Brad Pitt je na čele skupiny nájomných vrahov s najrôznejšími schopnosťami a kreatívnymi spôsobmi ako pripraviť jeden druhého o život. Ich jednotlivé úlohy sú prepojené, no zároveň dýchajú jeden druhému na krk. A to všetko na pozadí nezastaviteľnej nonstop jazdy naprieč Japonskom. (Itafilm)

Franc1s

Tak jsem si říkal, že prostě další filmek od tvůrce Wicka musím vidět, kor když tam má takové hvězdy. No a určitě jsem tohle viděl naposledy a radši kouknu na nového Ritchieho... Ze začátku správně ukecané, občas nějaký mini-fight, ale čím více čas jsem s tímhle filmem byl, tím více jsem si říkal že mě to přestává bavit a že už chci konec... Díky Pitte a Taylor-Johnsone, rád jsem vás viděl, toť vše.... 7/10 ()

waska

Skvělá bláznivá jízda, kde v každé roli někdo překvapí. Naprosto brilantní Pitt, který si tuto roli podle mě naprosto užívá. Aaron Taylor Johnson taky fantastický a čím dál více mě oblíbený. ()

Trixinka

Akční scény fungovaly, komické situace pobavily, Beruška byl dokonalý, ale přesto to nebylo nějak ono a něco zásadního jako by chybělo nebo přebývalo. Možná to bylo pompézní finále (bum bác, všechno musíme pěkně zdemolovat), možná mnoho vysvětlovacích scén (divák není idiot, nemusí se mu všechno polopatě vysvětlit), možná přepálená stopáž, možná pár nelogických momentů (ani ta šalina v ČR se nerozjede s otevřenými dveřmi, ale japonský vlak, kterému odpálíme dveře jede vesele dál..hahaha). Dlouho jsem váhala mezi 3 a 4 hvězdičkami, ale objektivně musím dát méně. ()

Psycho.R

At se jde John Wick vycpat. Prvni dil me sice bavil (možná i proto, že ho tocil stejný reziser jako Bullet train), ale pak uz to byla jen do sebe zahleděná onanie. Bullet train je jiná divočina. Postavy maji sebereflexe, Pittův beruška dostává často na držku, ale vzdycky to nejak oglosuje, akce je přehledná a dve hodiny to pozornost udrží v pohodě. Vim, ze je to adaptace knihy, ale pokračování bych si klidně dal. ()

LordMysti

Z fleku by si film zasloužil min. 4 hvězdy, ale ten konec, to je takovej průser, až mi to zkazilo dojem z celého filmu. Většinu času film plynul hezkým tempem, byl vtipnej, našláplej akčními scénami, ovšem digitální nesmyslné a zbytečné peklo na konci filmu mě hodně zklamalo :(. ()

gemi

Wanna-be-cool volovinka, která se sice nebere vůbec vážně, jenže takovým tím pozor-tohle-je-vtipné-mrk-mrk stylem, který ocení málokdo starší třinácti let. Taky to režíroval stejný mistr, který má na kontě Zbrkle a debilně, takže by bylo naivní očekávat, že jeho další film bude kdovíjak chytřejší. Místy se to zvrhává v parodii sebe sama a vůbec nic tady nedává smysl. V půlce filmu třeba najednou z celého vlaku zmizí všichni běžní cestující i posádka. Prostě jsou fuč a krom úhlavních asasínů už tady nikdo jiný není. WTF?! Ale hraje tam Břeťa Pitůj a na konci v cameu i faceliftovaná Sádra Bulldog, takže koho by zajímal nějakej scénář, s nima to přece nemůže být blbý, že? Má to být akční/komedie/thriller, ale selhává to ve všech třech kategoriích. ()

MoreAdam

10/10. Jelikož se film odehrává většinou ve vlaku to dělá tento film jedinečným. Žádné výčitky, skvělé herectví, zasazení, efekty, hudba luxusní, včetně úhlu kamery a akce. Brad Pitt v tomto filmu vyniká jako nájemný vrah a rozhodně je to jeho jedna z nejlepších rolí vůbec. ()

Monggol odpad!

To ale bola pičovina, nedalo sa to ani dopozerať. Ha-ha-ha chi-chi-chi niekoho podrežeme, vykucháme, prihodíme ďalší akože vtip, niekoho zastrelíme, pridáme jebnutú hlášku atď. atď. ()

Lenart

Začne to ako hravý akčňák s výborným Pittom a ponáškou na tvorbu Guya Ritchieho, končí ako hnusný digitálny maglajz nepoznajúci mieru a striedmosť stopáže i humoru. Čo je to? Bullet Train.         65 % ()

MERKATtv

Odkedy som videl prvý plagát a trailer som vedel že toto bude perfektný film pre mňa. Neskutočne zábavná akčná jazda od začiatku až dokonca s výbornou kamerou, strihom, skvelými akčnými scénami, vynikajúcimi hercami ktorý si to nesmierne užívajú, skvelou choreografiou, čiernym humorom, zábavnými dialógmi... Naozaj veľmi zábavný film ktorý mi neskutočne sadol, toto je pre mňa perfektný film, zaujímavá premisa, zábavné charaktery a rýchla kamera a strih spolu s veľmi veľa malými detailmi ktoré vám môžu jednoducho uniknúť. Tento film bude veľmi rewatchable a už sa teším keď si ho pozriem znovu. Bez srandy som sa od The Suicide Squad takto nebavil pri filme, je to ako keby tvorcovia pripravili dokonalý film pre mňa. Samozrejme film má chyby a nie je úplne geniálny ale je zábavný a to mi stačí. ()

HERGImanCZ

Ztřeštěná komedie se spoustou krve! Bullet Train ví, čím chce být, a drží se toho. Od začátku nasazuje rychlé tempo, kde kombinuje povedeně natočenou a nápaditou akci s brutálním humorem, který místy může připomínat třeba druhého Deadpoola. Snad všechny postavy ve filmu mě bavily a s většinou jsem si vybudoval nějaký vztah. Styl prvních dvou třetin filmu je v podstatě ukázán velmi dobře v traileru, takže ho doporučuji využít jako bernou minci, zda je Bullet Train to pravé pro vás. ke konci film pak trochu zpomalí, aby diváka připravil na o to přepálenější finále. Z kina jsem odcházel s úsměvem na tváři a musím říct, že jsem si dlouho žádnou komedii takhle neužil. ()

šakal007

Večer po práci jsem měl chuť se odměnit. Vyrazil jsem do kina na Bullet Train. Jo, je to komerční jak popcorn, ale skvěle upraženej (nebo co se s tou kukuřicí dělá). Skvělá jízda, doslova, celé dvě hodiny v Šinkansenu. Dávám 80 % a to jenom proto, že ČSFD neumí půlhvězdy. Nemám rád zabíjení, ale u akční komedie to snesu. Tenhle film je plnej skvělých hlášek i nečekanejch zvratů a končí vlastně dobře (po pozabíjení všech, kdo mají být mrtví). Bavil mě i ten vizuální styl :) A Brad Pitt má u mě mimořádné malé bezvýznamné plus za výkon. ()

WheX

Výborná akční jízda z které je vyloženě cejtit režisérova předchozí práce na Deadpoolovi a Johnovi Wickovi, ale vyprávěním zde cejtim i lehkého Tarantina s flashbacky a propojeními, což obrovsky cením! Herecké obsazení majestátní, skvělá camea, skvělé dialogy, choreografie, prostě radost pohledět. Jen je to chvílemi až moc přepálené a ostatní pasažéři a zaměstnanci ve vlaku působí, že jsou tam asi jen jako atrapy aby vlak nepůsobil prázdně, protože je jim absolutně jedno co se kolem děje, tyto dvě maličkosti filmu trochu sráží, ale jinak skvělá jizda za velmi silné 4*! ()

papadoce

Priznávam mierne zmiešané pocity a hýbali sa počas celého filmu striedavo medzi tromi a štyrmi hviezdami. Začnem teda recenziu neštandardne hodnotením, 70% alebo 3,5*. A teraz čo ma bavilo. Jednoznačne najväčším ťahúňom pre mňa bol Kik-És. To bola postava, ktorá pre mňa spĺňala výzorom, prejavom, akciou, aj tliachaním asi aj tie najprísnejšie kritéria. Jemu dávam hneď hviezdy dve a to je aj hlavným jazýčkom na váhach prečo som sa priklonil k štyrom a nie ku trom. Ako druhé sa mi páčil výber hudieb v troch konkrétnych scénach, ktoré im správnou voľbou dodali potrebnú šťavu, gradáciu a mne pripomenuli nesmrteľnosť ich tónov. A za tretie sa mi páčil scenár, s ktorým sa dalo viac ako si len utriet riť a to dnes v Hollyúde rozhodne nie je samozrejmosť. Za zmienku určite stojí takmer všetka akcia a vôbec scény s tým všetkým čo vyššie píšem spojené, ako aj rozmanitosť postáv a ich motívov prečo konajú tak ako konajú. A prečo zmiešané pocity? Jednak mi to miestami prišlo až príliš prekombinované, ale súčasne musím povedať, že koniec všetko tak nádherne poskladal, že toto tvrdenie sa stalo na záver neaktuálnym a za druhé od božského Brada som očakával málililinko viac. Niežeby hral zle, to vôbec nie, ale Brad má u mňa laťku nastavenú ďaleko ďaleko vyššie, takže to čo u iných je už top, je pre mňa u Brada len priemer. A tu sa mi aj jeho výkon tak nejak trmácal raz bližšie k trojke raz úplne na vyšpičkovanej päťke. Celkovo sa jedná ale o svižnú, s riadnou nadsázkou myslenú a natočenú, akčnú jazdu od začiatku do konca, pričom záver ju zastropoval do vyšších vôd. A pre mňa priniesol film opäť poučenie, alebo skôr len pripomenutie poučenia z čias minulých, že prehnané očakávania vopred, vyženú moje hodnotiace kritéria tak vysoko, že sa stanú len ťažko dosiahnuteľnými, a to aj v prípade prvotriednej práce, ktorou tá Davidova jednoznačne je. Som ale vo výsledku spokojný. Hej, a Sandra totálne plastiková, mimochodom. Dobré to bolo. ()

jsem_fila

Očekával jsem od toho nenáročnou klasickou akční komedii s trošku vyšší úrovní kvůli Pittovi. Už od začátku to fajnově rozjeli do koukatelnýho filmu, kterej vyžaduje vaši veškerou pozornost. I když se scény, až na konečnou, nepřesunuly z vlaku ven, tak se na tom producenti vyřádili docela slušně. Snad poprvé jsem ve filmu viděl dva zabijáky, kteří se navzájem nechtěli zabít a jen si tak chatovali ve vlaku. Konečná scéna mi přišla tak trochu směšná s ohledem na to, jak si film celou dobu vedl, ale i tak je to parádní podívaná a určitě všem doporučuji. ()

Terka_127

Akční jízda připomínající mix Tarantina a Guye Ritchieho si vybrala ke svému dění japonský shinkansen. A byla to dobrá volba! Do toho vpíchnutej nápad z Johna Wicka, kde se střetává hned několik nájemných zabijáků, a i ti mají nějaké své osobité já. Počínaje Bradem Pittem, přes Aarona Taylora až k Joey Kingové to byly herecká erupce. Skvěle vybraní herci a k tomu pár překvapení mě zahřálo u srdce. Stopáž filmu si myslím by mohla být vzhledem k akční jízdě kratší, ale i tak jsem se nenudila. Vtipně podaná osobní krize Pitta, dětská úchylka Briana Henryho, zlá školačka Joey Kingová a k tomu Shannon a další hvězdy, které nechci zmínit, ať si to každý užije jako já :-) ()

Niflheim

85 %. Leitchovo humorné nahánění několika skupinek více či méně (ne)vinných grázlíků po Šinkanzenu. Pistole, katany, flašky s vodou, bizarní zápletky a (snad i jiné než jen) ritchieovské inspirace. Až na Shannona trefně obsazené (ne, opravdu mě Tatum, Reynolds a Bullock neiritovali) a dialogy – především mezi dvojčaty a taky při jejich střetech s Beruškou – fungují prakticky bez výjimky. Vytknout by se dalo snad komiksové CGI, nezájem „nezaujatých“ spolucestujících nebo místy pokulhávající soundtrack, ale vůči celku jsou to poměrně zanedbatelné věci. Pravdou totiž je, že od Gentlemenů jsem se v rámci žánru tolik nebavil. Velmi příjemné překvápko, na které se s chutí znovu mrknu dřív než později. ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch