Americký ninja 3

• Československo Americký nindža 3 (viac)

Sean Davidson (David Bradley) sa ešte ako mladík vydal do Japonska, aby sa u majstra bojových umení naučil technike tohto boja, pretože chce pomstiť vraždu svojho otca. Keď vyrástol a bol už dostatočne pripravený na boj, pripojil sa k svojmu priateľovi Curtisovi Jacksonovi (Steve James) a vydal sa s ním na jeden z karibských ostrovov, kde sa koná medzinárodná súťaž bojových umení a kde určite stretne aj obávaného teroristu prezývaného „Kobra“ (Marjoe Gortner) - otcovho vraha! Jeho komplic Andreas (Yehuda Efroni), ktorý je zároveň organizátorom súťaže, plánuje zneužiť účastníkov pre svoje vlastné, zvrhlé záujmy. Na tých najlepších chce vyskúšať nový, umelo vytvorený vírus, ktorý vznikol v jeho laboratóriách. Ideálnym pokusným objektom je preňho práve Sean, ktorého počas súťaže uväznia a infikujú. Jeho priateľom sa ho síce podarí oslobodiť, to je však iba začiatok bitky, pretože Sean potrebuje protilátku, ktorá by mu vrátila zdravie - a pomstu, ktorá by mu vrátila pokoj! To však znamená poraziť jeho „malú“ armádu ninjov. (TV Markíza)

JohnSmith odpad!

Tak tohle byl opravdu nejhorší ninja. Příběh strašnej, choreografie strašná, celkově natočené úplně příšerně. Říkal jsem si, že Bradley bude lepší než Dudikoff, ale ani náhodou. ()

Smileface odpad!

Tohle je opravdu shit,naprosto náhodně nelogicky vyskytující se scény ala "Jen tak se jdu projit a narazím na ninje".Nebudu vůbe mluvit o hereckých výkonech,ale ani souboje nejsou nic moc,žádný výrazný záporák,no prostě nic co by mělo mít trůměrné béčeko. ()

misstake

Dudikoff se vytratil, což 10-letému klukovi způsobí několikaleté trauma a samosebou se podepíše na nízkém hodnocení. Ani s Dudikoffem a Firstenbergem to nebyla kdovíjaká sláva, bez nich se ale ninjové můžou jít už opravdu zahrabat a série klukovských snů je předčasně v tahu. ()

xaver

Další hovadina na téma ninja. Bez děje, bez myšlenky, jenom máchání rukama a všem možným, skákání a předvádění těch nejroztodivnějších skokových variací. Tak režisér představuje příběh ninju. ()

Paity odpad!

Jednička i dvojka stály za prd, za co asi může stát trojka? Za trojnásobné prd. Stačí si přece jen přečíst název téhle stupidity a musí vám být hned jasné, že tímhle ztrácet čas nemá vůbec cenu. ()

Haymar odpad!

Dudikoff s Firstenbergem měli alespoň tolik soudnosti, že z dalšího pokračování raději vycouvali (nebo s nimi "vycouvalo" studio? Pak můžou mluvit o štěstí)! Trojka je opravdu přehlídkou toho vůbec nejhoršího, co lze v tomto žánru vidět. A Dudikoffův nástupce (Bradley) nebyl zrovna šťastnou volbou (ale nebojte, Joe Armstrong se vrátí...) ()

TERRORDROME

Tento diel som videl kedysi dávno ako prvý zo série a bola to pre mňa úžasná pecka. Dnes už je to len naozaj stupídna akčná volovina kde rôznofarebný kreténsky ninjovia vyskakujú zo šuflíkov a s hnusným Bradleym ktorý nahradil Dudikoffa. Dudikoff síce nevedel hrať a ani neovládal bojové umenia, ale stále bol lepší než tento Chmuľo. Najväčšiu pozornosť tak na seba strháva Steve James, mix ramba a striptéra, ktorý je tu jasne najzábavnejší a jedného ninju zloží bombou do hlavy ako Bud Spencer. Trojka sa snaží o to isté čo predchádzajúce diely, ale je ešte o pár stupňov debilnejšia a nemá poriadneho kladného ani záporného hrdinu. ()

ondrula odpad!

Hahááá. Já věděl, že obrázek Davida Bradleyho ve výskoku od někud znám. Děsil mě v mých temných nočních můrách v době, kdy jsem se zajímal o bojová umění. Hnus, trus. ()

Thomm odpad!

Nejlepší akční scény byly o reklamách, konkrétně v té, kde T-Mobile nabízí internet o 50% levněji nebo co a ninjové tam skáčou a házejí hvězdice. Něco tak "akčního" ve filmu vůbec nebylo, herci nejsou herci, děj neexistuje, hlavní záporák taky ne, dialogy jsou debilní jak ve filmech s Hulkem Hoganem nebo Chuckem Norrisem a... nevim proč to vůbec komentuju, když je to úplně jasný na první pohled. ()

Santino7

Vystriedať slabého Dudikoffa za ešte slabšieho Bradleyho, tomu hovorím majstrovský ťah. Ak sa vám predchádzajúci film zdal primitívny, v tomto pravdepodobne, podobne ako ja, objavíte nový level primitívnosti. Jediné, čo ma ako tak utešuje je fakt, že tvorcovia si boli vedomí toho, že príbeh filmu je maximálny brak - celé sa to však sústredilo na drsnú pózu a všadeprítomné súboje, tak typické pre toto obdobie lacných béčkových filmov. Jeden z prípadov, pri ktorých mozog naozaj netreba ani trochu, ten si pri tomto filme dopraje pauzu. 1/5 ()

TomasKotlant

Céčková zhovadilost, na kterou se však dá docela v pohodě dívat. Film má spoustu chyb, ale mnohá úmrtí s minimálním použitím umělé krve a přídavek v podobě ninja magie to částečně vynahradí. ()

zdeny99

V tomto Americkém ninjovi už Dudikoff nehraje. Zřejmě věděl proč. Protože na rozdíl od předchozích dvou dílů nemá pořádný děj a ani logiku. Místo Dudikoffa je tu poprvé David Bradley, který byl geniální v pátém dílu Amerického ninji, ale tady je jeho výkon stejně ubohý jako celý tento film (když tedy opominu bojové scény). [2905. hodnocení, 88. komentář, 20%, 173. nejhorší film] ()

*Colorado

Jo, tak tohle už není ono.. Michael sice nebyl nějakej extra herec, ale já si docela jako toho ninju oblíbil, kdežto Bradley mi nesedí, neseděl a nikdy sedět nebude (snad to nebudu muset vzít někdy zpět :-)). Film jako takový je slátanina, kdo neviděl, nemusí se nikterak trápit. ()

MickeyStuma

Filmový projekt ‘Americký ninja’ se dostal do třetího pokračování a bohužel už bez Michaela Dudikoffa. Steve James jako Curtis Jackson však přítomen i nadále je. Takže koho tu máme místo Michaela? No jasně, David Bradley. Další matador akčních videosnímků s bojovým uměním a tohle je v podstatě jeho první film, od kterého se žánrově odrazil. Máme tu tedy nově Seana Davidsona. Flashbackem je přirozeně ukázáno, kde se v dětství naučil bojového umění. To aby bylo jasno. Krapet je tu dějově náznak staré známé šablony, kdy jde na mezinárodní soutěž bojových umění, kde doufá, že narazí na vraha svého otce. Ale nakonec je všechno jinak, neboť s vervou sobě vlastní se zaplete do úplně jiného problému s Curtisem Jacksonem po svém boku. Béčkový nízkorozpočtový videosnímek, který byl ve své době spolu s dalšími podobnými ohromným hitem tzv. pirátských videokazetách. Na dnešní dobu už bohužel značně zestárnul a svou diskutabilní kvalitou, hlavně co se týče scénáře, je hodně přehlížen. Své chyby má, ale s nostalgického hlediska má také v sobě určitě kouzlo nechtěného. ()

Besyn odpad!

Jednička a dvojka jsou sice také sračky,ale aspoň zábavné sračky,které jsem tak v osmi až deseti hltal ostošest.Tohle už je ale opravdu vrchol nevkusu a naprosta tragédie.FUJ ! ()