Americký ninja 3

• Československo Americký nindža 3 (viac)

Sean Davidson (David Bradley) sa ešte ako mladík vydal do Japonska, aby sa u majstra bojových umení naučil technike tohto boja, pretože chce pomstiť vraždu svojho otca. Keď vyrástol a bol už dostatočne pripravený na boj, pripojil sa k svojmu priateľovi Curtisovi Jacksonovi (Steve James) a vydal sa s ním na jeden z karibských ostrovov, kde sa koná medzinárodná súťaž bojových umení a kde určite stretne aj obávaného teroristu prezývaného „Kobra“ (Marjoe Gortner) - otcovho vraha! Jeho komplic Andreas (Yehuda Efroni), ktorý je zároveň organizátorom súťaže, plánuje zneužiť účastníkov pre svoje vlastné, zvrhlé záujmy. Na tých najlepších chce vyskúšať nový, umelo vytvorený vírus, ktorý vznikol v jeho laboratóriách. Ideálnym pokusným objektom je preňho práve Sean, ktorého počas súťaže uväznia a infikujú. Jeho priateľom sa ho síce podarí oslobodiť, to je však iba začiatok bitky, pretože Sean potrebuje protilátku, ktorá by mu vrátila zdravie - a pomstu, ktorá by mu vrátila pokoj! To však znamená poraziť jeho „malú“ armádu ninjov. (TV Markíza)

JesterKruger

I přes ty nadávky zde musím konstatovat, že je to rozhodně lepší, než druhý díl, ale slabší než první. Než jsem spatřil tento film, tak jsem spatřil plakát ke čtyřce, a tak mě napadlo, že autoři chtějí toto: ukážeme příběhy dvou ninjů, každého v jiné epizodě, a pak dáme epizodu, kde se spolu oba dva setkají. Musím uznat, že nápad dobrý, takže jsem s tímto pokračováním neměl žádný problém. Docela slušný akčňák, který mi docela i rychle utekl, a David Bradley tu hraje dobře. Fakt dobré 4*. ()

Svadbos odpad!

Únavné pokračovanie série, s Bradleyom (ktorý nahradil Dudi-Koťa) bojujúcim proti Gortnerovi. Aj fanšikovia východných umení budú znudení. ()

ajaxx

Toto byl opravdu velmi špatný tah. Jediná světlá věc na tomhle díle je, že David Bradley, narozdíl od Dudikoffa bojovat umí a pak ty scény také jinak vypadají. Scénář velmi podprůměrný, akce jednotvárná, zkrátka toto pokračování dobrého béčka se nepodařilo. ()

montel

Sean Davidson (David Bradley), který se jako malý kluk učil umění ninji, přijíždí do Karibiku kde se má konat mezinárodní turnaj v bojovém umění. Na letišti potkává Curtise Jaksona (Steve James), který také přijel na turnaj. Sean však tuší, že zde na ostrově něco neklape. Od prvního dne jej někdo pronásleduje a dokonce ho i jeho přátelé napadnou ninjové. Sean se rovněž domnívá, že jeho mistra unesli a drží v laboratořích, kde vyrábějí drogy. Sean se tam vydává, ale je dopaden. Terorista zvaný Kobra, z něj chce pomocí drog udělat nezničitelného ninju, který bude jednat na jeho příkazy, ale Sean se nevzdává a s pomocí přátel a Curtise se pokusí celou organizaci zničit...Jako malý jsem první dva díly zbožnoval a tomuto třetímu kousku jsem nijak nevěnoval pozornost, tak jsem si jej konečně pustil teď. Musím říct, že je to opravdu hrozné a těm dvěma dílům s Dudikoffem nesahá ani po kotníky. Tu jednu hvězdu dávám za Stevea Jamese, který mě svým vystupováním alespoň pobavil. David Bradley je bohužel slabý, stejně jako scénář a vlastně celý ten příběh. Navíc tomu chybý pořádný záporák se kterým by si to David na konci aspoň pěkně rozdal. Ale viděl už jsem horší paskvili o tom žádná. 20% ()

Raziel811

Na ranném VHS trhu jsem tento film obdivoal. Dnes, po 20 letech, už se na něj dívám jinak a musím říci, že nechápu, co jsem na tomto díle viděl, který jsem ostatně považoval za nejlepší díl série. Dialogy dost nelogické, choreografie nulová a do toho Steve James, který se na každý fight svlékne do půli těla a začne pózovat :) ()

Honzissis odpad!

Nic pozitivního jsem na třetím díle neshledal. Předchozí dva mě bavily, měli něco do sebe,ale tohle je ztráta času nedoporučuju. 10% dávám za Steva Jamese, ale ten to rozhodně nezachrání. ()

Vonter

Hele, posaď se. Posaď se a dobře mě poslouchej. Budu ti vyprávět příběh. Příběh o hrdinství a nadlidskejch schopnostech. Setsakrblé dobrejch schopnostech a ninjovskym umění. Čumíš co? Jó fakty o nidžech. Připravenej? Tak dávej pozor. Dejvid Zábradly je možná sympatickej chlapík a sem tam umí i někoho načutnout, ale z ninjutsu umí hovno. A když myslim hovno, myslim tím takhle velký. A teď dál. Steve James je sympaťák a má napumplý kozy. Ale umí hovno. Ten třetí kašpárek, co pořád chodí v růžový košili a metá dementní otočky, chvilka napětí.... umí úplný hovno. Nedávno prej z cirkusu utek nějakej klaun, tak myslim, že to bude von. Dále tu máme velkou mystryni a vůdkyni všech ninjů světa, která umí úplný hovno s dvojitou oblohou, záporáka, který umí hovno s medem a velikananánskou velehoru ninjů, kteří umí tááákhle velký nablejskaný a steroidama napíchaný hovno s hořčicí. A to je konec příběhu. Dobrou noc. ()

SNCIS

Americký ninja bez Amerického ninji Dudikoffa. S původní filmy je tu jen jedna spojka bouchač Steve James. Příběh se mi zdá hodně přitažený za vlasy, stručně řečeno nesmyslný. "To mysl a duše vládnou tělu." Nové postavy nevýrazné, jediné plus jsou bojové scény. - 30%. ()

70s80s90s

Absolutne nerozumiem nizkemu hodnoteniu. Tento diel je kvalitou urcite na urovni Firstenbergovych prvych dvoch dielov. Pekne bojove sceny bez strihov, ktore by kamuflovali udery. Bradley prekvapivo dobre zvladnuta choreografia..ano o hodne pomalsie a nedotiahunute pohyby..Bradley nie je Van Damme, ale aj tak si zasluzi pozornost. Ucast Jamesa ma opat bavi a Clinton hudbou dava filmu opat tu atmosferu predchadzajucich casti. ()

Jarsey

Spíš ze sentimentu dávám dvě hvězdičky, být naprosto objektivní, dostane to odpad. Ale devadesátkové béčkové akčňáky, to je prostě moje a pro ty mám slabost :-D Ale je přece nesmysl, aby boxer přepral bandu nindžů... :-D ()

Fujin

Zápletka je změť bordelu a nesmyslů, herecky zero a souboje k smíchu. Nic nedává smysl, spoilerový příklad: hlavní rubač je otráven -> hledá protilék a chvilku dokonce polemizuje o tom, že pokud jej nejadnou ať ho jeho přátelé popraví (páč logika ne?)a najednou BIM týpek usoudí, že se uzdraví pomocí mysli a je to! Protilék už není potřeba. Je to na hranici totálního hnoje, ale dám 1 * za Jacksona, který sype hlášky a zase zahazuje svršky jak nikdá ()