Winx Saga: Osud

• Taliansko Fate: The Winx Saga (viac)
všetky plagáty

Víly se učí ovládat svoje magické schopnosti a řeší u toho trable s láskou, soupeří mezi sebou a musí si taky dávat pozor na životu nebezpečné příšery. (Netflix)

Baru8

Dala bych tomu tři hvězdy ale něco mi říká že to je spíš na dvě Netflixe u další série se polepši aspoň u těch efektů zas tak těžký to není. ()

Orion12

No , co k tomu dodat s původním animovaným seriálem to má společného tak maximálně pár názvů. Řeší se hlavně osud Bloom a jejích kamarádek. Netflix z toho udělal takového teen harryho pottera - máme tady magickou školu Alfea , magii atd. Je to koukatelné , ale nesmíte budto znát původní seriál , nebo to ignorovat. Celkově se snaží být více dospělý- alkohol , drogy , sex , řeší se tu víc vztahy , je t udost úplně nových postav. Ve výsledku to není tak zlé , ale má to dost chyb a nedostatků. Rozpočet taky nebyl asi úplně největší. Hlavními záporáky tady nejsou Trio zlých čarodejek , ale starodávná hrozba Spálení v orginále Burned- jo je to tak debilní , jak to zní. A pak nějaká mega op starší čarodějka uvězněná magii v suterénu školy xddd. A v hlavním týmu místo dvou víl- flory a techny je jedna víla - Tera , která asi sežrala ty dvě.(nevím co tvůrce k tomu vedlo , tam dát 200 kilové monstrum- no offense ale v původním seriálu to taky není) Výběr herců , je ale jinak v klidu a je to koukatelná blbina. Závěr skončil otevřeně a navnadil na další sérii. 6/10 :) ()

stefi13

Myslím, že potenciál to má daleko větší, kdyby to bylo víc fantasy než cringe teen drama. Ale stejně jsem seriál shlédla téměř najednou a zajímalo mě, jak se bude příběh vyvíjet. Líbí se mi, že tam není jasně dané, že jedni jsou zlí a tamti jsou dobří. Každý má nějaký pohled na věc a své důvody. Uvidíme, jak se bude příběh vyvíjet dál. ()

trojkolka

První cca tři díly je to fakt celkem bída, po prvním díle jsem přemýšlela, jestli to rovnou neodpískat, ale nakonec jsem z vypětím všech sil vydržela a následný díly už byly aspoň trošku o něčem. Jsem zvědavá, jak se poperou s druhou řadou, potenciál tam určitě je. ()

Colomba666

Jelikož jsem za svých dětských let byla věrnou odběratelkou měsíčníku W.I.T.C.H., tato sága mi jej docela připomněla, i když jsem si posléze dohledala, že byl seriál podložen stejnojmenným komiksem, podoba postav s prvním zmíněným je jen více než zarážející. Jelikož jsem "relativně" věděla, co od tohoto typu seriálu očekávat, nebyla jsem ani zklamaná, ani nijak překvapena, proto volím průměr. ()

Tarlom

První díl mi připadal dost mizerný, ale potom se to za mě docela zlepšilo. Abigail Cowen jako Bloom se mi líbila a působila mile a přirozeně. I Beatrix měla něco do sebe, ale Terra zřejmě kvůli výběru herečky působí dost nesympaticky, což asi úplně nebylo záměrem. Některé dialogy byly trochu divné a našla by se i nějaká ta příběhová díra, nebo alespoň podivnost, která snad bude vysvětlena ve druhé sérii. ()

ardeas

Tento typ animaku ma este v detstve lizol :D takže na hlavnú myšlienku sa chytam ale prevedenie je tak priserne, ze clovek si musi buchat hlavou o stenu..."bože prečo?!" ()

DK197

Takový boom seriál zažil po první sérii. Mělo to neokoukané prostředí, magii, zajímavé a sympatické postavy. Do konce to mělo spád a jistou tajemnou atmosféru... A takový průšvih byla nudná druhá série, kterou jsem fakt měla problém dokoukat. Jen je škoda, že to není uzavřené. Protože na konci posledního dílu se jim povedlo nalákat mě na další řadu. Škoda něčeho, co mělo potenciál. ()

Lvísrdce

Dostal jsem o něco víc,než jsem čekal. Je tam nečekaně dost tajemství, záhad. Kus je teen romance, ale je to hodně i o složitějších otázkách. Přirozeně, v mantilenech teen serialu, ale z mého pohledu je to dobře koukatelné, bavil jsem se, ()

Marissa33

Nuž nie je to úplne nepozerateľné, ale nevyužilo to vôbec potenciál, prihlúple dialógy, ešte hlúpejšie rozhodnutia a brutálne otravná do seba zahľadená hlavná hrdinka, ktorej zo záhadných príčin každý vyhovie. Ale zas aby som nebola zlá je tam aj pár v celku dobrých postáv, ktoré stvárňujú herci čo aj vedia hrať. Myšlienka víl a lovcov je veľmi zaujímavá a mohli to spracovať trochu svižnejšie a dospelejšie. Uvidíme možno ak bude ešte ďalšia série tak sa trochu viac pochlapia a dajú priestor postavám robiť aj niečo iné ako fňukať nad osudom. ()

Unn

Příběh pro desetileté s nálepkou 16+. Takže tu máme přisprostlou pohádku o dívce, která pradávné vílí magii přišla na kloub. Jen se přesně neví, kdo je padouch a kdo hrdina. Asi se zajdu zeptat své devítileté sousedky.. Pro mne je to takový ten druh seriálu: "A žehlils někdy?" ()

NIKIELKOVA

Znate Vampyrskou akademii? Tohle mi prijde jako pres kopirak.. Taky tam jsou postavy co umeji kouzlit a jejich ochranci. Taky studuji na sva umeni skole, ktera je napadena "strigoji" u teto sagy to jsou spaleni.. ()

nel93 odpad!

Jako pardon, ale tohle nema s Winx Clubem nic společného. Možná by to bylo fajn, kdyby to představili pod jiným jménem, ale tohle? Herecký výkony tragický, samotné obsazení taky. Tohle je jeden velkej průse_. ()

momomoo22

Pôvodný animovaný seriál Winx o vílach sa mi páčil. Bola som prekvapená, keď Netflix spravil hranú verziu. Bohužiaľ to dopadlo zle ako pri iných fantasy seriálov v kategórií pre tínedžerov od Netflixu (ako napr.The Order) a to nekvalitným scenárom. Dej sa odohráva na vílej škole a nepriateľom sú magické bytosti, ktoré ohrozujú školu. Na tento typ seriálu za mňa dej príliš vzťahovo dramatický. Hlavné postavy príbehu víly Blum, Stella, Tera, Aisha. Kasting vizuálne celkom fajn až na postavu víly- Terra, ktorá bola upravená do plnších tvarov. Po charakterovej stránke to už bolo horšie. Hlavná Blum riešila celý čas seba až bola nepríjemná. Ostatné víly boli lepšie. Celkovo postavy sú vykreslené klišovito a robia hlúpe rozhodnutia s priveľkou drámou. SPOILER Finálny súboj slabý na to, že je plná škola víl s magickými schopnosťami. Predvedie sa tak hlavná hrdinka v rýchlosti. KONIEC. Seriál ubehne rýchlo keďže má len 6 častí. Čo je plusom sú pekné vizuálne efekty. Záverom, námet seriálu má veľký potenciál bohužiaľ zas scenáristický veľmi slabo uchopený. ()

HaDan odpad!

Tak tohle byla taková blbost, tohle si zaslouží maximálně 20% ani ne. Ten konec mohl být nejhorší co mohl a ten seriál to samý, skoro v tom nevidím podobu jako originální winx club, který už není teda nic extra. Jestli tomuhle někdo dává 90%+ tak jedině třináctiletý holky co neví co je dobrý seriál a neviděli nic jako lucifer nebo zaklínač. A co jako dělá těch 5 lidí ve fan clubu???? to jsou jako milfky co si u toho dobře užily že to maj jako oblíbený seriál?? Netflix by se se měl vzpamatovat a naučit se co dělat a nedělat seriály jen pro, jak už tu někdo psal pipky a buzeranty, nedoporučuji se koukat pokud nechcete umřít nudou. 10% ()

SoulAsAGem

Winx saga, teenage serial, ktery se odehrava na stredni skole v zemi nezemi. Bezne muzeme videt, upiry, demony nebo andely, ale tu jsou vily a “ti druzi”. Chvili mi trvalo si na to zvyknout, vily tu nemaji sukynku z listu a kouzelnou hulku, ale nosi dziny a ajfon. Zacatek serialu byl fajn, prostredi, ve kterem se vse odehrava, seznamovani s postavami, mezi kym preskocila jiskra, kdo je homosexualne orientovanej nebo nejvetsi mrcha na skole. Takova ta klasika. Na druhe strane jsou trenovani zabijaci, ktery nemaji zadne magicke schopnosti, ale zde se z nich stavaji mistri v boji. Teda meli by... vsichni spolecne bojuji se spolecnym nepritelem za barierou. Hlavni hrdinka se hned na zacatku dozvida, ze jeji tata neni jeji tata a snazi se zjistit celou pravdu az tak vehementne, ze cela skola neresi nic jineho. Stava se z ni sobecka mrcha, ktera kvuli svemu nezodpovednem chovani ohrozi celou skolu, ale evidentne to tam nikomu neprekazi. Zrejme proto, ze je nejsilnejsi vila, jakou svet nevidel. Musim rict, ze Dorcas me zde teda absolutne nepresvedcila, postava pro me bohuzel mezajimava a nesympaticka. Uzasna podivana se nam naskytne v zaveru posledniho dilu, kde Bloom (hlavni hrdinka) projde metamorfozou ve stylu Ariany Grande (tady jsem se musela smat) a slehajcimy plameny sezehne nepratele a vsechny zachrani. Nesmime ale zapomenout, ze jsou tu jeste ti trenovani zabijaci, kteri ve skutecnosti vzdy kdyz se nekde neco delo, jen necinne prihlizeli a vlastne az do konce jsem netusila, co maji za zbrane, protoze je zrejme pouzili az v poslednim dilu a tedy byly to mece. Vedlejsi postavy nejak extra neoslovi, ale ani neurazi. Na efekty evidentne nebyl budget. Prestoze jich je tam celkem dost. Libil se mi napad s vypalenym neviditelnym mestem, za to davam jednoho bludistaka, ale jinak slaby prumer. Misty to pusobilo bohuzel az smesne. Tak davam 42%. ()

ricardo2803

Pakliže je Flynn Carsen slabším (ale ne špatným) synovcem Indiana Jonese, pak je Winx Saga slabším (a hodně špatným) praprasynovcem z 20. kolene Harryho Pottera. ()