Tai, Matt, Sora, Izzy, Mimi a T.K. byli na letním táboře, když náhle začalo sněžit... a otevřela se brána do digitálního světa! Společně potkávají několik přátelských příšerek - Digimonů - se kterými se pak vydávají najít cestu zpátky domů. Podaří se jim však překonat všechny překážky, které na ně čekají a porazit zlého Devimona? (oficiálny text distribútora)

kurcatovium odpad!

Co to k čertu je??? Zcela otevřená kopie jednoho z nejdebilnějších seriálů "pro děti" všech dob (pokémon)! Hanba tvůrcům! Když už dělat hovadiny, tak alespoň ať je to maličko originální... Tohle je ale opravdu ODPAD. ()

majxik odpad!

Jak jsem jako malej zboznoval pokemony, tak jsem nenavidel digimony, mozna to bylo tim ze digimony zacali davat po tom co uz prestali davat pokemony a me to uz proste prislo prilis stupidni... zlati smoulove (myslim ty puvodni...) ()

Death odpad!

Ja myslel, ze uz nemuze byt nic horsiho nez pokemon. Omyl Pokemon se placa u hladiny kanalove vody, zatimco Digimon u dna:). ()

Andrew_Deer

Koukali na to všichni a teď tomu sekli odpad, protože jim to teď přijde blbý. :) Ale bylo to pro děti (česká verze anyway) a svůj účel to tak splnilo. To hodnocení není úplně fér. ()