Strážcovia Galaxie: Sviatočný špeciál

(TV film)
  • Česko Strážci Galaxie: Sváteční speciál (viac)

Strážcovia galaxie sa vydávajú na planétu Zem, aby pre Petera Quilla zohnali dokonalý a nezabudnuteľný vianočný darček. (Disney+)

Thalin

Ze začátku to vypadalo vcelku slibně, ale jakmile začnou  Drax a Mantis pátrat na zemi a dělají víceméně jen kraviny, tak to přešlo do infantilní linky, která mi moc nesedla. Možná jako dvacetiminutový kraťas by to ušlo, ale ta stopáž je zbytečně dlouhá. Takhle to byla taková průměrná, ale víceméně zbytečná jednohubka. ()

RavenSpector

Ale jo. Moc nechápu ty oslavné výstřiky tady, nebylo nedívatelné, ale ani nijak zábavné. Prostě pičovinka pro fanoušky. Ovšem Bacon má rozhodně dobrý hlas pro zpěv. To jsem netušil ()

zdeminem

No od tohoto speciálu asi nikdo nečekal nějakou hlubokou myšlenku a pokud ano, tak je to jeho chyba. My se bavili, rozhodně více, než u She Hulk. ()

Torak

Necakaj od toho zmysluplny seriozny pribeh, lebo o tom to vobec nie je. Je to samostatny serialovy dielik, ktory nepatri do trilogie, a podla mna ani nikdy nemal. Uz podla nazvu "Christmas special" mozes pochopit, ze tomuto dieliku ide o navodenie vianocnej atmosfery. A HLAVNE, mi to pripada ako kamaratska rozlucka s tymto skvelym timom. Ak ti nevbehne slzicka do oka, tak nepatris do FAN-domu GotG. Je to daleko od Marvel klasiky a ani sa to na nu nehra. Kazdopadne, uprimne dufam, ze treti diel si z tohto nic nezoberie, lebo to dopadne uboho ako Thor: Love and Thunder...s humorom sa neprehana. Ako neakcna rozlucka s timom 4/5. ()

AdelleR

Sentimentální kraťas. Ale co jiného lze čekat od vánočních bonusů... přiznám se, že jsem se po celou dobu culila. Prostě klasický vánoční příběh adaptovaný na sci-fi svět. Na navození atmosféry jako dělané. ()

Elizabethx

Mám pocit, že většina herců při tomto počinu zapomněla hrát. Vše působí prkeně a uměle. Snad jen díky Vánoční nostalgii a lásce k MCU k tomu mám spíše pozitivní emoce. ()

MegaBite

Hodně příjemná podívaná: dojemná, vtipná. Nejedná se o žádný laciný brak. Speciál by asi neměl být moc součástí univerza, ale běžný člověk, tedy nefanoušek, se na to asi nepodívá, protože by to nejspíš nepochopil. Retro prolog a epilog se mi rovněž velice líbil, je to něco, na co nejsme u Marvel filmů zvyklí, tudíž je to něco nového (pozitivně) a do vánoční atmosféry to perfektně zapadá. Dost jsem si to užil, 8/10. ()

Holly_Molly

Strážci s mastermindem Gunnem v čele už dlouhodobě dokazujou že v MCU jako jedni z mála fungujou jako samostatná jednotka a neni kvůli nim potřeba vidět všech 479 filmů a seriálů. Je to prostě rodinna vesmírnejch dobrodruhů, kterou lidi zbožňujou a ač se z tohohle speciálu asi nestane vánnoční klasika, je to hezká hřejivá připomínka jejich oblíbenosti, předtim než se s nima bude potřeba (dost pravděpodobně) rozloučit ve třetim filmu...<3 ()

WolfHigh

Strážce galaxie mám rád,ale tohle bylo takový nemastaný a neslaný,ale určitě to neurazilo. Bohužel celkem o ničem,ale jako krátkometrážní filmek je to ok. V každém případě si s tím James Gunn mohl více vyhrát. Za mě 3* ,tudíž 60%. ()

Sopholojong

Nikdy by som si nepomyslel, ze v nejakom priemernom "guardianskom speciali" s nudnymi vianocnymi moralitkami a songami, vsetkych herecky a charizmaticky dokonale presti Pom Klementieff a "zazdi" tomu vahavu tretiu hviezdu. ()

Orion12

Je to blbina, ale nejde to nemilovat. Krásně navoní vánoční atmosféru, dojemné, několik vtipných scén. Začátek dost pofiderní, ale poté je to mnohem lepší. Pár pomrknutí a easter eggu a hlavně vánoční atmoška. Z postav dostala prostor hlavně Mantis, která zde vystupuje jako hlavní postava s Draxem, ostatní jsou vedlejší. Což fajn, že dostala nějaký prostor a máme tady jednu novou postavu a Kevina Becona, děj odsejpá 65%. ()

13Maty13

"Přinesli jste mi lidskou bytost jako present?"     /// Krátký vánoční film, plný skvělého humoru, skvělé hudby a na konci i dojme. Nemůžu se dočkat až nám James Gunn naservíruje třetí celovečerák. Jediná věc, co se tomu dá vytknout je délka. O to víc se teď ale těším, až moje oblíbené hrdiny uvidím znovu pospolu.   / Hodnocení: 8,5/10. ()

Gunn začíná čistku DC filmů

Gunn začíná čistku DC filmů

08.12.2022

James Gunn a producent Peter Safran byli nedávno vybráni jako noví šéfové rebrandovaného DC Studios pod studiem Warner Bros. Discovery a jeho ředitelem Davidem Zaslavem. Gunn, který před pár dny… (viac)