The Late Show with Stephen Colbert

(relácia)
Talk-show / Publicistický / Komédia
USA, 2015, 60 min

Účinkujú:

Stephen Colbert, Jonathan Batiste, Jon Stewart, Neil deGrasse Tyson, Tom Hanks, Anna Kendrick, George Clooney, Jeb Bush, Jimmy Fallon, Scarlett Johansson (viac)

Pajky3

Steven Colbert a jeho show mě velice baví, společně s Johnem Oliverem pro mě patří mezi nejlepší komentátory nejen politického dění. Jeho imitace Trumpa je k nezaplacení. Nejvíc mě baví jeho špičkového monology na úvod, ale má rád i jeho rozhovory s hosty, které mi tak nějak přijdou zajímavější než v jiných talkshow. ()

Eddard

Úchvatná ukázka toho, jak může vypadat kvalitní televizní zábava, když se toho chopí skupina nadšených, talentovaných lidí v čele s geniálním satirikem se zlatým srdcem. Pokud si Stephen a spol. udrží premiérovým týdnem nastavenou úroveň kvality, máme se na co těšit. Television history in the making... Nejlepší zatím 8. díl s Berniem Sandersem a úžasnou taneční show z Broadwaye. Stephen je král. ()

char_t

Nejlepší late-night současnosti. Colbert je modernější než jeho předchůdce Letterman, inteligentnější než konkurenční Fallon nebo Kimmel, nesnaží se vnucovat žádné konkrétní skupině diváků, je svůj. A ten výběr hostů! První dáma, viceprezident a prez. kandidáti, nejslavnější herci, CEO Applu, Tesly, Uberu... Po 50 epizodách naprostá spokojenost. ()

MCZ

Přiznávám, že v porovnání s jinými late night shows jsem toho z Colberta tolik neviděl. Možná to dříve bylo lepší, dnes se na to ale fakt nedá dívat - jakmile dojde na nějaké "nebezpečnější" téma, hostitel začíná uhýbat, maří jakoukoli flow rozhovoru a celé je to vyloženě nepříjemné. Mám pocit, že tak jediné, co je dovoleno, je vzájemné poplácávání se po ramenou a všechny zlé fóry musejí mířit výhradně na republikány. I ten často falešně se smějící Fallon působí vedle Colberta podstatně upřímnějším dojmem. ()

Davered

Diru po Lettermanove odchodu do duchodu sice nikdy nikdo nezalepi, ale i tak se jedna o slibny zacatek. Colbert shodil karikacni masku, ale svuj styl a podani humoru vicemene zachoval. Nejprijemnejsim prekvapenim ovsem je, ze nepodkuruje mladym divakum tak jako Fallon a spol. V konkurenci ostatnich nocnich talk-show tak pusobi dospeleji, inteligentneji, ale i humorneji.___Navrch dosavadni hoste byli opravdu velmi zajimavi (4-5 prezidentskych kandidatu behem prvniho mesice, CEO inovativnich spolecnosti) a rozhovory jdou daleko za hranici osobni reklamy. Colbert je novym kralem nocni talkshow.__Listopad: bohuzel musim krotit puvodni nadseni. Colbertuv humor je sice stale inteligentni, ale az prilis "safe" - chybi mu sebemensi snaha prekvapit ci sokovat. Toto je bohuzel tendence charakteristicka pausalne pro soucasne americke talk-show, kde vyrazne, nonkonformni osobnosti (Letterman, Ferguson, Stewart, ale do jiste miry i Conan) byly nahle nahrazeny nebo vytlaceny nekonfliktnimi, sanitizovanymi, a usmevavymi panacky (Fallon, Corden, Meyers). Druhym zasadnim problemem je Colbertova vyrazna politicka zaujatost, ktera se ovsem skryva za masku pokrytecke nestrannosti a ferovosti. Zatimco Hillary Clinton tak dostala velke mnozstvi prostoru a poradneho vlezdoprdelectvi, takovy republikan Ted Cruz byl odkazan k zhruba polovicnimu casu a na daleko tezsi otazky.__I pres tyto vyhrady Colbert zustava kralem mezi ostatnimi moderatory soucasnych talkshow. Je to ovsem pouze kral jednooky. ()