Brad Pitt je na čele skupiny nájomných vrahov s najrôznejšími schopnosťami a kreatívnymi spôsobmi ako pripraviť jeden druhého o život. Ich jednotlivé úlohy sú prepojené, no zároveň dýchajú jeden druhému na krk. A to všetko na pozadí nezastaviteľnej nonstop jazdy naprieč Japonskom. (Itafilm)

baclajean

Nepravdepodobné situácie plné nasprostastého humoru (často s vtipnou pointou) a zabijakov nie práve bystrého intelektu. Taká volovina, až je to dobré. ()

spoock

Uz dlouho jsem nezazil cirou radost z filmu. Marvelovske radoby humory me dost zatvrdily a je dneska skoro nemozne videt film a radovat se z kazde minuty. Bullet Train to dokazal a za to ma 5*. Z traileru jsem nadsenim moc nevyskal, o to vic jsem byl prekvapeny. ()

tomics

Svižné, moderní, zábavné dialogy. Napínavý děj od začátku až do konce. Takový mix Bruce Leeho, Tarantina, Ritchieho a Agáty Christie, a přesto dost originální. Velice dobře zahrané hlavní postavy. Brad Pitt je cool jako vždycky. Nadstandartní výkon tu podává pro mě neokoukaný Aaron Taylor-Johnson. ()

blondboss

Akčný úlet, za ktorý by sa nehanbil ani Tarantino vo svojich najlepších časoch. Tento snímok divákovi ponúkne veľké prehrštie žánrov od akčného nárezu cez komédiu s vtipnými hláškami až po ťažký slasher. V mnohom mi to pripomínalo akési novodobé Pulp Fiction, ktoré bolo predsa len osobité a nebola to len tuctová vykrádačka. Leitch vsadil na známe herecké ikony, aj keď niektoré z nich len v cameo rolách. Joey King podmanivá a Brad Pitt už trošku s vyrazeným hereckým dychom, ale stále funguje. Ja som sa bavil a nebyť pár mizerných scénok, bolo by to na výbornú. 75 % ()

blazma

Šílenost. Jakože bavil jsem se a je dobře, že sami tvůrci si z toho dělali srandu a nesnažili se z toho udělat vážný akční film. Rozhodně tomu prospělo, že je to víc komedie. ()

kubilov

Extrémně vtipná, odlehčená a nápaditě a svižně natočená akční černá komedie s neodolatelným Bradem Pittem zářícím v hlavní roli a moc fajn prostředím japonského rychlovlaku. Vážně skvělá zábava a moc příjemné překvapení, nakonec si už jen vymýšlím, proč tomu nedát maximum. Takže maximum. ()

sharka.68

Skvěle jsem se bavila, byť jsem to ze začátku nečekala...čas uplynul v Orient expresu na japonské železnici,aniž bych litovala..jo,zaslouží si to 5 hvězd....Bradovi to sekne...Leicht načichlý Tarantinem, je hustá podívaná... ()

muti

Film kde súvisí všetko so všetkým, kde vidíme snáď každú scénku filmu z aspoň dvoch pohľadov. Ide o súboj v ktorom má víťaz najviac šťastia. Brad Pitt sa omylom dostane do smrtonosneho zápasu ale ak je osud na jeho strane, nemôže prehrať. Aj keď sa čokoľvek javí ako zlá správa tak sa čoskoro ukáže ako život zachranujuca. Film má celkom veľký počet zápasov na život a na smrť s patričným počtom fatalit. ()

cguio

David Leitch je podle mě výborný v detailech, jednotlivostech, scénách, ale pak je prostě neumí slepit dohromady tak, abych se bavil na 100%. Slušelo by tomu zkrácení o 20 minut, vypustit některé dialogy a byla by to super akční jízda. Takhle bohužel. ()

Fin_429

Schválně jsem si říkal, že před tím, než si pustím Zrcadlo, si dám něco jednoduššího. Tohle bylo jednoduché až moc. Ale byla to zábava! Ty interakce mezi postavami, akce a komediální stránka bylo něco, bez čeho by tento film nemohl existovat. Mimochodem byl perfektní i ten had. Samozřejmě se ale žádný film neobejde bez toho, aniž by zklouznul tam, kam nemá. Třeba, že zde bylo hodně zbytečných scén a špatných CGI momentů, až mi připadá, že rating 80% je moc. Takže já osobně bych spíš nahlížel k těm 7/10 . But still, it was Great!  ()

JannieMc

Hola Guys! =') Tady se někdo moc, moc snažil o akční film šmrcnutej drama komedií a povedlo se to. Brad Pitt je zlatej! A naladění filmu si jeho typický herectví zaslouží. Fakt jen škoda...že to velký osudový drama nevyznělo tak, jak bylo zamýšleno. Ale to je jen malá střela vedle oproti těm velkejm. Jo, dobrý - na večer, kdy chcete jen koukat na akčňák a dobře se bavit. :) Trochu mi to připomnělo "starý časy" osm/deva/desátkovejch filmů. Za to dík! =') ()

cimrman2.

Japonské vlaky a krásy přírody jsou skoro tak dobré jako české lokálky v našich luzích a hájích! Ze začátku to dře, protože přece jen je to něco jiného než regiojetem do Prahy. S postupující stopáží jsem však začal usrkávat plnohodnotné doušky z tohoto divokého vlakokulkového snímku. Děj místy nekde tak přímočaře dopředu a trochu mlží a tak není vše úplně jasné. Konec je něco jako poslední díly rychle a zběsile popírá to všechny možné zákony ale pokud se na tuto vlnu naladíte kulkový vlak vám zachutná. Komediální vložky do bojových scén jsou povětšinou k sežrání. I když stříká krev a kulky lítají vzduchem my se přitom popadáme za břicho. No zas tak vtipné to není ale prostě ujde to. ()

Scanerior

Bullet Train je neřízená akční střela, která nezastavuje. V poslední době mi přijde, že nedostáváme moc originálních projektů, které by nestavěly na nějaké známé značce, avšak právě Bullet Train je rozhodně originální (alespoň v tom ohledu, že nestaví na žádné známé značce) a daří se mu upoutat, pobavit i napnout diváka. Hned od nástupu do filmového vlaku, který mimochodem přijede přesně na čas, což by se v českém filmu asi stát nemohlo, se rozjede neskutečná akční jízda a postupně poznáváme různorodou směsici zajímavých postav a také se začne vyvíjet hlavní příběh, i když ten je tedy vysvětlen vlastně až ke konci filmu. Je každopádně super kolik toho film dokáže ve dvou hodinách rozjet, a ještě musím zmínit odkazy na mašinku Tomáše, jež byly opravdu zábavné. ()

Drozdo57

Absolútne šialená záležitosť, ktorá ale bola až príliš ťažkopádna a zamotaná, aby som si ju naplno užil. Brad Pitt je skvelý ako vždy, ale niektoré scény sú fakt hlúpe a Andrew Koji je až hanebne nevyužitý. Na večerné pobavenie dobré, ale na najlepšie veci napr. od Ritchieho to rozhodne nemá. ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch