07.03.2023

Komiksové projekty se v současnosti netěší takové oblibě, jako v dobách Avengers: Infinity War a Endgame, přesto ale studiím vydělávají stále velké peníze, a tak éry Marvelu i DC směle pokračují dál.… (viac)

Seriálová Duna hlásí problémy

Seriálová Duna hlásí problémy

01.03.2023

Jedna z věcí, která dělá vrásky nejen fanouškům úspěšných filmů studia Warner Bros. jako The Batman nebo Duna, ale i samotným kravaťákům v pozadí, je, jakým způsobem se vlastně podaří přivést jejich… (viac)

Reklama

Reklama