Americký nindža 4

• Československo Americký bojovník 4: Totálne zničenie (viac)

Elitná americká jednotka Delta Force sa pokúsi v nemenovanej zemi preniknúť do pevnosti arabského emira, ktorý tu ukrýva prenosnú jadrovú bombu a financuje výcvik bojovníkov ninja pre smrtonosný teroristický útok na New York. Jednotka je však odhalená a zdecimovaná. Vojaci, ktorí prežili sú zajatí a na ich záchranu sú vyslaní Sean Davidson a Carl Brackston, dvaja špeciálni agenti ostrí ako britva. Zoskočia padákom, uniknú psychotickému šéfovi bezpečnosti pevnosti a bývalému britskému vojakovi Mulgrewovi. No ani im sa však nepodarí misiu dokončiť a sú zajatí. Zodpovedné osoby sa preto obrátia na majstra bojových umení Joea Armstronga, ktorý pracuje pre mierové zbory. Ten príjme ich žiadosť s ohľadom na svojho zajatého priateľa a vydá sa do akcie. Vyhľadá vodcu miestnych rebelov a presvedčí ho k predstieranému útoku na emirovu pevnosť. Ten odpúta pozornosť bezpečnostných síl a Armstrong prenikne do pevnosti. Rozpúta sa rozhodujúci boj, z ktorého však môže vzísť iba jeden víťaz... (TV Markíza)

Ellmariachi

No přiznat si to člověk musí. Fakt nad moje chápání, co mě mohlo připadat skvělý - dnes už vypadá směšně. MD a DB v jednom filmu bylo pro mě jako prcka super. Slabost pro MD mi vydržela dodnes. Hlava ví, ale srdci neporučíš. Takže tenhle pro mě sympaťák bude mít u mě místo vždy. Film je rozdělen na dvě části. Nic moc neříkající a zbytečná první půlka s Bradleym a ta hlavní s Michaelem. Souboje z dnešního pohledu směšné a pitomé. Příběh idiotskej. Scénář...ale no tak... Jenže i tak. Já těch 50 prostě vytáhnout musím. ()

otík

Michael Dudikoff se naposled vrátil jako ninja, aby zachránil svého přítele, dalšího ninju, Davida Bradleyho, ze spárů maniakálního teroristy a jednoho Američana, který neměl rád Američany. Totálně uvalený akční film, na kterém není snad nic dobrého. Bradley měl sice hezké tělo a Dudikoff si zase pěkně zakopal, ale jinak je zde jedna hloupá scéna za druhou, zcela nevěřitelné chování hrdinů a naprosto ubohý scénář. ()

Xmilden odpad!

Tak ninjové nám zbyli i do 4. dílu. Nebudu vás napínat i tento díl je velmi kravský. Celkově mě ve všech dílech neskutečně srala hudební složka, která jasně ukazuje jak by se tohle řemeslo nemělo dělat. Začínám rekapitulovat, protože nenacházím v sobě už sílu abych si pustil poslední díl. Celá série je neskutečně slabá, že si obyčejný divák ani neumí představit co vše se dá natočit. ()

SNCIS

Střet ninji z třetí pokračování Bradleyho a pravého americkýho ninji Dudikoffa. Příběh je opět hloupý a bojové scény nejsou, tak vymakané jako v předchozích dílech. Nicméně vidět znovu Michaela Dudikoffa v ninja munduru a sledovat jak řeže protivníky - mne potěšilo. "Moc toho nenamluví ale vždy udělá správnou věc." Velmi oceňuji toto béčko. - 80%. ()

JiV

V podstatě to byl velmi zábavný snímek. Na takhle špatných filmech je něco až magicky přitažlivého, co vám zabrání to nedokoukat(viděno v TV na Cool). Opravdu nevím, co vytknouti dříve. Ať už jde o obsazení s hereckým talentem čtrnáct dní mrtvého vorvaně či o jednotlivé charaktery, kterým dal scénář do vínku sex appeal a společenskou grácii filcky, nebo o celkově špatnou výpravu, choreografii soubojů a v neposlední řadě technicky tragický český dabing. Jednotlivé detaily jako chytání šípu do zubů, naleštěný meč po naporcování několika kilogramů ninjů, kteří po celoživotním výcviku mají pohybový projev paraplegika, až po nepoužití střelných zbraní(lepší je si počkat, až vás Dudlíkov postupně zmlátí kopem s otočkou, který viditelně končí asi půl metru před vaším obličejem) jsou prostě už jen takový kaviár pro filmové fajnšmekry. Netuším, kolik mohla stát licence tohoto hitu, ale odhadoval bych to na něco okolo ceny velkého rodinného balení toaletního papíru v Lídlu. ()

• Jediný film, v ktorom sa stretnú obaja predstavitelia hlavných úloh z minulých častí, Michael Dudikoff a David Bradley. (m.a.t.o.)
  • Posledný film, v ktorom si zahrala Robin Stille. (m.a.t.o.)