Americký ninja 3

• Československo Americký nindža 3 (viac)

Sean Davidson (David Bradley) sa ešte ako mladík vydal do Japonska, aby sa u majstra bojových umení naučil technike tohto boja, pretože chce pomstiť vraždu svojho otca. Keď vyrástol a bol už dostatočne pripravený na boj, pripojil sa k svojmu priateľovi Curtisovi Jacksonovi (Steve James) a vydal sa s ním na jeden z karibských ostrovov, kde sa koná medzinárodná súťaž bojových umení a kde určite stretne aj obávaného teroristu prezývaného „Kobra“ (Marjoe Gortner) - otcovho vraha! Jeho komplic Andreas (Yehuda Efroni), ktorý je zároveň organizátorom súťaže, plánuje zneužiť účastníkov pre svoje vlastné, zvrhlé záujmy. Na tých najlepších chce vyskúšať nový, umelo vytvorený vírus, ktorý vznikol v jeho laboratóriách. Ideálnym pokusným objektom je preňho práve Sean, ktorého počas súťaže uväznia a infikujú. Jeho priateľom sa ho síce podarí oslobodiť, to je však iba začiatok bitky, pretože Sean potrebuje protilátku, ktorá by mu vrátila zdravie - a pomstu, ktorá by mu vrátila pokoj! To však znamená poraziť jeho „malú“ armádu ninjov. (TV Markíza)

Torgal

Ak by ste sa rozhodli natočiť doma na dvore akčný bojový film, pravdepodobne by nevyzeral horšie ako táto "pecka". Je to hotový festival trápnosti, primitívnych hereckých výrazov a amatérskych bojových scén. Nanešťastie zábavnosť druhého dielu zmizla spolu s Dudikoffom. Nebyť zopár "over the top" dementných momentov, tak by to bolo na odpad. 2-/10 ()

fefo odpad!

Netusim, o co tam islo, ale vsade boli totalne trapni "ninjovia", dajaky neschopny idiot v ruzovom tielku, aka asi hlavny hrdina a nejaka aziatka, ktora bola super kung-fu skill, az kym ju nodkraglovali. A cernoch. Najlepsi bol cernoch, ktory musel vzdy vysekat idiota v tielku z pruseru, ked ho obklucili ninjovia a nemiesto razneho rezu katanou ho mlatili do brucha. Nakoniec sa idiot nejak dostane k hlavnemu zaporakovi, dostava na picu, spravi super mega prstovy ninja healing a seckych vymlaci. K tomu hra totalne idiotska hudba. Celkom vyzivna pripomienka beckovych akcnych filmov z 80 rokov. ()

Dartdevil

Jedna hvězdička za ultimátní scénu, kdy Bradley chytí ze vzduchu dva šípy vystřelené z luku, aby je vzápětí HODIL po střelcích a usmrtil je tím. Přátelé, u toho jsem si smíchy málem stříknul do textilu. ()

Likan7 odpad!

Opravdu by mě zajímalo, jestli v době Amerického ninja byli lidi tak blbý, že se jim to líbilo nebo to za kýč bylo považováno už tehdy. Duddikoffa tu vystřídal David Bradley, který se sice od předchůdce umí lépe pohybovat ale jeho herecké schopnosti jsou na úrovni beginner. První dva díly byly pitomý ale ve své podstatě zábavný. Ale tady to hraniční s neuvěřitelnou hloupostí. Jako příklad bych vyzdvihl přistávání na korbě náklaďáku protože zem je moc tvrdá a rozmlátil by ses o ní. Nebo chvíli, kdy hlavního hrdinu zajmou a snad 20 minut filmu na něm dělají pokusy, v reálu to trvá snad několik dní a jeho kámoši furt čekají dle dohodnutého planu až jim otevře vrata :-) neuvěřitelný. Jediná věc co nezklamala byl Steve James a jeho karate striptýz styl. To je prostě nepřekonatelný. Před bitvou si pokaždý sundá svršek aby ho za půl hodiny zase někde objevil :D tu postavu miluju, jinak je trojka Ninji bohužel totální odpad. ()

Nix

No nejhorší film to určitě není. Ani nějaký odpad. Pořád se na to v klidu dá dívat. Jasně, souboje a dialogy úplně na první dobrou nezaujmou, ale přece je to ultra béčko. A těch soubojů je tu dost. Hlavně na Davidovi jde vidět, že není tak prkenný a umí se hejbat aspoň. Steve je tu pořád stejný a aspoň on prohodí nějakou tu hlášku. Prostě zase, tahle série určitě není ta nejlepší, ale jako odpočinek a ultra béčkovému fandovi to poslouží dokonale. Za mne pohoda. ()

Petus odpad!

Proboha proč tento film vůbec točili, a proč proboha tam najednou prskli úplně jiného hrdinu. Tohle je krystalické peklo nikoli béčkového, ale rovnou céčkového charakteru. Nikdy více. ()

n42 odpad!

Při sledování se vyplatí snad jen poslouchat zvuk a obraz si raději domýšlet, protože scény jsou katastrofální. Bohužel hudba taky nestojí za nic (na rozdíl od prvního dílu), takže tohle dílo mělo vlastně vyjít ve formě povídky na nějakém blogu a ne jako film. Ani Steve James to nezachrání. ()

Stejšn

Jako jo, je to ptákovina na entou, jenže já se u toho výborně bavil a (asi nechtěně) docela nasmál. Takže tomu klíďo píďo 3 hvězdičky dám, jedna z nich je za ultra-buzi figuríny svalnatých nahatých chlapů v tangách. Hláška filmu: "Vyhlašte pohotovost pro ninjy!" ()

horor2 odpad!

Michael Dudikoff chybí, Steve James se snaží a David Bradley zatím nic moc :-( Místy mě film nudil a konec mi přijde o ničem. Zbytečný díl, který nepohne v ději a ani není kulervoucí jako dva předchůdci. ()

walkingdead

Z dětství jsem si pamatoval jen to, že se mi tenhle díl líbil asi ze všech nejmíň, po skoro 30 letech jsem si to pustil, a potvrdil jsem si, že si to pamatuju dobře. Protože po nějakých 15 minutách jsem si říkal, že to asi nebudu schopný dokoukat bez nevratného poškození mozku, ale když se na scénu konečně dostavili ninjové, tak se to aspoň dalo přežít. Nicméně scénář je tak dementní, že ho musel napsat asi taky nějaký 10letý kluk, který měl rád ninja-filmy. Dudikoff se na to z nějakého důvodu vysral (ale rok nato se do série ještě jednou vrátil), takže z kultovní jedničky a celkem zábavné dvojky zůstal aspoň Steve James, který se v každém dílu chová úplně stejně, bojuje úplně stejně atd. Dudikoffa nahradil Bradley, který je herecky ještě větší dřevo, ale mlátit se umí, což mu zajistilo aspoň na pár let kariéru v nízkorozpočtových akčních filmech. V tomhle filmu mělo být jeho postavě lehce přes 20, ale jemu bylo už 36 (přestože šlo o jeho filmový debut) a vypadal pomalu na 40... Ze záporáků za něco stál akorát Yehuda Efroni v roli generála Andrease, který ale neměl moc velký prostor.  Hlavní záporák byl zase prakticky totožný jako v prvních dvou dílech (bezskrupulní gangster s velikášskými plány obklopený armádou ninjů), jenže tady chyběl zloduchův pobočník "zlý ninja", takže tím pádem chyběl i pořádný závěrečný fight. Takže jak to hodnotit? Odpad se nabízí, ale jako fanoušek žánru ho dávat nechci, tak s přimhouřenýma očima 1 hvězda za pár solidních bojových scén (i když hlavně proti jedničce trošku odfláknutých) a jedna za pár zábavných až parodických scén jako třeba přistávání rogala na korbě jedoucího náklaďáku, protože "zem je moc tvrdá a mohl by ses o ní rozbít". Ale ten závěrečný souboj se "zlým ninjou" tady fakt chyběl... ()

DonFrolimo

superB. To proste nema chybu. Blbejsi film snad natocit nejde a to je dozajista velke umeni. Poetika "bojovych scen", vzdyt to je svym zpusobem vynikajici parodie (ac naprosto neumyslna) na vsechny akcni filmy. Od zacatku do konce jsem se popadal za bricho, i kdyz asi ne v tech spravnych momentech. Nu, co? ()

RomaS

Zoufalý film, kde by měly dominovat bojové scény, tentokráte proti ninjům. Jenže souboje zde vidím jako největší slabinu - nulová choreografie, protivníci jsou jako strašáci v zelí trpělivě čekající na pěst po které se hroutí mrtví k zemi. Bojové umění je zde degradováno na chvilku postůj, než tě praštím. Jsou tu i docela vtipné scény, jako přistávání rogala na jedoucí auto nebo nutnost roztrhat tričko Stevemu, aby nám ukázal svou hruď. O to zoufalejší to je, že se všechno tváří vážně. Jednu hvězdu za počáteční souboj na mistrovství. ()